Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

NAgyi vs vnjkunyi

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játék megbeszélések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 8:03 pm    Hozzászólás témája: NAgyi vs vnjkunyi Hozzászólás az előzmény idézésével

NAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyiNAgyi vs vnjkunyi???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mikor lenne neked jó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 9:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem bármikor sztem, modnj vmit azt megnézem, ami neked jo akár ,bármikor mester
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Szombaton estefelé talán viszont a jövöhéten bármelyik napon 20h-tól.
Ezt tudom ajánlani Mester.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 12:53 pm    Hozzászólás témája: asdf Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szombat este nekem nemlesz jó, mert vmi programom lesz ugyis , akkor maradjunk jövö7 8 után, majd dobj 1 msn cimet!
c u
ppppáák
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nem vagyok egy MSN guru guru csak skype van nálam de hívj telefonon vissza hívlak tel 0670 3198833
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 11:44 am    Hozzászólás témája: as Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, nemtudom telefonon beszéljük meg ip cimet meg ienek? Ased vagy gameparkod van? mert akkor 20:00kor hostolok asen és oda joinolj!
ase= all seeing eyes
de ha nemjo akkor 8kor csörgetlek és mondom IP cimemet Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Nekem egyszerübb lenne ip címen játszani,de örülnék ha beavatnál az ASE,gamepark rejtelmeibe.Csörges meg aztán visszahívlak.Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az egész ugy kezd?dött hogy volt vala egy zone aztán azt bezárták és most itt van 2 kupac kaki amiben lehet dagonyázni:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 1:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig próbáltam a Kakiban dagonyázni de nem igazán sikerült.Biztos nem olyan dagonyázós családból származom:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 4:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nekem már midnen magas, nah 8 felé dobok 1 smst benne ipcimmemel, azt joinolj! 1.0E azt letoljuk 3 gamet oks?Smile
csá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagyi



Csatlakozott: 2007.06.15. Péntek 22:40
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 5:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játék megbeszélések Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség