Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC egységek
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:01 pm    Hozzászólás témája: AoC egységek Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, most mondhatjátok, ki melyik és milyen egységet szereti illetve civet szóval minden. Ja meg a mapok is csítek is Very Happy Hajrá Smile

Én a gyors és er?s lovak híve vagyok pl. paladin xD na meg heavy cav archer és elite mangu Smile na jó még azért beírnám ide az elite zsunkikat is Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a gyors és nyilas egységeket szeretek, de nagyon balfasz vagyok pl a nyilaslovas rushban Very Happy Amúgy szeretek hajókázni Wink Az tök poén Very Happy Meg szeretek a sok török janicsárral rohangászni Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát janikat azért le lehet szedni Smile és mi van a conqikkal ? Surprised máris megutáltad őket ? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

spanyol paraszt powa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem rossz... Razz Az elver egy felfejlesztett halbot is, csak néztem Very Happy
De szerencsére pala ellen nicns esélye Very Happy Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de épületek ellen jó Razz Wink amúgy meg conqut leveri a jani Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 1:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja jók aparasztok van 1 recem ahol 3v3 at parasztokkal nyertek meg Very Happy nagyon lol volt Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 2:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LOL én olyat láttam ,hogy 3v3ban mind3an megindultam 30-30 paraszttal és leszedték az ellenfelek tcjét Very HappyVery Happy 90 nem spanci parival Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 3:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm... nekem talán a manguk, meg a conquik, mert lő meg gyors ^^
De persze jani is jó ha jani lehet vele az ember Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 02, 2006 3:47 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 7:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxos mangu. Mongol az isten. Nincs nép amit ne lehetne leverni vele. Meg persze imádom a sok huszárt ahogy csak fosom azt mennek amerre látnak Very Happy Pala is rox hunnal azokat szeretem nyomatni. Ha nem mongollal vok akkor inkább kts, pala. Maya, meg aztékot nem igen szeretem, nem vok oda a gyalogságért. Gyors erős harcos kell nekem Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 7:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szeretem a védekező egységeket, mert jól lehet velük támadni. Very Happy Íjászokat is, meg gyalogosokat is. Ezért jön be angol, maja, azték. Perzsa is jó, ha elég időm van, akkor eli + puskás durva tud lenni. Paladinokat nem szeretem, mert nem kell hozzá túl technikásnak lenni, minden noob tud 80 paladinnal nyerni. A mongolokat nem szeretem, mert szerintem nagyon könnyű vele játszani, rengeteg előnye van. Szerintem a mongol túl van tápolva.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Túl tápolva? Very Happy A mongol a rox. Ha annyira könnyű vele nyerni mért próbálkozol a nehézzel? Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 21, 2006 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert Peti kemény akar lenni Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 10:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mondtatok itt minden népet meg hogy a mongol magokat lehetetlen megállítani de azért megkérdezem hogy 40 db fullos elefántot ugya mi állít meg?
Mert hogy azokat se könnyű megfogni az száz. főleg ha mögéük raksz hand coonert.
Mondjuk az se kell igazán. az elefánt az üt mindent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen ezen már én is gondolkoztam és nem tudom az ellenszerét :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 10:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

80 janicsárt pl nem szed le 80 elefánt Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 11:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem is tudom... Very Happy nem olyan biztos az sztem Smile mondjuk ha folyamatosan hit and runnolsz, akkor persze... :pirat:
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 11:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát azért nyilas(puskás), hogy taktikázz vele:D
Amúgy szvsz annyira sokat nem kell vele hit and runolni... Elefánt nem nagyon bírja a puskát. Meg ilyen alapon beteszel mögé vagy 10 ágyúsemberkét, meg elé vagy 20 pikát, aztán azt mi fogja meg? Very Happy Még talán korea se Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy az elefántot gót halbi simán megfogja... csak fosodik a barakkbol az elefánt nem tudja tartani vele a ritmust Very Happy ^^

De tény, hogy a mongol nagyopn pusztító tud lenni ^^

Meg hülye brit xbowok -at is nehéz legyűrni.. ha kifejlődnek maxra Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 02, 2006 3:50 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 22, 2006 11:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azokat pl korea szétszedi Very Happy De amúgy meg pl mongollal pl azt pont könnyű, mert nyomatsz huszárokat mögöttük meg katapultok oszt szevasz Very Happy szvsz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség