Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC egységek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drosiii



Csatlakozott: 2007.12.13. Csütörtök 19:05
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 4:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt irtam, hogy aok. es az is. szabacsik@walla.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 6:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg azt kérdem h Conquerors? Mert az az AoC! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 30, 2008 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én személy szerint a feudal archereket szeretem, főleg mayánál, de aztéknál is. De a militiákiat is imádom, amikr az ellen azt hiszi h fczni fogsz aztékkal vagy mayával egy drush után és utána meglepetten konstatálja hogy van egy tower a goldpileja mellett és két archery range is, továbbá 5-6 militia
mosanában az azték feudal war ami nagyon tetszik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 30, 2008 8:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja Én is a Feudal age warfacet részesítem el?nyben! ha ott fölénybe kerül az ember, nehéz megfordítani utána! Bár ha valaki elrontja a flusht mint én szoktam sokszor, és enemy már lépett c-be mire odaérek... Very Happy Akkor van para.
Amugy én ugy emékszem, hogy AoK-ban a dárdás meg pikásnak plusz sebzése volt ház ellen...jol emlékszem?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 31, 2008 4:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
J... és enemy már lépett c-be mire odaérek... Very Happy Akkor van para.


akkor van gg:D
ma csak aztekkal voltam... egyre jobban bejönVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 31, 2008 6:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azték jó! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 31, 2008 9:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De a legjobb a maja. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 6:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lenne egy olyan hozzászolásom hogy találtam egy zavaró dolgot a játékban.
Szal van az a cataphract nevö egység a bizánciaknál.
És az a bajom vele hogy camelként azaz teveként érzékeli a jéták pedig biztos hogy nem annak kéne:)
Több dolog is bizonyítja pl:
- a halberdier kevesebbet vesz le neki mint pl a palladinnak(mivel van egy kitétel hogy a halberdier a tevéknek kevesebbet vesz le)
-több egység is aminél azt irja hogy bonusz attack vs cavarly a cataphractellen nincs bonusz. pl: mameluke camel

A szal mi a hejzet?
A cataphract attack bonus vs infantry+ spéci taposó képesség mindenféle egység ellen + nincs attack bonus ellene, szal szerintem tul tapos(legalább piece armora nincs)

Kiváncsi vagyok mi a véleményetek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 6:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és még valami 7 évie játszom kb a játékkal de eddig sose gyártottam skirmisert, és most jöttem rá mijen fasza löv?sök ellen és olcso
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 9:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elösször is 11. másodszor a cata az unique szoval nem lovas ennyi az egész. pl japán samurainak van ellene bonusza és igen kurva tápos egység de kurva drága is a kifejlesztése és maga az egység is drága
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 10:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_Techno írta:
elösször is 11. másodszor a cata az unique szoval nem lovas ennyi az egész. pl japán samurainak van ellene bonusza és igen kurva tápos egység de kurva drága is a kifejlesztése és maga az egység is drága


Attol hogy unike unit attol még lovasnak kéne tekinteni mint a többinél pl tarkan
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 4:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes felvetés. MiniCBzés közben én is észrevettem, hogy a mameluke nem veszi olan jol a vata életét...(kellet is a h'n'r Smile
Menj rá paladinnal.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Érdekes felvetés. MiniCBzés közben én is észrevettem, hogy a mameluke nem veszi olan jol a vata életét...(kellet is a h'n'r Smile
Menj rá paladinnal.


Ja én is meglep?dtem ezen el?ször.A paladin megöli bár nem fölényesen csak akor csinál pár halbit a paladinom ellen és vége:)

Akkor a halberdier:
Paladinnak, tarkannak, lovasnyilasnak, war vagonnak stb kb 38at vesz le.
Camelnak mammeluknak cataphractnak 21-22-t

Ezért van az hogy könyen megöli a halbit a cataphract mert camelnak érzékeli mint a mamelukot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 6:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak a mamelukon ott vannak a pupok:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 6:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másik vicc dolog hogy, akkor megprobál az ember nyilasokat csinalni vagy puskést mivel a cata. nak nincs nagy pierce armorja, akkor meg az van hogy bizánc olcsobban gyárt skirmisert(25%), vicc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 6:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ha azt mondjátok hogy drága akkor meg azt mondom hogy cavarlier +paladin kifelylesztés kb enyibe kerül és ösz visz csak +10 kalyába kerül,
A mameluk meg 85 aranyba + nincs armorja és kicsi a hpja:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 7:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tevének és mamelnak kevesebb az élete azért vesz le annyit... vicce lenne ha egy tevét három szurásra lebaszna...
nem biztos h drágább a paladin kifejlesztése.. kurvasok kaja kell a katához is... goldrol nem is beszélve.. paladinhoz 1300 és szvsz a katához is kell annyi
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ryan



Csatlakozott: 2008.05.14. Szerda 18:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pont ezért mondom azt hogy a cataphrathot nem szabadna teveként érzékelnie mivel nagy hp+armor.
A paladint meg azért hoztam fel példának mivel hozzá képest a cataphract nem drága
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 9:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát érdekes amit felhoztál,nem hittem de mikor megnéztem láttam h Neked van igazad. cata veri mamet!! mame camel egység az tuti, halbot azért szedi annyira cata mert bonusza van gyalogos ellen meg a körsebzése miatt,és még a camelt is leöli a körsebzése miatt.bár az tény h cata cavalrly egység,de nem tom.sztem ez byz kiváltság....
ez olyan mint a skirm vs plumed, a plumed is arher de a skirm nem sebez rajta olyan mértékben mint egy "átlagos" ijjászon...
avagy sokan a mame ellen skirmet csinalnak,de mért hisz az nem range units,de mégis jól öli??
van itt több okosság is amire sztem nincs válasz,de ez van Smile
köszi az észrevételt...!!! Wink
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 10:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen ez mindenképpen érdekes felhozatal volt. Tudjuk be anak hogy bizánc a legfejlettebb nép a játékban, ezekszerint nemcsak a fejlesztések számát illet?leg, hanem más területeken is Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség