Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Akármilyen szerepjáték :D
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 5:29 pm    Hozzászólás témája: Akármilyen szerepjáték :D Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hát én sokat szoktam szerepjátékos játékokkal jáccani de most 2 van amit nagyon imádok
1ik a The Elder scrolls 4:Olivion. egy jó kis single player játék-ebben lehetsz a tolvajtól kezdve a csatamáguson át a varázspuszikat adó h?s meg lovagig akármi^^.ezzel szoktam jáccani mikor senki sem aocol^^
másik meg egy online fórum alapú szerepjáték. magyarul olyan mintha fogalmazást írnál:)csinálsz 1 karaktert amivel lehet pár dolgot csinálni de a lényeg a fórum akkor is^^megalkotsz pl egy csatamágust(harcos és varázsló 1ben)és fórumnoban kijátszod h mire képes.pl az én karim nak 3 f?bb er?ssége van. 1ik a késhajítás másik a villámmágia és 3. a kétágú kardok forgatása(nem tod milyen nézd meg a Star Wars 1et:D).
na szal én imádom ezeket.rajtam kívül ki van még?Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉN is játszom egy netes játékot, ahol karaktert kell csinálni, aztán meg azt csinálsz amit akarsz, ugyanis még nem jöttem rá mindenre Very Happy remélem pali majd segítesz Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én kb 4 éve játszom egy ilyennel, de már 2 éve elég lanyhán Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boneheadet tudom mer én mutattam meg neki^^.Ja amúgy a gonosz emberemet töröltem Razz helyette van egy másik róla beszéltem a topicnyitó hsz-ben:D
Games:nem véletlenül a thrillion.hu? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 8:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk más ilyet nem is ismerek xD
vagy vmilyen klánban? én Fénylovagok, Vihargárda^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Ashontes vezére voltam 2-2,5 évig nem tom pontosan. De azóta nem vagyok mióta beleuntam a fórumos részbe Razz Mostmár csak klántag. De a toplistáknál láthatod a nevem Very Happy A lényegeseknél Smile (hadvezetés, TK)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 9:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wow... Very Happy
ezt jó tudni^^.
nekem hadvezetés nemigen megy ezért harcolgatok inkább de most a leguccsó karimmal megyeget mind2^^.Viszont 3 gennel ezelőtt Bladefury nevű karimmal a harclistán 10. voltam^^ azótaa Roquen Bladefury de eléggé elcsesztem :/.tám+védő kari vagyok de mindig sikerül elcseszni a pontelosztást:( 1ik klántársam ezzel atám+véd taktikával vezette a harclistát Sierra karijával. 23. szintre felnyomta magát :Drekordom 17 RazzSad
egyáltalán nem fórumozol már?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nefizető klántagok listáját nézem meg klánforumon és néha osztogatok szét pénzt Razz Ennyi Very Happy
Nekem egyik volt karim Marcus Shenlong(jelenlegi Ashontes klánvezérSmile ). Már nem az enyém, de volt. Azzal a harclistát vezettem még mikor bejött egyáltalán a toplistára ez hogy harc. Mindig csak küzdőtereztem vele, napi 19 CSP-ből Very Happy Aztán egyszer csak nézema toplistákat és mondom, de dikmán ez én vagyok itt első helyen Smile De ez még vagy 3 gennel ezelőtt volt. A küzdőtérből meg összegyűlt jó sok pénz(2 milla körül), amivel régen a klánboltot tisztogattam...

De mostmár csak GamesJr a karim. Azzal meg mindig is hadvezetéssel nyomtam Smile Most nyomom előszőr komolyabban amióta megnövelték az élethosszot. Eddig jól halad, remélem felmegyek a "top"-ba és lesz mivel dicsekednem Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nem fogo kdicsekedni az tuti Very Happy nekem se klán se hadvezetés...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 10:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis elkezdtem valahogy Razz Szóval még semmi sincs veszve Bone Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 03, 2006 11:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teveclub PFS 11111

nemvagyok ámott neghogy aszigyyétek Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én biza ott is vagyok Very Happy Vagy is nővérem Razz 2900 napos tevével Laughing Laughing ezt körözzétek Razz Még Slavelandon is van űrlénykém Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 10:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott nekem is volt Very Happy vagy 3 Razz de mindig elcsesztem és hagytam őket meghalni^^
látam 1x egy olyan karit aakinek hadvezetése 1k felett volt :O ráadás vihargárdás az is^^.
bone hadvezetés elég necces dolog mert ha van egy rohadtnagy sereged ,elfoglalsz 1 erődöt de úgy halig marad vmid ráadás aranyat se kaps igazán akkor jópár napig kell munkálkodnod hogy viszanyerd az elvesztett pénz^^.
Ezért csinálom,hogy harcos kari és úgymond hobbiszinten hadvezetés Very Happy arénán bőven van bevétel és aból megengedhetem h sokat járjak kocsmába és kérdezzem az emberkéket faluk honlétéről Razz
tevén voltam jórégen ott megismertem 1 fehérvári csajt jó 2 éve azóta is emailezünk xD de tevém halott és nem fogok újat csinálni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem GTA a legjobb szerepjáték...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az szerepjáték? Very Happy Akkor enyni erővel az összes FPS is szerepjáték lehetne Very Happy Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért akkor mi ha nem szerepjáték nagyokos?
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na jó lehetne az is, de nem ilyen játékokra gondolnak itten fiam.

És GTA elsődleges kategóriája akció, ha nem tudtad volna
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó igazad van tényleg szerepjáték, de nem illik ide! Punktum! Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 04, 2006 1:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GTA is olyasmi legalább SA.Csak hallottam róla h legyet gyúrni lopni meg enni meg tudjafene. de elsősorban RPGk-re gondoltam(role playing game)^^
csak VC-vel jáccottam ottis végig csíteltem meg minigunnal mészároltam xDde sikerült kipörgetni nagyenhezen^^
vki ismeri a The Elder sCrolls 4: Obliviont? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség