Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Akármilyen szerepjáték :D
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akko meg mi aráknak kell ied írni ? Very Happy
nem izgat h utálod a thrilliont de ha már itt tartunk. énmeg azt utláom ha 1 fórumban mindenki káromkodik ezerrel.lehet betiltatom pribivel ahogy dokival is sikerült Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 6:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megoldjuk ^^ Ha egyszer ráértek msnen, magyarázzátok el, hogyan lehet jól hadvezetni Very Happy Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 6:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

beszerzel úgy 2 szörnyfalut ami neked tetszik v alapból erős(negator ebebn is tud segíteni^^) és mielőtt besoroznád őket lépj ki majd visza,menny a kocsmába és tuti h legalább egy ugyanolyan falut fogsz ott látni.csináld meg ezt prászor de pénzedre figyelj mert kell az infoért fizetni:D közben meg fel is deríthetsz és úgyis találhatsz falut se ienkor érdemes olyan cuccot magadra venni ami észlelére ad mer így többet találhatsz.
aztán nézd meg h mik a falu igénye(tulajdonságok tárgyak)ha megavn már a megfelelő mennyiségű tul. pontod akkor +1 jön naponta és ha másik i akkor már +2 aztán a falutárgy is +2 szörny naponta. na és ha van 200 falud ből akkor nem 200 jön hanem a 4szerese:)
ha vmit kiahgytam games majd elmondja:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 9:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

első pár szinten sorozzál be ösze vissza minden szart Very Happy Akkor még nem kell figyelni Razz Mivel én már 4. szinten kezdem egyből, nekem ilyen problémám nincsen annyira Smile

Azután el kell döntened, hogy 4. vagy 5. szinten akarod-e komolyan nyomni a dolgot Smile Én pl 4. szinten kezdtem, de sokan mondják, hogy 5. jobb. Sőt sokan azt mondják, hogy 5. szintig érdemes küzdőterezni, hogy legyen utána pénzed elkezdeni Smile
Na szal aztán a 4. vagy az 5. szint legerősebb v. másodiklegerősebb faluját szoktam én pl besorozni (vagy rakat kocsmázással, aztán találok egyet(szokásos ki-be lépegetés) vagy szimplán mákkal felfedezek egyet) Noha van 1 falud a felderítés és ostromban, akkor jöhet az hogy még nem sorolod be és ki-be lépegetsz aztán kocsmában 90% hogy lesz 1 olyan. Így érdemes összeszedni vagy 10-20-at. Meg persze addig kell keresni míg olyan tulajdonságot nem fog adni, ami neked megéri. Én pl zöldóriást vagy 20x küldtem el, mert nem adott rendes cuccot, mindig nagyok voltak a követelményei. Aztán elkezdesz hadvezetni.
Ezután még egy fontos technika. Ha valami faluból 1-et besorozol, akkor elég nagy valószínűséggel a következő felderítésnél találsz 1 olyan falut.
Ezután 10. szinten csatlakoztathatsz hozzá egy erősebb szintű falut, aztán mégeggyet. Ez pl az én technikám. De van aki 6.-on kezdi 12-13.-on beszerez még egy falut, és 2 félével nyomja végig... Van aki 10. szinten 2 fajtát szerez stb. Razz Ez tetszés szerint megy Smile
Na ez sok lett, ha van még kérdésed, tedd fel Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 10:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez jó kis taktika bá én úgy nyomom h küzdőtér amikor kell pénz met elég jó harcosom van és sűrűn hadvezetés.ha meg ien 2-3-4-es szintűekkel nyomulsz figyel arra h rohadtsok legyen belőlük mer hullanak mint a fene.
saját bőrömön tapasztaltam anno Bleda-val aki már nincs Very Happy orgyilkosaim voltak naponta 1,5k jött és 18 tornyúak ellen vittem őket.elcsesztem mert azon kívül 2 másik falum volt azok meg algg jöttek és 2 ostrom után elhullottak.szal egy idő után vigyázni kell mert ha 1x is több a veszteség mint bejövetel és nincs tartalék lóvé vagy elbuksz 1 egész sereget nehezen lehet kimászni elraktározott pénznélkül.akkoriban a mithrill csak 1-10 között mozgott szal ja:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 08, 2006 1:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4-16:P
asszem

de ez meg megint az, hogy mennyire nyomod komolyan Razz Mert rekordott nem fogsz dönteni ha közdőterezel is közben, mivel minusz csp Razz Amúgy meg kisebb szinteken lehet magad megszedni pénzzel hadvezetésnél Very Happy Később meg abból kell gazdálkodni Razz Nekem is van 110K-m még Very Happy És fogy de végére már talán elég lesz...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

asszem Raumoval elég jól haladok hadvezetésben^^.
csontvázakat be fogom helyettesíteni lillut csontvázmadarakkal és 3 faluval fogom nyomni. bone akar kezdeni egy csak hadvezér karit Games ha van időd adhatnál neki tanácsokat Very Happy te vagy itt a jobb hadvezér^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 2:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megköszönném Embarassed Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 3:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez a van időm hétfőre fog csúszni *-) Addig szinte semmit nem tudok segíteni :\
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm kihalt a topicom Very Happy
látlak top 5ben:D miaz h csak 4. vagy games? Very Happy
hmm Raumoval qrvajól megy most^^ 9 es szinten vok már sikerült 110 hadvezetést elérni és arany meg mithrill vanmint a dög Very Happy csak ne lenne ilyen punnyadt klánban...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 6:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elfogyott a pénzem már lassan egy hete Very Happy
Le is fognak tolni a 4. helyről is :\ Már csak 1-2 nap kérdése:S De azért próbálkozok!Very Happy Nem adom fel! A végsőkig küzdökRazz Majdcsak lesz valahogy Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 7:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na igen kockázatos ez a hadvezetés Very Happy
menny át 5be és bányássz mithrillt:D maxos észleléssel annyit találsz mint a dög :Dsztem 8-10 cspvel annyit összeszedsz h megse tod számolni majd Very Happy
nekem egynlőre nincs iie gondom Very Happy 90 mithrill és még 1k arany pluszba és támogatás is gyűlik elég szépen:D asszem 12 ostrombl 4x találtam TK-t vagy 5x nemtom márRazz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 8:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

160-as észleléssel mit találok ?Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fél tonna mithrillt egybőlVery Happy
én előző genben Roquenne 30as észlelésel találtam párszor 2-3-t de 1et mindig:P
szal usgyi:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 11:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drágább az utazás Very Happy Meg akkor nem nagyon jártam még arrafelé Razz Lehet jobb lesz nekem rév Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 11:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja meg nem is az utazás... A franc sem fog 5 CSP-t arra költeni Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

khm már 15 :Delőtte meg 25 volt a földrengés idején Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aztabazdmeg Very Happy Még jó hogy nem utazgatok Razz 15-ért még jó hogy nem éri meg Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ha csóró akarsz maradni az a te dolgod Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 26, 2006 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis mázlista :Dnegyedik jóideig megmaradsz azzal az 5. helyes emberkével:D 10k pontkülönbséget nem fog behozni^^ezt tudtad mi?Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
4 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség