Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Érettségi???
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ekkora baromság még órákon se volt, mint most magyar éretségin lol
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 4:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Túlvagytok a t?zkeresztségen.^^ Milyen volt?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 8:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem írtó nagy baromságok voltak. Mondjuk amiket írtam lehet azzal felülmúltam a feladat hülyességét. Szegény magyartanárom, hogy fogja ezt értékelni :S Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk inkább legyenek források,elemzések meg minden fosság,minthogy megtanuld 438477 fogalomnak a jelentését Razz
gl a többihez^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah magyar megvolt!
Volt egy összehasonlítás(amit én is írtam).Ady meg Csokonai egy egy szerelmes verseit kellet összehasonlítani.
M?elemzés: Sánta Ferenc(kortásrs) egy novelláját kellett elemezni.
Nameg az érvelés, ahol valami olyan volt, hogy érveljünk miért jobb könyv, mint a cd, vagy mi a faszom, rendesen el se olvastam, mert megtetszett az a két vers.
Nem volt nehéz, persze nemtudom hogy a 3 oldalas fogalmazásom, milyen jó lesz, de bizakodom!!
A szövegértés, meg szerintem egyszer? volt!
Holnap Matek.!
HF all+ me:DD:Very HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 9:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezen nagyon kifeküdtem, nekem 3 oldal nem jött össze. Szellemileg én kikészültem. Aszem a neheze megvolt. Matekból számoljatok mindent utána, nálam sokszor el?jött h kétszer úgyan azt beütöttem a gépbe azt más eredmény jött ki, ezért is lettem 4es matekból Sad elbasztam az 5öst :\
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztm Beszosz örülni fogsz, ha ez a matekérettségi meglesz neked négyes, mert szerintem nehéz volt.
S?t elég sokak szerint az volt! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 6:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Sztm Beszosz örülni fogsz, ha ez a matekérettségi meglesz neked négyes, mert szerintem nehéz volt.
S?t elég sokak szerint az volt! Sad


sztem is nehéz volt a tavalyit lazán megírtam semmi gond nélkül (mármint suliba próbaérettségi ként) a tavalyi sztem 5ször könnyebb volt most ez hááátt so-so rem lesz 3as vagy 2es Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 6:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koleszban matektanárunk megcsinálta nekünk a megoldásokat.
HátSad
Kettes szinte biztos hogy megvan, de én 3asnak jobban örülnék, hátmég a 4esnek:(
Aztmondta a tanár, hogy közepes nehézség? volt a feladatlap, legalábbisszerinte!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 8:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az idei tényleg sokkal nehezebb volt, mint a tavalyi. Néztem tegnap milyen volt tavaly, ledöbbentem mikor megkaptam a feladatlapomat. Viszonylag nem is a feladat volt nehéz, csak az értelmezése. A 18-t meg kitotoztam, ütögettem a gépembe azt kijött a 963, de az utána lév? részfeladatokat már nem is értettem Rolling Eyes
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ti tudjátok Very Happy Én emeltet írtam, az osztálytársaimhoz hasonlóan, és akárkivel beszéltem, mindenki könny?nek találta Razz Most néztem a közepet Very Happy Hát ti tudjátok Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 10:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_GamesJr írta:
hát ti tudjátok Very Happy Én emeltet írtam, az osztálytársaimhoz hasonlóan, és akárkivel beszéltem, mindenki könny?nek találta Razz Most néztem a közepet Very Happy Hát ti tudjátok Very Happy


jó hát aki tanul annak könny? bazz Very Happy itt az érettségi én meg itt játszom de hülye vagyok Wink Smile Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 11:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törir?l mi a véleményetek???
szerintem nemvolt olyan nehéz de megintcsak a tavalyihoz képest nehezebb volt tavalyiban az esszékig 1 pontot se vesztettem itt emg biztosan vesztek jópárat..... de hát végülis elment Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 12:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehéz volt :\ Ez az év nagyon szopatos eddig Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 12:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

könnyebbre számítottam, de nem volt olyan nagyon nehéz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Nehéz volt :\ Ez az év nagyon szopatos eddig Smile


ezzel egyetértek az ideiek sokkal nehezebbek mint a tavalyiak szvsz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 1:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Túl jók lettek a tavalyi érettségik, ezért most gondolom nehezítettek Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 2:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meglehet Smile 2 évvel ezel?tti éretségir?l ne is beszéjünk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 2:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy csak ti hiszitek, mert élesben írjátok Very Happy
Töri teszt rész mondjuk sztem is nehezebb mint eddig, de pl az esszéket most kivételesen tudtam Very Happy Mármint úgy tudtam, hogy pl pont én gépeltem a puskát a magyarország megszállásáról, aztán emlékeztem még rá, mivel kb 1 hónapja vettük (mert finoman szólva nem fejeztük be az egészet...) A többi meg forrásból és atlaszból jöt...

Guti: ha komoly azt hiszed, hogy én tanultam rá, akkor szerintem életed legnagyobb tévedését követted el Very Happy Még a megtanulandó verseket sem tanultam meg általános óta, nemhogy még tanuljak is... 3.-tól kezdve nem jegyzeteltem egy oldalt se a töri, se a magyar füzetembe. A matek meg hát na, nekem nem volt nehéz Very Happy Ez van Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó hát games matekon meg számtachetn van neki ezt kell tudnia.
Törit én nem találtam annyira nehéznek, bár voltak huzosabb kérdések de majd meglátjuk.
Matektanárunk mondta hogy egy gyereknek az osztályból az els? részben csak 1 pontja van:(Sad!(Matek)
Én nagyon elkurtam, ez van!, buta vagyok, már szásszor belátta, most mégegyszer.Oszt ennyi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség