Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoCos képek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 4:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enjoy! Rolling Eyes
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 8:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lessem, de vikinggel senki nem fog michin játszani Smile azé kösz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem is az.. ez boom tournament volt, és asszem ezzel gy?zött a csávó Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 10:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah ki beszélt itt michir?l?Very Happy britel se lesz senki
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 10:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz michi nem egyenl? boommal Very Happy
csak félig meddig igaz... a michi lényege, hogy minél el?bb gó át ellenfélhez, ha vki nekiáll izombol boom, akkor azért nem lesz olyan gyors...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó de a michi alapja a boom, most már kicsit kezdem érezni a michit Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem kelta spanyol mongol egy jó hármas.. bár még nem játszottam sokat. Esetleg mong helyett perzsa Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 9:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a gond, h én laggba nem tudom jól kezelni mongolt Sad Egy siege onager azt oda a seregem, de persze szívesen lennék vele, ma gyakorlás? Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 7:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó látni, hogy vannak még AoK fun-ok! Én csak hallgatok, és megnézek egy-két jó rec gamét. Smile Lenyomok egy easy gépet aztán nyomás aludni. Laughing
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenkinek meg van, hogy mit szeret Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 05, 2007 12:31 pm    Hozzászólás témája: szerintem Hozzászólás az előzmény idézésével

Bonehead írta:
Enjoy! Rolling Eyes


Megnézem azt a vikings rec-et. De szerintem ez a srác, használta a pause gombot rendesen. Már az elején egyszerre két házat épít 2-1 paraszttal. Vagy erre van valami "mester fogás"? Mert ezeket én is meg akarom tanulni... Wink Nekem keltákkal egyenl?re csak 34:43 2-ik próbálkozásra. Bár évekkel ezel?tt játszáttam utoljára, és akkor sem voltam profi. De hogy 26-27 alatt, és ennyi nyersanyaggal... Azon a képen amit Techno becsatolt, azon annyi nyersanyag van mint amennyit én termeltem ki 34 perc alatt és végén közel sem ennyi volt a maradék, hanem csak pár ezer. Kíváncsi volnék hogyan csinálta....
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 05, 2007 1:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem állítják meg a játékot egyszer se, csak mindent gyorsgmbokkal csinálnak, és idegbetegek! Very Happy Multyban se lehet pausézni, mert akkor mindenkinek megáll a játék, és anyáznak, ráadásul akkor nem is tudod mozgatni a képerny?t, meg kattintgatni se enged. Aki multizik, az leszokik róla.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 05, 2007 7:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a pasuse csak arra van, ha laggol valaki és kikapcsol valamit, vagy felhívják telón, vagy esetleg valami hirtelen megoldható sürg?s dolga van... De tényleg nem szeretik a pause-t Very Happy Szal ne hidd, hogy úgy csinálja Razz Meg ahogy Richard mondja, nincs is értelme, mert akkor semmit nem tudsz mozgatni Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 1:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyarul akkor használj pausét ha rádjön a cifra fosás Wink Amúgy tudsz mozogni multiban Very Happy rákattintasz valamire és megnyomoda spacet és az ugrik a képerny? közepére Smile Amikor hosszú ideig áll egy gém és unatkozok akkor fától fáig szoktam ugrálni Very Happy Ja és dupla klikkel jelöl ki akkor! Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 12:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajajaja Very Happy de nem sokat érsz vele Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 10:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tehcno én hozzászólnék ahhoz a 27es boomhoz...most ?szintén mondod hogy nem volt Post imp???csak mert a srác ugye már impben van,ami teljesen felesleges,hisz azalatt nem dolgozott egy TCje...szal sztem postimpben kezdte a gamet!

Michi: Kelta+Spain alap,ehhez lehet stílus és tudás szerint választani a kövik?l: Maya,Perzsa,Mongol,Szaracen...ezek a leggyakoribbak...mindnek van el?nye meg hátránya is...Michi alapja nem a boom,hanem a tudásVery Happy!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 10:48 pm    Hozzászólás témája: Re: szerintem Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Richard írta:
Nem állítják meg a játékot egyszer se, csak mindent gyorsgmbokkal csinálnak, és idegbetegek! Very Happy Multyban se lehet pausézni, mert akkor mindenkinek megáll a játék, és anyáznak, ráadásul akkor nem is tudod mozgatni a képerny?t, meg kattintgatni se enged. Aki multizik, az leszokik róla.


Nézd meg azt a rec gamét lassítva amit feltöltöttek az els? oldalon (az els? pár másodpercet). Egyszerre három dolog történik:
1. A pacit elküldi, hogy mozogjon
2. 2parival egy házikó
3. 1parival mégegy házikó

1.Na ez mind egy id?ben. Erre mondjatok billenty?kombinációt.
2. Gép ellen játsza, ott azt csinál pause alatt amit akar.

Szerintem erre csak egy gomb létezik. Smile Amit ugye multiban nem lehet eljátszani... ezt már elmeséltétek Laughing
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 10:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Na tehcno én hozzászólnék ahhoz a 27es boomhoz...most ?szintén mondod hogy nem volt Post imp???csak mert a srác ugye már impben van,ami teljesen felesleges,hisz azalatt nem dolgozott egy TCje...szal sztem postimpben kezdte a gamet!


Ehhez én is hózzáf?zném ugyanezt. Fejl?déssel egybekötve egyszer?en képtelenség, hogy ennyi nyersanyag maradjon még pluszban, mert kb. ennyi, vagy picivel több nyersanyagot lehet kitermelni boomolás közben. OK én nem vagyok profi, még hozzátok mérve sem. Nekem 34:42 alatt sikerült ennyi nyersanyagot összeszedni mire finisheltem. Crying or Very sad
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 11:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy szóval se mondtam h nem volt post imp csak azt h nem high res:D és igazábol kurvára nem emléxem már h post imp volt e vagy nem
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem 29:50re sikerült a 200as pop,amit sztem 29:00ra le is tudnék vinni,na de hogy a rákba van ennyi kaja:D! És miért imp:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség