Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Age of Empires III
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 11:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Priby írta:
ott asszem úgy vannak a nickek, hogy csak a sima nickeden regelsz és elé megy a klánnév... mindenkinél úgy láttam, tehát úgy kéne majd kinéznie, h: [WoRA] Roquen Smile
De jó lenne ha valaki meger?sítene. Very Happy


igen jól mondod, Roquen nevezdd magad, a klán név majd elé kerül ha belépsz az ESOn is a klánba, kés?bb már nem nevezheted át magad

orosz stereletek ellen tényleg lovas kell, de azért mickrozni is lehet miközben néhány lovassal letámadod ?ket

kb. a spanyol az egyik leger?sebb nép, 2. hollandok 3. törökök, talán az oroszok és a németek a leggyengébbek, de persze mindenkinek más fekszik

TWC nekem sincs meg, én azt ajánlom, hogy még várjatok vele, el?ször csak az alap, de utána se muszály kiegre váltani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 12:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
nyam anyával megbeszéltem jöv? héten már meg is rendelhetem,meg sztem akkor már TWC-t is,mer hozzászoktam a horsegunokhoz xD
EDIT:viszont az a bajom h TWC-t sehol nem találtam ahol megtudnám rendelni :S

www.pcdome.hu-t nézted?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 1:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TWC nincs sehol,AOE3-t gamestarnál le7 venni 3,9kért^^
az a jó a TWCben,hogy a 3 benszül?tt civnek mind1ike üt?s és olcsó unitok.aztéknak 6 félegyalogja van,de nincs semi más,viszont azok siege öl?k,ló és gyaloggyilkosok,meg van amelyik felé egy alabárdossal,égis jóval olcsóbb
Spancit nemnagyon próbáltam még xbowjuk van amit én nem szeretek és úgyvok ebben a gameben h a puskaporral jobban tok jáccani.
holandot még nem próbáltam,de tervezem azt is meg portugált
németek mondjuk inkább kései harcokban jók a masszív wagonaikkal.sok hp+atk és épület ellen sem a leggyengébbek.törökkel ritkán próbáltam,bár pár janicsárral gey gyors rushnál megbéníthatod az enemyt:P
mondjuk ez szerény vélemény,ahhoz h kiderüljön igazi ellenféllel kéne jáccani,nem gépek ellen Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én mikor haverral játszottam utoljára hollandokkal játszottam Very Happy Jó sok cuccot lehet velük összeszedni, aztán csapatni a sok kis skirmisherrel Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 7:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azokat is szeretem,mármint a skirmishereket.kevés hp,de messze l?nek és gyalogság ellen kiválóak,melléjük mondjuk még vmi lóöl?t,meg pár ágyú, és kész is a jó sereg Razz
am meik mapon tolják a legtöbben,vagy meik a legnépszer?bb?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 7:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én valami puskáslovasokat szoktam melléjük mert azok bónuszt kapnak az ágyúkra asszem... Meg lovasok ellen is. De amúgy meg némi pika. Ágyú meg ami szükséges éppen...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dragoonak van bónusza.azok jók,de orosznál nincsen :Pspanyolnak viszontha jól rémlik elit dragoonja van,vagy nemtok meik civnek
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 8:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

orosznak azok a kis puskás izék elég jók Razz Csak orosszal nehéz fejl?dni, mivelhogy lassan jönnek a parik sztem... azért marad el a többit?l...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 9:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
azokat is szeretem,mármint a skirmishereket.kevés hp,de messze l?nek és gyalogság ellen kiválóak,melléjük mondjuk még vmi lóöl?t,meg pár ágyú, és kész is a jó sereg Razz
am meik mapon tolják a legtöbben,vagy meik a legnépszer?bb?


nincs legnépszer?bb map, szinte mindig véletlenszer? kezd?pályára van állítva (standart maps)

a németek nagyon jók rushban,

a spanyoloknak van a legváltozatosabb hadseregük: -infantry: muskeeter, skirmisherek, pikás, xbowman, rodelo, -lovasság: hussar, dragoon, lancer, -tüzérség: falconet, mozsárágyú, és a vadász ágyú

a TWCt itt is meg lehet rendelni: Age of Empires 3 Magyarország
_________________
[center:2c2fc1592d]«ВFHŴ: The Best Fair Hungarian Warriors[/center:2c2fc1592d]

[center:2c2fc1592d]Good Luck, Have Fun![/center:2c2fc1592d]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 10:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor jó,énis úgy szoktam^^
amazonazt nagyon szeretem,megha vmi kevés vizes map van.rohadtsok a kaja és a 2. gyorsaság kigyúrása után fürdök a kajában^^ fishboomolni jó dolog,csak én emszeretem a halat Very Happy
regelni kell ahhoz h lásam h megle7 rendelni,er amúgy sehol nem láttam ilyet h vásárlás v ilyesmi:P
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 5:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amazonassal az a baj, hogy nagyon elhúzodhat rajta a meccs, túl egyoldalú lesz, csak hajó építés és fejlesztés...
_________________
[center:2c2fc1592d]«ВFHŴ: The Best Fair Hungarian Warriors[/center:2c2fc1592d]

[center:2c2fc1592d]Good Luck, Have Fun![/center:2c2fc1592d]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 11, 2007 8:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jam,de gép ellen el el7 szórakozni rajta Very Happy
teh van egy rohadtnagy problémám
mikor TWC recet akarok megnézn azt írja h a rec újabb mint a peccs...1.03 a legújabb tdtommal és nekem az is van...aoe3nál emg 1.11 és az is megvan. mi a bánat le7 a baj??
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 13, 2007 4:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fúú ezt nem tom, minden petchel van ilyen? pedig tényleg ezek a legújabbak
_________________
[center:2c2fc1592d]«ВFHŴ: The Best Fair Hungarian Warriors[/center:2c2fc1592d]

[center:2c2fc1592d]Good Luck, Have Fun![/center:2c2fc1592d]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 13, 2007 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem az lesz h legion klánhonlapra regelek és ott megkérdem mi le7 a baj,?k úgyis annyian vannak h vki biztos tudja mi a baj xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 5:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meggyütt eredeti aoe3^^úgyhogy fear me ESO xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 5:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd tegyé fel receket Smile Twisted Evil
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 6:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amint ez a +!%/=+= cd kulcs jó lesz,mert valaki már van fent ilyennel...vérvörös fejem van mer sehol nemtalálok ere megoldást.felhívom mindjá cdgalaxist és rájukkborítom a házat
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 6:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na,ez nem m?ködik,már letöröni sem tudom... Mad Mad Mad
leáll a telepítés érvényesítésénél,ami az eleje...mi a jó édes............. baja van? sehogy sem tom letörölni
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 16, 2007 10:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak azt tudom mondani, hogy az ageofempires3.hu-n kérdezz utána, hátha több infót tudnak adni! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 17, 2007 1:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már másokkal is volt ilyen ugyanúgy a CDgalaxisnál... az import?rt hívta fel aki adott még 6 CD kulcsot amib?l 1 végre jó lett

WoRA_Roquen: mi lesz a nicked? Roquen? majd felveszlek ismer?snek Very Happy
_________________
[center:2c2fc1592d]«ВFHŴ: The Best Fair Hungarian Warriors[/center:2c2fc1592d]

[center:2c2fc1592d]Good Luck, Have Fun![/center:2c2fc1592d]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség