Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Age of Empires III
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 1:57 pm    Hozzászólás témája: Age of Empires III Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm... hát ez az amire áttértünk volna, meg mindenki de aztán ugy igazából senki sem tért át... mondjuk ugy hogy kicsit elkurták azt a gamet Smile
de azért aki akar írhat róla Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy foss. Grafikája a topon van, de a játékélmény egy szar... Ez már nem túlszédített szar.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 5:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a mapok nemigazán teccenek nekem meg túl drága a korszakváltás.
viszont rohadtul bírom benne az oros puskát(gót feeling gyenge de ha sok van belőle mindent letarol:D) és a britt muskétást mer jóval erősebb és csak azt szoktam csinálni(mikor még jáccottam:D)meg jók az ágyúk.anélkül 1 sereg semmi:P
de lényegébe már nekm se teccik:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 7:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szépek a hajók, és nagyon tetszenek a vízi ütközetek, és szerintem el lehet vele játszogatni, de nem telitalálat.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

graf jó de a gépigénye az egekben van :\ Az elmúlt 2 napban ezzel játszottam, mert a 2-őt nem vállalta be velem haverom Very Happy Vizen tényleg el lehet szórakozni, de ez hogy minenből csak adott számút csinálhatsz elég lol Very Happy MI itt se javult Razz

És amúgy agyú nélkül is lehet jó sereget nyomatni Wink Csak kicsitt nehezebb Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát végülis a nehézlovasság helyettesítheti az ágyúkat vagy van vmi olyasmi egység ami bónusz támadással bír ágyú ellen^^.
2. campaigne volt az amikor az oroszok vonultak át a teles pályán.na ott a báányászok támadása felért 2 ágyúéval:D
ja és török great bombard rulzz Very Happy
sztem jó ez a limit h pl monitorból 2 Razz abból ha csinálnál 20at az isten se állít meg:D meg úgytom h nem 100 hajóból állt egy flotta hanem kicsit kevesebbőlVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ja a monitor az zsír hajó Very Happy De azért az ára is megvan Razz Meg azért azt is le lehet szedni Wink Legfeljebb 100 másik monitorral Very Happy Meg amúgy nincsenek olyan jó mapok tényleg, főleg nem jó vizes mapok Very Happy A legnagyobbon is max 1 vagy 2 monitorod lehet úgy, hogy a másiknak is vna hajója mellette Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 10, 2007 10:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na majd jó lenne, ha tanítgatnánk egymást Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 10:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még mindíg azt mondom Age of Empires 2!!RoX!!
MOndjuk nem láttam még hármat bár meg lehetett volna, de minek váltson az ember ha van egy ami jol bevált és kedvelt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 12:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, hogy a 2-nél nem jobb, de fejl?dni kell a korral, ez van :S Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 1:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát énúgyvok vele,hogy jó vele jáccani^^
egyaz,hogy legalább nem szakadok miközben jáccok Razz kett? a géppel is meggy?het a bajod hardon.Régen vlt hogy skierült 2-t beverni,de volt,hogy a porba aláztak Very Happy
talán abban jobb,hogy minden jó vmi ellen és nincs túltáplált izomkatona(pl elit elefánt kelta ram, elit teuton lovag)
itt még a legszarabb legyengébb unitokkal is lehet nyerni(orosz sterlet a 80 Hp és 8as atk-al,viszont van bónusza és nagy létszámban,nagy kárt tud okozni)
flotta is végre úgy van mit a valóságban:nem egy darab öhöm nyilat l?nek és nem lehet 120atcsinálni bel?lük.egy akkori flotta sztem nem haladta meg a 70et sem.
aki akar próbagémet aoe3-al vagy TWC-vel szóljon Razz már kezdek rájönni pár taktikára és gép ellen nem jó annyira:P
anyém de sokat írtam
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az egészet a sok noobnak találták. Ráviszed a parasztott h termeljen fát, azt vágja, vágja és csak jön a fád, nem kell semmi épület hozzá, meg megy mindenmerre. Ecohoz annyit kell csinálnod h kimatekozod mib?l mennyi legyen és kész. Egy nagy szarság a játék, játékélmény 10es skálán 3...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 3:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a termelés nekem se teccik,túl egyszer?.viszont más bajom nagyon nincs vele
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem meg nem rossz a játékélmény, mert szépek a pályák, jól néznek ki az épületek, a hajók meg hihetetlen szépek, nagyon tetszenek.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 4:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy én is hozzászoljak a témához:
1X próbáltam és elég is volt bel?le, ha hasonló stratégiát akarok akkor cossacks , Middle earth 2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 4:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiába szép a grafika, ha egyszer?en nem lehet úgy élvezni mint az el?deit. Ha nem a 3 lenne, akkor nem is lennék annyira a játék ellen, de az 1 meg a 2-höz képest ez nem AoE!
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 7:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ám a bajunk, hogy túlságosan hozzá vagyunk szokva az AoC-hoz és nem bírunk elszakadni. Most bevezettek egypár újítást, aztán lemondunk a játékról? Én emlékszek, hogy alig bírtam megszokni a kett?t az egy után, de mint látjátok sikerült Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 8:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is furcsa volt a a 2 az 1 után, de mihelyt lett olyan gépen h el is futott rajta, az 1 feledésbe merül. Én elég sokat játszottam a 3-mal mikor megjelent, de nem bírtam egyszer?en élvezni, mert majdnem minden más mint el?deibe. AoE 3 FoS! AoC RoX!
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ne csodálkozz hogy minden más(bár eco maradhatottvolna...)
egy az,hogy itt már amerikába jáccódik,kett? a puskapor már az úr,az acél vajnyi keveset ér^^ három is van,de vhogy nem jut eszembe Razz én élvezem és megprób jáccani vele is meg aoccal is,de ha a 3 multiban nem müxik,akkor ciki lesz :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 8:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

simán ip-sen csak m?ködik... muszáj neki Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség