Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért???
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 9:53 pm    Hozzászólás témája: Miért??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Most volt elegem! Lesz szíves mindeki közölni, h mi a franc baja van velem, elegem van h direkt belémköttök.
Megpróbáltam megváltozni, mert sokaknak nem tetszett ahogy game közbe ugattam. Úgy érezem ez elég jól sikerült is. De akkor még mindig mi bajotok van?
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit a stilusod olyan volt, hogy el se hiszed. (nem biztos hogy túlzok azzal, hogy ha azt mondom ,hogy még mindig)
Aztán game közbne ugattál.. az sem jött be.
Harmadik, hogy a játékstílusod nem áll másból, mnit boom boom és boom nameg a k?fal!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 10:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

^^PFS
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 10:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarok kötözködni én sem, de azt írtad, hogy a fórumon nem te kezdted a kötözködést a KX-esekkel. Már pedig, azt hogy hát te ki vagy? szerintem nem illik. Én nekem tudod, hogy semmi bajom veled, de másokat megbánthatsz vele, és asszem már sikerült is. És talán csak akkor fogsz róla leszokni, ha le vagy szólva. Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 5:34 am    Hozzászólás témája: Re: Miért??? Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Lesz szíves mindeki közölni, h mi a franc baja van velem,


Nem tetszik a képed. Very Happy Razz

Viccet félretéve sztem ha ennyire magadra veszed, akkor lehet, h van benne vmi. Ennek ellenére a helyedben én magasról tennék rá, h olyanok kritizálnak, akiket soha életemben nem is láttam.
Ismerek nálad durvább modorú embert is, mégis az egyik legjobb haverom. Cool

Amiben viszont változhatnál, az az - ahogy Bone is említette -, h egy esetleges vesztes meccs után végiggondolod, h TE mit csináltál rosszul, nem pedig egyb?l azzal jössz, h miért mindig a te csapattagjaid játszanak képességeikhez képest rosszabbul. Mert az nem játék, h várod, mikor lesz 40 fullos elite mangudai-od, miközben a társakat melletted péppé rusholták...
Az elég vicces szokott lenni, amikor ilyen game után hagyod benyomva a Caps Lock-ot, és osztod az észt. :S

más: Mostanában szoktál játszani? Mert nemigazán látlak gp-n sem... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 3:49 pm    Hozzászólás témája: Re: Miért??? Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Most volt elegem! Lesz szíves mindeki közölni, h mi a franc baja van velem, elegem van h direkt belémköttök.
Megpróbáltam megváltozni, mert sokaknak nem tetszett ahogy game közbe ugattam. Úgy érezem ez elég jól sikerült is. De akkor még mindig mi bajotok van?


Nagy baj nincs veled sztem pld Maxxtrohoz kepest nagyon illemtudo fiucska vagy:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klántársaim már nagyját elmondták a problémáimnak veled kapcsban.
az hogy boomolsz az hagyján, de nyíltabb mapon boomolni úgy érdemes hgy 24-26 között indítod impet és elkezded up közbe fejlesztgetni katonákat és gyártani ?ket.
Másik az a fórumbeli viselkedésed.
Van egy hely-fórumos szerepjáték- ahol ezrek játszanak és alig alig láttam valakit káromkodni,de azt is kicsillagozta.nem hiszem el,hogy ennyire nehéz kultúrált módon beszélni...nem izgat,hogy ki mit mond erre,de a fórum nem a káromkodásból áll szerinte,hanem kultúrált kommunikációból a tagok közt
meg nemtudom, hogy többiek,hogy vannak gépezéssel,de én napközben szoktam,este pedig már nincs er?m/kedvem a monitort bambulni félkómás állapotban.este 10kor én már nem fogok(meg nem is engednek)játszani, senki kedvéért.max dumálni msnen haverokkal.az id?pont most pl ur cupból volt de én 7;7:30 után sem játszok,mert minden reggel fél 6 kor kelek-roszabb esetben fél5kor mert nemtok aludni-szal valahogy inkább lefexem este fél9 körül és kipihenten indulok suliba,mintsem játszak egy gamet.

ha valamit kihagytam úgyis beírom
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 6:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak egy tipp: Ha nem ugatsz game közben meg után és kihagyod a beszédedb?l a káromkodásokat és megtanulsz csapatban játszani, nem fog leugatni senki sem. De amíg nem tudod ezt megcsinálni, ne csodálkozz, hogy leugatnak!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm, még visszafogottabb? Smile Ej ha, megprobálom Rolling Eyes
Amúgy meg sztem már majdnem fél éve nem boomoltam, egyszer?en nem megy már annyira a játék. Mikor még ment akkor 30ra már impbe tudtam érni és marha jó ecom volt, most ehez én le vagyok lassúlva. Azért inkább teamba játszok, mert ha hosszabbra sikeredik van esélyem.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 6:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A káromkodással kapcsolatban meg van moderálás a fórumon. Aki rendelkezik admin jogokkal meg tudja csinálni Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 7:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
A káromkodással kapcsolatban meg van moderálás a fórumon. Aki rendelkezik admin jogokkal meg tudja csinálni Smile


Viszont azért vannak moderátorok, hogy segítsék az admin dolgát a rendben tartással.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 10:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd belejössz a játékba^^
lehet összeírok egy listát pribynek vagy valamelyik?töknek,moderátoroknak,hogy meik szavak számítanak NÁLAM káromkodásnakxD úgyis ismét roncs a térdem hogy a ****************************************************************
******************.na és így tessék majd helyettesíteni a csúnya szavakat Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 19, 2007 11:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz... én roloval baráti szinten vagyok,de úgy összetudunk kapni egy vesztes 2v2 ben mint a hát...anyázzuk egymást,lámázzuk a másik játékát(mindig nekem van igazam:DVery HappyVery Happy!) kivéve ha nem! Annyi a lényeg hogy ismerd el ha néha hibázol,és tanulj meg gondolkodni game közben...a boom nem egy kifizet?d? dolog...kivéve ha ***** jol csinálod(ha ezt most vmelyik moderátor kicsillagozza morci leszk:P) ez az én stilusom is,hogy káromkodok,igaz leszokoban vagyok!

Tehát ha majd úgy tudsz boomolni,hogy 10-15 kts,31 imp,és onnan beépitkeztél vkire,akit lenyomsz mint a szemét akkor ok( lásd jónéhány andrew game ) ! Amíg nem megy ennyire,felejtsd el,mivel a társaid sem olyan jók hogy csak ugy lazán védjék a 2v1 et...
Így nekik esélyük sincs, neked meg csak alig van ,mivel ha 32 re érsz impbe,lehet amikor épp nyomatnád a creation centert,megjelenik nálad az a sereg ami egész odáig vki mást szivatott le...pl 5 ram 30 cavarch és 30 kts...! Erre mondom,hogy gg...innent?l kezdve esélytelen hogy bármit is elérnél a boomoddal! Ne boomolni tudj,hanem teamben gamelni,és a front mellett raidelj rá az enemy ecojára!

Amúgy meg annyiban igaza lehet beszosznak: régen én is boomoltam néhe,mivel arra számitottam hogy rolo simán tartja a 2v1 et amit amugy szokott is,de ha neki nem jön össze,akkor ott a vége...beszosz: nem várhatod el hogy mindenki minden gameben a 100% ot hozza ki magából!

Ennyi...sztem még sok is,esköszöm bárcsak ennyit tudnék írni egy szaros vizsgánVery Happy!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 1:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak az els? sort olvastam el a többit majd késöbb de csak annyit h leton belül amilyen oltások szoktak menni annál nagyobbat ti nemtudtok produkálni:DD
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 3:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez így van techno...amikor összegy?lt a nagyarcúak társasága...elpicsázunk titeket a faszba...aztán amikor nem jött össze akkor jött ám a rettenet! De sztem meg lehetett szokni:D! Na mind1! Vol két nagyon nagyarcú akik nem is bírták egymást elviselni: rolo contra rage:D! abbol milyen civódások voltak...!

Szal csak nyugi beszosz...te baszogasd ?ket a gameben ?k meg téged utána...ez így van rendjén! SmileRazz!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 4:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hardre konta alcyone^^ az volt a jo alcyone el is ment a klánbol hardre miatt:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 9:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abban hogy rolo letörölte aoet a vizsgaid?szakra,vastagon benne van a kezem...gameltünk egy 2v2t,amit elkurt...(sztem) ,anyázás,meg a velejárók...kihívtam egy 1v1re...aztán random népeknek bejött neki talán mongol nekem meg kína...! Én falaztam feuban,és mentem Ct,míg ? scoutozni probált...a fal miatt ? is Cbe sietett,ekkor viszont a fafal mögé húztam k?falat...amin a ktsei nem tudtak átjönni! Amint volt ramja meg mangonel,felhuztam két várat a területemre! És átmentem imp...és impben kezd?dött a csata:D! És gondolhatjátok hogy fejl?dik egy michi player a fal mögött:P! ...szal közölte hogy szar ember vagyok,és hogy ? inkább le is törli aoet,mert ilyen szar emberek játszák..!

De egy jóhír...rolo is coming back soon:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 12:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Abban hogy rolo letörölte aoet a vizsgaid?szakra,vastagon benne van a kezem...gameltünk egy 2v2t,amit elkurt...(sztem) ,anyázás,meg a velejárók...kihívtam egy 1v1re...aztán random népeknek bejött neki talán mongol nekem meg kína...! Én falaztam feuban,és mentem Ct,míg ? scoutozni probált...a fal miatt ? is Cbe sietett,ekkor viszont a fafal mögé húztam k?falat...amin a ktsei nem tudtak átjönni! Amint volt ramja meg mangonel,felhuztam két várat a területemre! És átmentem imp...és impben kezd?dött a csata:D! És gondolhatjátok hogy fejl?dik egy michi player a fal mögött:P! ...szal közölte hogy szar ember vagyok,és hogy ? inkább le is törli aoet,mert ilyen szar emberek játszák..!

De egy jóhír...rolo is coming back soon:D!


xD xD xD Ez tetszett Very Happy "hogy fejl?dik egy michi player a fal mögött " Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 11:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody, az ellenünk játszott 2v2 után is az volt, hogy Rolo mérgesen kilépett a csoportbeszélgetést?l, nem lehet, hogy ez a szóbanforgó gém? :O
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah én hányszor megkaptam h csak falazni tudok... Azért van a fal nem? Gép is amutomatikusan elfalazza magát, hát ez volt a középlkorban, a városokat fallal vették körül Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség