Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

IGZones
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 30, 2007 11:44 pm    Hozzászólás témája: IGZones Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.igzones.com


M?küdik! Tessék regelni, aztán játszani Very Happy
Játszani még nem próbáltam, csak a lobbyt néztem meg.
Ja és kész a klán is be lehet lépni... és akkor kiteszi a tagot a neved elé Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 10:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jujj de jó! Very Happy És van ott valaki?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 11:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha beregelsz, akkor megtudod...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 12:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezis ilyen neten játszós age offot?Very HappyVery Happy
Zone 2?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 1:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egész pofás Smile

és gyors Smile, gyorsan indítja a játékot, és gyorsan frissül is a rating (hamar kikaptam Very Happy ) Persze ez amiatt is lehet, mivel jóval kevesebben használják. Mindenesetre jó lesz ez. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 3:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jatszottam rajta 2t és tényleg jo , gyors , csak eleinte néha befagytott de már aztis megoldották. a klán rendszer is naon jo.de jah az abj hogy még gp hez képest kevesen vannak
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 3:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugyanaz a vélyeményem mint abinak^^
csak én egyb?l kikaptam 2v2ben-.-
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 3:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát gp-n is kevesen voltak eleinte, aztán csak rászokott mindenki... még javulhat a helyzet Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 3:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gpn a statisztikák vannak nagyon jól megcsinálva, remélem itt is lesz valami hasonló. Ezt a klienst, és a GP stat rendszerét kellene ötvözni, és akkor hibátlan lenne, bízom benne, hogy sikerül megoldaniuk. :worship:
Szerintem hamar fellendül a látogatottsága is.

Egykét hónapja én is próbáltam csinálni ilyen AoC launchert. Sajnos MS megszüntette a DirectPlay támogatását az új DirectX SDK-ban, így túl sok info nem áll a fejleszt?k rendelkezésére. Pl a zone lobby rendszerét is csak kisakkozni lehet, hogy mit milyen szerkezetben kell átadni aok (/c) felé és onnét hogy jönnek vissza az adatok. Én addig jutottam, hogy sikerült fell?ni AoKot mint host, meg talán a játékosok számát is tudtam állítani kívülr?l, de tényleg eléggé sötétben tapogatózás ez a lobby-rendszer. Persze ?k lehet találtak valami jó kis leírást róla, hiszen pl ASE is tudja kezelni aokot...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem már van signatúrám is Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is van ilyen GP-s cuccom aláírásban, de nemigazán akarja kiírni gameim számát, meg ratet, meg ilyesmit.Sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 8:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert nem tudod a saját nevedet... egy _ hiányzott a végér?l Razz Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 03, 2007 12:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg cseszik elindulni vmi hibát küld vissza...pedig tegnap még ment...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 12, 2007 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig csak 6-an vagyunk a klánban. Akik nem tették regisztráljanak és kérjék a felvételt a klánba!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 10:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igz gecijo, zone friends minden sztem aset hanyagoljuk és go ide maygarok itt is megtaláljuk 1mást és sokkal gyorsabb mint ase... meg lehet szemnélyes üzenet és gecijol nézki csak felkell telepiteni mint a szutyaok aset

nah gogog
nickem : kunyi / I2eaL_kunyi_ add me

c u
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 12:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetlen hatranya, hogy naponta uj klienst kell telepiteni, de legalabb latszik, hogy fejlesztik gozerovel. (azert remelem hamarosan egy autoupdatet is belepakolnak)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 27, 2007 8:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állítsátok vissza a zászlótokat magyarra, mert elég sok embernek átállt Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 27, 2007 11:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én kihagyom... igz nálam elveszett:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 28, 2007 11:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mer hülye vagy....
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 29, 2007 12:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja igz rox gpnek over
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség