Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

HunCup?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 10:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na up!

Februárban indul majd a harmadik huncup!
Addig mindenki készülhet! Wink

Ötleteket szívesen várunk! Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 10:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fair groupok...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok. Beszosz csak olyannal lehet egy csoportban, akinél nagyobb a rétingje.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 11:29 pm    Hozzászólás témája: u Hozzászólás az előzmény idézésével

fák, Pribyvel ezt már 2 hete szervezuk titokban ,már meg is van minden , csak idöpont nincs, mert kinek mi jó, szal eddig ugyvan hogy 1-2 héten belül kiirjuk a Rulz me ga nevezési fiszt
adiosz amigosz mucsácso
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 11:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, csak a vizsgaid?szak miatt egyeztünk meg abban, hogy kicsit elhalasszuk. Beszosz mikor nem voltak fairok a teamok, kérlek?
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 04, 2007 11:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jól tudom véletlen szer? sorsolás volt nem Cool Tessék dobó kockázni! vagy k?papír olló Laughing Azt fair tím lessz batykiiiii! Razz Shocked Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 2:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát aki meg fél attol h olyanokkal lesz egy csoportban akik jobban az ne nevezzen ennyi ugyis a legjobb nyer
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz te nyígsz? Very Happy Nézd már meg én kivel nyomtam el?z? cupon Razz Aztán nézd meg kik játszottak a dönt?ben, és gondolkodj el azon, hogy én nyavajogtam-e vagy sem Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 7:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát akkor basszátok meg! Lesazrom magasról! Kurvaérdekes meccsek lesznek, gondolom olyan mint az elöz?ben, megnézed kikivel játszik azt tudod is a végeredményt, lesz max 30 perces egy game, hú micsoda élmény lesz, meg persze micsoda recek... Ennek aztán kurvasok értelme van. Ha annyira arra megy a tét h ki a legjobb, mérközön meg a 4 legjobb magyar játékos...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 7:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kötelez?! Smile
Én viszont biztosan jelentkezni akarok! Már várom, el?z?t elkurtam mso itt az id? javítani Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 9:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Hát akkor basszátok meg! Lesazrom magasról! Kurvaérdekes meccsek lesznek, gondolom olyan mint az elöz?ben, megnézed kikivel játszik azt tudod is a végeredményt, lesz max 30 perces egy game, hú micsoda élmény lesz, meg persze micsoda recek... Ennek aztán kurvasok értelme van. Ha annyira arra megy a tét h ki a legjobb, mérközön meg a 4 legjobb magyar játékos...

Jah tegyem egycsoportba kunyit, Technot meg Latkot ugye? Az neked az értelmes? Ha nem látod át az egész értelmét, akkor ne is jelentkezz. Inkább gondolkodj el rajta, hogy mi a lényeg, és utána írj...Evil or Very Mad
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszer már igazán összeverhetnétek egymást, mert folyton veszekedtek itt forumban.nah mind1
Ha lesz huncup akkor én indulnék, az utolsó helyet tartom magamnak reálisnak viszont én mindenképp meg akarok küzdeni a kunyervánszkival!!
Remélem így sorsoltok:DVery HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz rohadtul de nem érted Very Happy Nem az a kérdés, hogy ki a legjobb! Hanem az, hogy te hanyadik vagy a sorban! Ha sima bajnokságot akarsz itt van neked a wora cup jácccc!!!! Itt már aztán nem mondhatod, hogy er?sek az ellenfelek. De ha mittudomén Bone-t is olyan er?snek tartod, hogy szted nincs értelme vele jáccanod, akkor igencsak sajnállak.... (most ezt nem arra mondom, hogy sztem Bone béna, vagy ilyesmi Razz ) Mert akkor szerintem hagyd abba az egész AOC-t, mert mindig csak úgy játszol, hogy vagy er?sebbekkel, vagy gyengébekkel és akkor a te elved szerint nincs értelme! (Hozzáteszem, hogy nincs ugyanolyan tudású játékos. Max hasonló, tehát valaki mindig er?sebb vagy gyengébb...)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 05, 2007 10:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui: sztem az ilyen kérés mindig megoldható Laughing Laughing Laughing
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 1:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok! Na ett?l fordul fel a belem!! Mad Most tiltsatok le a fórumról vagy basszatok ki nem érdekel én most megmondom a véleményem!!! Shocked Aki arra játszik hogy nyerjen vagy minnél tovább jusson az kapja be a cuclit azt huzon aludni! Mit kell izélni már basszameg!!! Ez egy bajnokság úgy is a legjobb nyer ha gyenge csoportban vagy a másik csoport legkobbjával fogsz játszani! Ha valakit a nyerés érdekel (szeretek nyerni nem az...) nem a játék akkor ne jelentkezzen!! Komolyan mondom h szarrá röhögöm magam ezen a kínlódáson! Hihetetlen bazeg!! :S Én nem jelentkezek a huncupra nem azé mert félek hanem mert jól tudom h nem lesz id?m és ne miattam szakadjon félbe! Én is kiálltam luffis ellen ... ?t kaptam "ezt dobta a gép! Hát srácok! mi van bazzeg -4 ratinget vesztek és magam alá fosok?? Mad Shocked Istenem ez a hülye felfogás már a sírba kerget! Ne hogy azt higgye akár mejik is hogy jobb ratinggel jonbb bárkinél is vagy nem tudom mire méritek...De ha úgy álltok hozzá hogy úr isten er?sebb mert már többször kikaptam t?le... na és akkor mi a fasz van?? Akkor úgy játsz hogy a legjobat hozzad és k?zdj meg azért ami téged illet! Nem tudom mit kell izélni a kibaszott csoportokon most komolyan? Hol élünk egy öszkonfortos ovodában ahol bekötötték a netet? Mi van bazeg játszunk vagy sírunk? Ha rosszul játszol játsz többet ha jobb vagy nyerj! Ez itt a törvény nem a rendez?t kell szidni.... "Akkor nincs értelme" akkor ne jáccá hanem húzzá nobokat verni az 15++ osok úgyí is gyengébbek... így én is mi ?? Kit érdekel.... Tojok bele... Gondolkodjatok el ezen amit írtam azt jó lenne ha felébredne egy két ember mert szégyen amit csinál... Idea Rolling Eyes
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 1:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Hol élünk egy öszkonfortos ovodában ahol bekötötték a netet?"

Zsír vagy Subi!!!! Wink Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen subinak van igaza ennyi beszosz te meg szarj magad alá és hemperegj benne egyet de ha jol ahlottam te nem nevezel mert félsz kiállni kunyi latko ellen... ezen egy csöppet se lep?dtem amugy nézd meg vegyük példának arbalet cupot, mindenki tudja h chris vagy daut fog nyerni de nocsak mégis melettük több mint 500an jelentkeztek vajon mér?? azé me szeretnek jáccani és csak te fogod fel ugy az egészet h hu baz er?sebb ellen leszek és levernek netán még ki is esek... na szerintem nem érdemes erre több szót pazarolni nem neked valo a versenyzés mert nem érted a lényegét... én is kikapok latko meg kunyi ellen az biztos most akkor én se induljak?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Subi, Techno, jól megaszontátok! Egyetértek! :worship:
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 11:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ajhe mi megy itt...
egyetértek az el?bb beírtakkal.
az, hogy er?sebb és tuti lever...és mivan akkor?játszottatok egy jót és ennyi a lényeg. elvert?naés??? ha most ett?l beszarsz, hogy x meg y jobb akkor menny és játszál sinlge playerbe easy gép ellen.
igaa van tecának subinak meg a többiekenek. ha most egy terror (bebaszna de mind Very Happy) hívna játszani tudom, hogy oda vissza-elver még ebéd közben is,de hol izgat ez engem? játszottam egy jót. esetleg még game után adhat tippeket, ha jó kedvében van.és egy expert tippei általában igen hasznosak.
gyengébbek kedvéért: kb ugyanazt mondtam el 2x csak más formában^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 06, 2007 2:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Techo daut és chris-es példája talán a legjobb Razz Abból azért tényleg lehet látni. Mondjuk azért van még 1-2 embernek esélye, de ez a többi 498 helyzetén még mindig nem változtat Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
3 / 14 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség