Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Elefánt
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 5:24 pm    Hozzászólás témája: Elefánt Hozzászólás az előzmény idézésével

Már máskor is meg akartam ezt kérdeznim, de el?bb leírom mire is gondoltam Very Happy. Úgye AoC-ban az elefánton nem ül ember, nem is írányítja azt senki. Els? részben szépen meg volt csinálva, 2-ben meg kiahagyták. És érdekelne engem, hogy szerintetek is kéne rá emeber vagy betanított állatok ezek. Azt most hadjuk, hogy az ostromgépeket sem írányítja semmi, meg a többi ilyen Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 5:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah és az igenre szavaztam, mert 1-ben frankón megcsinálták csak 2-ben már lusták voltak hozzá.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja PFS
így kéne kinéznie Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 7:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes gondolat bánt Tégedet...Very Happy! Ti meg vagytok zuhanva...nem hallottál még trójai fa lóról???Itt ugyanez megy...az eli egy fából összetákolt vmi,aminek a belsejében emberek vannak,és ?k irányítják! Hogy ez Nektek idáig nem volt világos...Hiényzik a fenének hogy lássa enemy a megtévesztést...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát látod Kody, ez van.
Amúgy akkor már tehetnének embert a fánira, az is jó megtévesztés lenne.. Very Happy Igenre savaztam, mert sztem is hiányzik rá.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 10:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen és a ram mér gurul akkor is ha nincs benne ember? És ki tolja az onaggert? A trebut meg ki rakja össze... A japán technika az mindig csodákra volt képes xD ott gyorsabb Razz Ja és a skorpió? Rolling Eyes Laughing Laughing Sztem ezzel nem érdemes foglalkozni Very Happy

Ja és legközelebb adj jobb választási lehet?ségeket Razz Pl hülyee Beszoosz Very Happy Na jó nem akarok sértegetni senkit de tök tréé a választá?si lehet?ség Very Happy Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 04, 2007 11:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sub: Beszosz direkt leírta, hogy most csak a fániról legyen szó a többit haggyuk ki, szal ne köss bele semmibe Very Happy

Amúgy meg sztem nem hiányzik Razz zsír fánik azok Very Happy A perzsák megb?völték ?ket, azt királyak.

Priby a te képeddel az a baj, ha olyanok lennének, akkor emberekre lennének er?sek. Mert egy olyan dárda vagy mijazistenaz épület ellen nem sokat ér szvsz Razz

Kody: a te ötleted meg zsír, hát ki tudja Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 12:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy ugy nézzen ki mint amiet Priby mutatott, vagy sehogy!Very Happy
Amugy meg ez egy játék, ami a valoságot probálja visszaadni, de ha az elefántba belekötünk akkor még nagyon sokmindenbe belelehetne kötni, szóval nemérdekes feszegetni szerintem a témát, de hameg iggen akkor a microsoftnak írjatok, hogy a következ? kiegészít?be ez legyen.Rakjanak rá embert, meg legyenek ilyen kevert egységek, mamelukosfáni, vagy teuton lovasijjászkapásparaszt!Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 7:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jo h nicns rajta, igy is laggol a game^^ most +5 pixeltöl ki is fagyna:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 11:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ti nagyon unatkozhattok...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 11:55 am    Hozzászólás témája: Re: Elefánt Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ehez a kérdéshez hülye vagyok
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 2:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de legalább ?szinte
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 4:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Games azt írtam mint Lui csak ? nem hozott példákat! Wink Akkor is jó a fáni azt csá! Very Happy Sztem mindegy h van vagy nincs ember rajta!
kapásparaszt meg roxx Laughing ez gyííík Laughing Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 6:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még énsem unatkozok ennyire,hogy ilyeneken kezdjek gondolkozni Very Happy
szvsz idomított xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 4:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betanított gyilklógépek!
Csak aztnemtudom, amikor áttérítik ugye akkor megváltozik a színe, meg más ellen harcol.Ezek a papok nagyon tudnak, ha még át is festik ?ket miközben az agyukat is csesztetik. Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 5:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj kicsit de elkalandoztatok, meg sztem nem úgy jött ki ahogy elgondoltam Very Happy Én csak azért tettem fel a kérdést, mert az els? résszel rengeteget játszottam és ez az egy dolog ami nagyon szemeötlött nekem. Mondjuk az is kár, hogy nem tettek több vadállatot bele :\
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 6:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Jaj kicsit de elkalandoztatok, meg sztem nem úgy jött ki ahogy elgondoltam Very Happy Én csak azért tettem fel a kérdést, mert az els? résszel rengeteget játszottam és ez az egy dolog ami nagyon szemeötlött nekem. Mondjuk az is kár, hogy nem tettek több vadállatot bele :\


ja az orosztlán meg a krokodil fasza lenne:) baszhatnátoka loom-ot
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 8:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krokodil?ugyanmár,medvéket meg tigriseket Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 9:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

T-REXXXXXXet!!!!
Whááááá!!! :O Laughing Laughing Exclamation
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 11:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott a pont.de akkor már legyen mammut is :d ja meg zsiráf
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség