Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Travian
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 4:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért neveznek oázisnak néhány elhagyatott völgyet? Ezek miben másak a többinél?
Milyen er?sek azok az állatok, amik rajtuk vannak? Err?l lehet vhol b?vebben olvasni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 5:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo17hu írta:
Miért neveznek oázisnak néhány elhagyatott völgyet? Ezek miben másak a többinél?
Milyen er?sek azok az állatok, amik rajtuk vannak? Err?l lehet vhol b?vebben olvasni?


Az oázis plusz 25%-kal növeli a termelést az adott nyersinek. Csak h?ssel lehet elfoglalni és csak 10-es h?sházzal. És az oázis nem falu.
( persze ha már akarsz egy 2.oázist is-ugyanabból a faluból-akkor 15-ös h?sház kell, a 3-hoz pedig 20-as kell.)

Patkány 25 10
Pók 35 40
Kígyó 40 60
Denevér 66 50
Vaddisznó70 33
Farkas 80 70
Medve 140 200
Krokodil 380 240
Tigris 170 250
Elefánt 440 520
Az elso vedelmi ertek gyalogos a masodik lovas katonak ellen van!

Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Opti roxx
kösz szépen, asszem, akkor ráérek még ezen gondolkodni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 5:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az biztos h ráérsz, de ilyet jó szem elött tartani, mert ha má jó megy a dolog +25% sokat nyom. Amúgy meg amin csak gabona látható a képen az +50% gabonatermelést ad.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mogy



Csatlakozott: 2007.04.29. Vasárnap 13:38
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 11:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Az biztos h ráérsz, de ilyet jó szem elött tartani, mert ha má jó megy a dolog +25% sokat nyom. Amúgy meg amin csak gabona látható a képen az +50% gabonatermelést ad.

kivéve, ha víz is van mellette, mert akkor csak 25%
_________________
A pogácsáknak nincs szavazati joguk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 12:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát odaküldöm a katonáim az oázishoz, ahol jó esetben legyakják a pókokat meg a macikat, és utána mi lesz? Visszajönnek a katonák, megjelöl?dik a terület, h az enyém vagy kell vmit otthagynom védekezni? Van vmi fenntartási költsége egy oázisnak?
Bocs, h ennyit kérdezek, de sehol nem találok róla infót. :S Az angol verzsönben is csak a legalapabb helpet találtam meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 12:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, most jut eszembe, h közvetlenül mellettem van egy srác, aki írt egy üzit nekem, h látja, h valszeg régóta játszom már (lol!), és mivel ? is régi motoros, összeszedhetnénk pár embert a környéken egy klánhoz. Eggyel kevesebb potenciális ellenség. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 8:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo17hu írta:
Tehát odaküldöm a katonáim az oázishoz, ahol jó esetben legyakják a pókokat meg a macikat, és utána mi lesz? Visszajönnek a katonák, megjelöl?dik a terület, h az enyém vagy kell vmit otthagynom védekezni? Van vmi fenntartási költsége egy oázisnak?
Bocs, h ennyit kérdezek, de sehol nem találok róla infót. :S Az angol verzsönben is csak a legalapabb helpet találtam meg...


Ha megölsz minden állatot, akkor a h?söddel tudod elfoglalni. Ha 10-es szint? a h?sház. Ja és a térképen a 7x7-es mez?n kell belül lennie, úgy hogy te vagy középen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 9:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teh a grafikus csomagot holtom aktiválni vagy leszedni vagy akármi?
rámentem a menüpontra de ott nincs semmi caskhogy el?nyök meg az elérési út,de hogytom leszedni? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 11:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hé Apollo, hozzánk jössz majd nem? Inkább mond meg a srácnak hogy lesz egy jó nagy klán és jöjjön ? is Razz

Pali: link
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 11:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Hé Apollo, hozzánk jössz majd nem? Inkább mond meg a srácnak hogy lesz egy jó nagy klán és jöjjön ? is Razz


A számomra legkedvez?bb ajánlatot fogadom majd el. :p
Tényleg, meddig tart a védettség? Valahol azt olvastam, h 7 nap, valaki 11-et mond, de hallottam, h gallnak kevesebb. Én spec. gall vagyok, szal jó lenne tudni. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 11:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rómánál is csak 7 nap...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 12:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Besz:éncsak halandó nyelven értek,olvasni eltudom ami ottvan de felfogni nem Very Happy
mind1 jó ezis had terheljem a szervert Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jött üzenet abba mindekinek benn van h meddig van védetsége. Gall-nak 7 nap, s1 germán vagyok és ott 10 napig volt.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mogy



Csatlakozott: 2007.04.29. Vasárnap 13:38
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 3:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

s1 - rómaival vok, ott 11 nap volt, és 2x nyersanyag (egyszer picit több, aztán asszem 120 mindenb?l)
s2 - gallokkal vagyok, itt 7 nap, és 3*125 midnenb?l a támogatás

a germánokat nem tudom:D
_________________
A pogácsáknak nincs szavazati joguk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 3:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

s1 ben 10 nap volt a védetség
s2 ben meg 7 nap
ez nem népfügg? mert mind a kett?n római vok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 11:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, még nem jött meg a Travian-fórum használatához szükséges e-mail, ezért megkérdem itt, hátha tudtok válaszolni.

Egy olyan falunak, ahol egy szál katona sincs, nincsenek szinte épületei sem, városfala se, annak mekkora a védelmi értéke?
Azt írja a súgó, hogy egy ilyen falut egy mezei katonával ne is próbáljak megtámadni, mivel a "falusiak" ellenállnak, és legy?zik. Azt sajnos sehol nem találtam, h egy falusinak mekkora a védekez? képessége. Egyáltalán a falusiak száma határozza meg a véder?t, vagy maga a falu rendelkezik egy minimális alapvédelemmel? Tehát ugyanannyi katonával át lehet-e ütni egy pop50-es és egy pop500-as falut, ha teljesen üresek?
(Voltam már Travian chat-en, de ott sem tudták. Se az amcsik, se a németek, se a csehek.. Sad )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 7:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elméletileg csak annyi, hogy 1 katonával nem lehet megtámadni(mer meghal).... kivéve a h?s, mert az kemény csávó... de sztem 2 katonával már egy 500 népességeset is megtámadhatsz, még ha nagy és er?s fallal rendelkezig Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 2:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üres falut én már támadtam igaz az kicsi volt, de egy 2 katona minimum kell.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Termelés:
Fa: 149 óránként
Agyag: 166 óránként
Vas: 149 óránként
Búza: 85 óránként


Kinek mennyi a termelése??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő
15 / 17 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség