Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R2 Billenty?hattyú vs Camo
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 7:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és ezt a következtetést eégszen pontosan mib?l vontad le?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 11:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erre én is kiváncsi vagyok
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 4:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tudom! Szemmel verjük egymást Very Happy Vagy átnyúlok valaki nyakáért a monitoron! Wink U roxx
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 7:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te lehet másokat szemmel versz, meg szíved szerint átnyulnál a monitoron megfojtani, én messze nem err?l beszéltem! Nekem egyedül az nem volt szimpatikus hogy feleslegesen kellett sokatvárnom a játék el?tt anélkül hogy bármit mondott volna ezzel kapcsolatban!
De ha neked ebb?l ez jön le!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 10:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azta mik folynak itt 111
nem lepödöttem meg mongyuk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 5:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is akartam mondani, csak mondom megint én írok el?ször reagciót akkor mindenki lefikáz. Sztem nagyon félreértesz vlmit Subi, nem ez az els? eset. Néha túl komolyan veszel olyanokat amit nem kéne. (mint én? Smile)
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 12:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dilisek vagytok! Ez csak poén volt... roxx Laughing Én nem szóltam le senkit Razz Ti nyesitek most az én arcom csak én szarok rá Very Happy A gyenge idegrencer? emberek mé mennek cupra? Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 3:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Osztás az megy látom.. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ya! PFS
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség