Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Travian - Szerver2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 12:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lightning írta:
Holnap estére elvileg már lesz istállóm..

Nem sieted el kicsit a dolgot? :S
A lovakat is külön ki kell majd fejlesztened, az meg nem olcsó mulatság. Mondjuk az Equites Legati jól jönne, de gondolom, nem azért építesz istállót. Smile
Ha már itt tartunk, én kardos kiképzését tervezem holnapra. Remélhet?leg minden rendben megy majd, és felváltják a phalanxaimat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 7:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lightning írta:
Holnap estére elvileg már lesz istállóm.. Smile Azok a római lovak nagyon kemények... Smile Mondjuk árra és teljesítményre is annyi mint 3 légiós.. Laughing


Ja és az ára is Very Happy Sztem is kicsit elsieted, de te tudod... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 10:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint írtam egy olyan támadó ló mindenben kb 3 légióssal ér fel, de 3x gyorsabb... Idea De ami fontosabb az a felderít?, mert nem akarok mégegyszer csapdába sétálni... 3 légiósom esett el...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát te tudod mit csinálsz, csak mjd figyelj a gabonára, mivel 3 a fogyasztása Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 1:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha betámadjátok ezt a bernie-t v kiarákot.nekem fogsába esett 10 lovam,ami most szabadult ki.szal ha támadjátok akkor legalább 30-40-el sztem
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 1:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
ha betámadjátok ezt a bernie-t v kiarákot.nekem fogsába esett 10 lovam,ami most szabadult ki.szal ha támadjátok akkor legalább 30-40-el sztem


Ezt másik topikba kellett volna, nem Question Question Question
S2-n meg ha kell segítség, írj konkrétumokat is, mert így lószart nem érsz a klánnal Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 4:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtom már meik szerveren mi van Very Happy
szal s2:királycsel nev? falut nyúvasszuk már ki.hiába kértem nem mászik le rólam az a kretén és az 50 buzgányát nemtom kicsinálni...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 4:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_reneg4de írta:
CSIPÁNAK SEGITSUNK MAR VAZZE EGY ROHADT KIS 150 ES TÁMADJA EGY NAP 10 SZER SEGITETT EDDIG NEKI VALAKI??



VAGY CSINALUNK EGYUTT VALAMIT??????


Bazzeg rene olvassá már! Ez SZERVER2!!! Még a klánba se vagy benne!

Amúgy meg nekem úgy t?nik hogy iszonyatos nagy tápolások mennek s2n. Vlmi jó tervet ki kéne agyalnunk. Camelottal meg vlmit le kéne dumálnunk szerintem ?k tudnak nekünk segíteni. Írok is nekik.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 4:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és s2n írjatok már arra a szaros fórumra! Ott tudom legalább egyb?l mi a szitú. Ki támad és hogy, stb...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 5:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

palanxhoz mi kell?mit építsek ki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 6:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kaszránya 1 és gyülekez?tér 1es szint
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 7:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Opti írta:
Hát te tudod mit csinálsz, csak mjd figyelj a gabonára, mivel 3 a fogyasztása Razz
Na és a 3 légiósé amivel felér mennyia fogyasztása? Very Happy
Amúgy azért akarok lovakat mert a közeli faluk már nemegyszer visszatámadtak és megölték pár emberem aló meg gyors...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 12, 2007 8:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ja, mondjuk jók a lovasok, de én sztem nem sokat foruk majd bel?lük kérni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 13, 2007 10:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah én elküldtem az els? részletet.picit kerekítettem felfelé,de az is csak kb +5 minden anyagbólRazz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 07, 2007 10:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

s2-n ugye már nincsen a klánunk, mert egyesült a Camelot klánnal.

Csak az s1 maradt Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség