Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miért???
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 12:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebb?l azt a következtetést lehet levonni, hogy te egy géphez hasonlítod magad és netán még a középkorban is élsz? Razz Laughing
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 11:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor lehet nem t?nt még fel, hogy egy gép milyen szinvonalon játszik?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 1:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_GamesJr írta:
Ebb?l azt a következtetést lehet levonni, hogy te egy géphez hasonlítod magad és netán még a középkorban is élsz? Razz Laughing


Games U roxx Cool Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem foglak többet leosztani, ha te is úgy állsz hozzá a játékhoz, mint ahogy azt kell. (nem káromkodsz, meg belátod a hibáidat stb.)
Megkéne tanulnunk team gamelni :O
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 21, 2007 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tehát: az a bizonyos 2v2 sztem nem ellenetek volt,hanem egy GPs game! Amugy meg a CsR klánba nagyjából egy másfél hete léptem be(nem tudom melyik topicban kérdeztétek)!

Beszosz: a többieknek most igazuk van vmiben: ne legyél gép...ha lefalazod magad TGben akkor csak azt éred el ,hogy vmelyik szövidnél 2v1 lesz...! 1v1ben lehet falazni...de ott a falazás csak lassít! ha nézel 2ks receket,láthatod hogy ki és hogy falaz...pl azték falazza le magát amikor drushol...de TGben nincs sok k?fal!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 10:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még én kérdeztem Kody, mert néztem a honlapjukat, és láttam, hogy csak 17++okat vesznek fel :O Grat hozzá amúgy Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 3:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi bár egyátalán nem nehéz michin 17++ nak lenni(legalábbis sztem)! Zárt map,szal csak fejl?dni kell és boom! DE: ez megtanít sok mindenre...megtanít boomolni...megtanít arra,hogy hogyan játsz teamben...gyakorlatilag michit lehetetlen megnyerni 1 ember jo teljesítményével...ha nem csapatban harcoltok,akkor bukta az egész...! És itt tanultam meg kereskedni! Elég sok TGt nyertem már meg azzal hogy nekem volt aranyam,míg másnak nem...! Amúgy azt tudtam hogy Te kérdezted,csak azt nem hogy melyik topicban(mivel nem találtam)!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 3:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A falazást arra értettem, h elfalaztam magam, ahelyett hogy harcoltam volna. Az mér baj? Hát nem azért van? Össze vissza értelmezitek azt amit írok.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 5:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imént írta le Kody: Mert 2v1et igen nehéz tartani.gamer legyen a talpán aki két hozzá hasonló rates-vagy inkább mondjuk úgy hogy minimum brookokat- embert tartson amíg ally falazik és impbe ér
harcolni KELL 2v2ben.max úgy lehet még hogy slingeled szövidet és akkor lehet nyyerni.bár ahhoz cbe kell enki is menni, hogy legyen esély.
én ezt nem azé mondom mer kitaláltam vmit, hanem énis olyan receket nézek,hogy ihaj!vannak akik nem falazzák magukat de akkor azt úgy kell,hogy el?bb támadod be, pl forwarddal vagy übergyors feuddal.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mongolok pont nem azok a népek voltak, akik fallal vették magukat körü a középkorban. Annál nyíltabban támadó nép kevés van szerintem, szóval ne hivatkozz a középkorra, mert egyáltalán nem mongol módra játszol.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért Beszosz védelmében fel lehet azt is hozni érvként, h a mongolok általában a leigázott népeket rabszolgaként küldték maguk el?tt csatába új területek megszerzése érdekében. (lsd.: társak beáldozása boom érdekében) ^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 10:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo bazeg te hülye vagy Laughing De valahol igaz Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 22, 2007 10:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó van, nekem mind1 mit mondtok, ha nem megy a harc falazok. Inkább megprobálok fal mögött vlmit kitaláni, mint végignézni azt h meghalok (ez már jópárszor megtörtént, és elég zizi volt.. pfej)
Amúgy mindig mondom, h falazatok. Legalább annyit h minimum ecot meg tud védeni. Mindig úgy kell nekiállni egy gamenek h te egyedül vagy, de ha buksz akkor buknak veled mások is. Ezért inkább addig tartom néha magam még van mib?l...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 9:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a HIBA: "Mindig úgy kell nekiállni egy gamenek h te egyedül vagy"
Én pl a 2v2knek úgy állok neki,hogy rolo van vele szal alpból jóVery HappyVery HappyVery Happy!
Amúgy meg épp az hogy úgy kell neki állni a gamenek hogy a társaddal együtt nyerjetek! Ha falazol pl 2v2ben akkor ezt mondanod kell neki is! Mindent amit csinálsz mondanod kell neki,hogy össze tudjatok dolgozni! 2n vagytok a pályán nem pedig te egyedül! Ez a lényeg...pl 3v3 nem = 3*1v1! Ezt próbálom belétek súlykolni!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 4:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo ez köcsög volt Laughing Laughing Laughing De azért jó Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody jól mondja
bezzeg mikor 2en másznak rád ott visítasz,hogy gyertek már meg szokásod volt ugatni,hogy csak x meg y úgy tud leverni ha összedolgoznak ellened.és itt volt a kulcsszó.
most kb 3an 6 féle monduk el ugyanazt az el?z? hszólásainkban.ha így nem sik le, akkor megtapsollaák és hulámzást is kapsz.
nem vagyok nagy gémer de fejben nagyjából tudom a dolgokat és hibákat is észreveszem gyakran és szokásom elmondaniha találok/ha kérik/ha én akarom Very Happy
ja és jó beszólás volt Apolló xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagykép? vagy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 5:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 6:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem szóltál? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 23, 2007 7:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy beszosz felfedezte a jöv? "mongol" népének taktikáját. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség