Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fair play
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2007 6:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem is felesleges a pontozás. Ez nem fair play-r?l szól, hanem a jószándéktól..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2007 7:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor kérjük meg Kodyt, meg esetleg még pár embert, aki nem jáccik, hogy nézze vissza a receket és döntsék el abból? Szerintem elég nehéz munka lenne... De ha ?k benne lennének Razz Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2007 7:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is segítünk richarddal sztem Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2007 10:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az hogy elviszik a disznót sztem nem tartozik bele a fair playbe, f?leg ha el?sebb az ellenfél Smile Az inkább ügyeség ha vlki elviszi, én nekem nem szokott jönni én inkább adnák neki pontot h milyen ügyes Smile A bari lopásért vonnák le, az h meg is öli, hát az tarthatatlan. Ezt a sunyi dolgot sose szerettem egy barátságos meccsen. Inkább pauseses, meg a tiszteletlenség amiért elég sok pontot le kéne vonni. Meg van esetleg ilyen, hogy mondjuk egyszint? vagy er?sebb srác elfalaza magát és csak védekezik, támadni nem esetleg kés?bb. Szegény ember ott kinlodik másik meg csak falazz, de 1 harci háza sincsen. Egyszer Subi ezen nagyon felhúzta magát Smile
Ez az én véleményem, de pontozásba nem szállok be. Nem is kell írnotok, tudom, nem is akarjátok.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 23, 2007 11:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

beszosz amugy igazad van...csak épp abban nem,hogy pontozni kéne...sztem a pontozás hiábavaló és felesleges...vannak olyan dolgok amik egy meccset igazán tisztává tesznek...ide baromira nem számít bele,hogy vki csór az enemyt?l!ellenben enemy ne számítson fair play díjra ha a lopás után kurva anyázik!Razz PL latko esete...loptam t?le disznot és lelöttem a lovát...erre ? nem anyázott,hanem 15:20ra szétkapott és gg volt:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy akárhogyis lesz megítélve a fair play, elég nehéz döntés lesz, mert szerintem itt ebben a közösségben, senkisem akkora paraszt, hogy kevés pontot kapjon, szóval a játék etikettet, sztem mindenki be szokta tartani, csak néha vannak kirívó esetek.Negatív és Pozitív irányba egyaránt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja jól van, miattam úgy pontoztok ahogy akartok Smile Csak majd írjátok sztem le pontosan hogy is adjátok vagy adtátok hogy érthet? legyen mindekinek.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem pl ez a rendszer tetszik, de azért kívülállóként biztosan más...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 10:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs má hogy igy kivülállóként beleugatok Smile
"Ezt a sunyi dolgot sose szerettem egy barátságos meccsen."
ez nem barátságos mecs hanem huncup vagy nem jól tudom?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 12:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért a huncup nem barátságos meccs? Smile Akik játszanak, azok többsége elég régóta ismeri egymást.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 12:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebben igaza van amugy oké h barátságos verseny de ez mégiscsak ez cup vaze mindenki ugy jáccik ahogy tud mert itt a gy?zelem a cél... és ha el akarja vinni mind2 disznód mellé meg drushol akkor vaze csinálja, neked meg az a dolgod h ezt kivédd hogy tovább juthass...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mondtam hogy itt nem pontozás fog dönteni...ha én dönthetnék,akkor már lenne rá stratégiám hogy választanék gy?ztest,de ezt nem árulom el,csak annak aki szintúgy kivülálló...nehogy má vki nekem akarjon inponálni:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 6:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem megfelel. Richarddal, meg Subival megcsinálnátok? Smile Nekik elmondhatnád... meg més esetleg abi is, ? se jáccik Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 8:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vlmi privi üziben vagy msnben engem is megdobhatnál az ötletedr?l, mert egy kukott se értek, de érdekel és nem játszok Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 11:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ebbe nem mennék bele, mert meg kell nézni 400 gémet, és eldönteni, hogy kinek mennyi pont jár, szerintem egyszer?bb, ha mindenki eldönti 10-szer, mint én 400szor.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 11:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja utánna meg mi lennénk a szemetek h mér pont ez mér pont az :S Sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 2:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hehe gyerekek...n?jjetek fel a feladathoz...Very Happy! Én vállalom egyedül is...a rekeket ugyis mindig végignézem! És akinek nem tetszik majd a döntésem,azt kitörlöm msn frd listb?lRazz!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 10:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Hehe gyerekek...n?jjetek fel a feladathoz...Very Happy! Én vállalom egyedül is...a rekeket ugyis mindig végignézem! És akinek nem tetszik majd a döntésem,azt kitörlöm msn frd listb?lRazz!

pff Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 11:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Hehe gyerekek...n?jjetek fel a feladathoz...Very Happy! Én vállalom egyedül is...a rekeket ugyis mindig végignézem! És akinek nem tetszik majd a döntésem,azt kitörlöm msn frd listb?lRazz!


jolvan kodi de akkor kitörölek iwiwr?l! Twisted Evil
heheeheeee
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg Uninstallálom az AoC ot WEHEHEHE Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség