Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoCos képek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 11:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Nekem 29:50re sikerült a 200as pop,amit sztem 29:00ra le is tudnék vinni,na de hogy a rákba van ennyi kaja:D! És miért imp:D!


Az jó, akkor én még gyakszizom kicsit... Embarassed
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 7:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezt darkból indulva próbáltam.Razz

Amúgy Rocky, szerintem akkor se pauseézta le az elején a gyerek, mert teljesen felesleges. Azt a két házat épít, egyet kett?vel, egyet eggyel, és a ló is elindult ezek körülbelül 4000-szer csinálták már, és ha pusézik is, akkor is esetleg néhány másodpercet nyer vele, ami nem olyan érdekes. És szerintem multiban játszott gém elején is lehet ezt látni.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 10:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SNOW BOOMING COMPETITON 2006

Howdy Folks!
I've just had this amazing stroke of an idea, as you do...Remember we previously hosted a booming a competition which Snow_Lion_ won? Well in commemoration of Strater's ability to bbom like a rrok on a brromstick I've decided to throw this booming competition as a celebration!

Basically, fastest time to boom to 200 villager ONLY + 1x Scout pop is the winner ^^. I'm going to revamp the whole concept though and add a few tweaks and rules:

-Arabia Map, NORMAL SETTINGS. You know what they are! MAP EXPLORED THOUGH!
-Green Arabia is not acceptable. However, you will get a lil sympathy if you're gold is sammiched in your forest! Heehee... You are allowed to keep restarting and restarting until you get a nice map but please bear in mind we'll be looking into the state of the map and such.
-SPEED: NORMAL
-MAP SIZE: 2 player map
-Pop: 200 (duh)
-Victory Conquest! [not that you'd be stomping stuff]

-No Pausing
-No stealing enemy boar, sheep, deer etc.
-NO CHEATS.

-ONE GAME PER PERSON. Just delete your old game if you wish to change it WITHIN 24 HOURS. [Yes we can see the time you edit your posts so don't be silly!]. Your final submitted rec will be the recorded game we'll use to judge you!

-Your civilisation is completely your choice. Be creative! Hun whoring is of course allowed...
-You will play against a computer on EASIEST.

-Computer AI Settings: Easiest!

-WHEN POP 200 IS REACHED: PAUSE THE GAME - Type "Finished - Time[00:00]"
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aKimAn



Csatlakozott: 2007.05.04. Péntek 18:34
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest v. Kisk?rös

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igaz, bizti nem e miatt vagyok sok-sok perccel bénább, hanem még gyaksziznom kell, nem csinálom elégg hamar a plusz TC-ket. Én csak azért vetettem fel, mert akkor kés?bb is használhatta, és az nagyobb el?ny. Na midnegy, ezen nem akarok összeveszni senkivel sem. Smile

Technonak köszi a beállításokat. Mostantól így gyakorlok majd.

Jut eszembe, ti default hot-keyeket használtok? Vagy kinek hogy esik a kezére úgy állítja?
_________________
Let's Rock!

P-100, 48MB Ram, 800MB HDD, SB-128, LG-15" Win-98 - My MuzixBOX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 3:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem mindkett? van. A fontosabbakat kézre állítom, a többi meg megmarad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 4:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én default. Tech, mit takar az, hogy "Hun whoring is of course allowed... "?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hun kurvázás Very Happy

Amugy én nem alap hotkeyeket használok, mert kicsit nehét lenne. Alapban a házaknak eleve kettes kombináció a hotkeyük szal akkor hogyan? Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 10, 2007 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

semmit se találok amit lelehtne tölteni .....holvanak a képek ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 10, 2007 9:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A régi tárhelyen voltak, s a képeket nem hoztam át... :S
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség