Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC egységek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 2:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

khm azért a góttal sem lehet mindi megállítani a fullos eliket:D hiába fosod a halberdeket ha az elik körbe is tudnak ütni és vagy olyan gyökér hogy amint kijön 1 egyből ráviszed elikre:D
és 40 halberd nem képes elverni 40 elefántot sőtRazz
megnéztem a 40 elefántból 1 vagy 2 ha meghalt Very Happy ráadás japán halb azok meg még gyorsabban támadnak
bazeg de hosszú lett:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát szerintem a legjobb egység egy 620as Hpval rendenkező mongol nyilaslovas, ja és ebből 40.(persze 24es sebzéssel ám)
^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 5:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

najó azért über dzsingisz kán az már sok Very Happy
ennyi erővel egy willioam wallace 50/50-es páncéllal 2k életerőlvel 50es támadásal és úgy sprintel mint egy elit woad raider^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Hát mondtatok itt minden népet meg hogy a mongol magokat lehetetlen megállítani de azért megkérdezem hogy 40 db fullos elefántot ugya mi állít meg?
Mert hogy azokat se könnyű megfogni az száz. f?leg ha mögéük raksz hand coonert.
Mondjuk az se kell igazán. az elefánt az üt mindent.


Bazze ehez nem is tom az ideiglenes fórumba mennyit írtam :sm:
Valahogy azt másold ki nekem, remélem megvan az vlhogy fiam...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt írtad:

Idézet:

Nah annyi mindent mondatok itt, h pár dolog fejembe ötlött. Mingyá kiprószálom 40 fullos fánit mi szed le.

1. - 40 fullos azték pap vs 40 fullos elefánt
Főleg ha még a map is kedvez

2. - 40 fullos mameluke vs 40 fullos elefánt (hit-and-run)

3. - 40 siege onager Very Happy Jól viszed leszedheted Smile Főleg, ha kelta +50% hp

De sztem a legjobb és leggazdaságosabb a "fosom a sok halbit, leölöm a 40 fánit" taktika

_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 5:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De sztem azon az áron amin 40 elefántot veszel... Ilyen csak michin fordul elő, vagy ha hagyák h megcsinálja vlki.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 11:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk a fánihoz olyan eco kell, hogy az már lángost is csinál.
Azt pedig nem 2 perc összerakni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 02, 2006 11:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszer L_CLan_Bendert láttam úgy másfél órán keresztül csak elefánntal harcolni egy mongol és egy kelta ellen, akik hoztak mangudait, halberdiert, és siege onagereket minden mennyiségben. Végül az ő csapata veszített, de nem rajta múlott. Very Happy Amúgy yuca lehetett asszem.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 1:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

40-50 perc alatt ki lehet hozni egy oylan ecot, hogy 200 pop és abból 80 elit fáni Smile csak ezt gyakorolni is kell, mnodjuk bfre gondoltam most Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 5:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

40 perc alatt midnen népet maxosra ki lehet fejleszteni, persze amit kell Smile Mondjuk nekem ez késik Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Najó, de aki csak így játszik, az nem is tud aocolni....
Azért nem boomból áll a játék Smile De aki ezt megtudja csinálni, és emellett még másr is képes, az már tud vmit ^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LOL
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma jáccottam egy 3v2 michit.mi voltunk 3an... 1ik ally perzsa ő úgy aogy jáccott de harmadannyi elit se fosott ki mint ellenség.másik meg britt ő elég láma volt én meg kelta :Dfasza kis ecom volt csak halberdekkel meg siege onikkal lehetetlen viszatartani palákat skorpiókat eliket siege onikat meg még mittoménmiket Razz
nem azt mondom h állat vltam meg rajtam kívül nrm jáccottak de a perzsa szövim ha jobb lett volna nyerünk.enemy perzsája meg csak úgy fosta min 5 várból az eliket.esélytelen volt:D de kb 1 órán át tartottuk magunkat:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 10:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pali, mondtam hogy ne játsz így teamben... ha nem ismered őket akkor felesleges ^^ de te tudod Rolling Eyes
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 10:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

há baze nem voltatok és unatkoztam Very Happy
reménykedtem hogy végre sikerül nyerni vmit de lám az allyok nem voltak a legjobbak.29es impet nyomtam készen állt már a hadsereg csak 45 percig nem lehetett vágni...erre mikor elkezdtem betömörítettek 30 skorpit na mondom ezek is tudják a michi szabályokat... ennyi erővel törökkel lehettem volna 80 elit jani és 30 bobard torony meg 10 bombard cannon é gyertek át
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 10:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉN azért is utálom michit, mert a noobok előre megszabják, hogy mikor lehet vágni és hogy milyen népekkel nem lehet lenni... nézz meg egyszer egy 1800+ michi gamet, bár nem hiszem hogy látsz. Ott nincs iylen hogy cut time, meg no turks/koreans... ez hülyeség :S LN is sokkal jobb michinél..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy játékosok nem is micsiznek, mert fos.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 12:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dehogynem. Michi RTS-League? De az a michi nem erről szól. Olyan gyors imp ahogy csak lehet, és egyből át... aki egy icipicivel akár gyorsabb, máris nagy előnyre tehet szert. És 2v2 Celts+Spanish általában (persze van 4v4 is de felesleges sztem is)
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 12:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Michi rox. Egyszer 30-35 perc alatt elgyepáltak mineket Very Happy Hogy a faszba csinálták? Rolling Eyes
Amúgy meg visszatérve, még úgy féléve tán egy 4v4ben 10 perc alatt végetvetettem a játéknak. 40enre maxos harcosok, perzsával és 50dik percre meg már vége is volt a gamenek. Szegény Apolloék, mondták h a faszt csinálok már nem bírják tartani azt 10 perc alatt elintéztem őket. De Andrew ha boomol 40 perc alatt tuti 2 embert ki tudna írtani.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 2:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peti nem biztos h nem jáccanak.leet h igen de nincs rec^^
és jó lenne ha néa jáccanál is mert mostanában sose látlak se gp-n se ASE-n Very Happy
LN télleg jobb főleg amit boneal szokunk jáccani ugye? Very Happy
nade ne a mapokra térjünk el mert ez nem az a topic^^
bone buzdító szavaira elkezdtem hunnal archer flusht^^ lehet mayával is kipróbálom majd Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség