Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bad news, legalábbis nekem :/
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 2:36 pm    Hozzászólás témája: Bad news, legalábbis nekem :/ Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem otthonrol hanem a korházbol irok, mivel, hajnalra teljesen belázasodtam és aztán meg reggel mentünk dokihoz, aki küldött a korházba ahol kiderült h elég sulyos, 9 cm átméröjü és elég mély tüdögyulladásom van, amihez az is hoizzásegitett h visszaesö vagyok tehát már nem elöször van tüdögyulladásom. A lényeg h elég komolynak tünik, annyira se engedtek már haza h bepakoljak pár cuccot és azt mondják h ha minden jol megy akkor szerdán talán hazamehetek már otthon kurálni magamat : /. Tehát kb 1 hétig nem leszek netközelben, ha meg 2 héten belül sem jelntkeznék akkor elföldeltek Smile
csak ennyit akartam, drukkoljatok h minél hamarbb meggyogyuljak Smile

csá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 3:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaj! De durva! Szegény! Sad( Ne beszélj hülyeségeket, nem földelnek el itt senkit! Állj talpra minél hamarabb! Melyik kórházban vagy? Jobbulást!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 5:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meggyógyulsz! Váron haza minnél elöbb Smile , jóbulást! Wink
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 6:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is csak jobbulást tudok kívánni! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 6:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyógyulj meg! Smile Tudom hogy ha visszatérsz olyan jó leszel mint Chris Wink
Na jobbulást tényleg, minél hamarabb legyél otthon! De ne betegen Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 7:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ehh az kemény vazeg:D -1 padawan de np a jedik nem halnak meg szal jobulást;) a cuki nővérekre meg ráhajtani;)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 7:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LOL!
Hajrá hajrá! Kigyógyulsz te gyorsan egy ilyen vacakból Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 7:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja te már tudod.. Very Happy kell a sok kis mésza Very Happy hogy mindenkinek azt mondják: el mész ám a .. Very Happy tecó te nem a balatoni esemény utánról tudod ezt? Very Happy
nővéerk stb?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú nekem is a sok nővérke tetszik a korházban Smile Vakbél műtétemkor voltam ő 4 napot aszem a korházban. Micsoda csini egy nővérek voltak, vááá Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 09, 2006 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jobbulást Mésza! Reméljük hogy nem olyan súlyos az és talpraállsz minnél hamarabb!! GL!! (HF-et kihagyom mee az ide nem jóó) :S Crying or Very sad Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 10, 2006 3:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hola!
jobbulást neked.nemtok mást mondani ilyenkor....max annyit h csináld azt amit a doki mond.tapasztalatból mondom jobb ha hallgatsz rá^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah én is vakbél miatt voltam korházba pár napig és nagyon aranyos nővérkék sürügtek körülöttem;) hmmm de jo is volt:D mindig hozták az ihatatlan teát én meg kiöntöttem a felét nehogy megbántsam a kis aranyosokat h nemtom meginni:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 6:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Hova öntötted ki? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 6:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biztos kapott kacsát xD
amikor én voltam kórházban térdemmel 1 jó nővér volt másik meg egy öreg töpszli Very Happy de bazzeg egyik "szobatárs" egy öreg gyogyós faszi volt folyton krahácsolt meg óránként félholtra köhögte magát és akkora levegőt vett hogy levitt majdnem a szívroham...aszidtem megölöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 10:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a csapba bazz hát hova öntöttem volna;) amugy én külön szobát kaptam egy egyszemélyeset mert a női részlegen votl csak hely;)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 10:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11
Én a gyerekosztályon voltam és egy sráccal voltam egy szobába, szegény srácnak állandóan beöntést adtak, mert műtét elött állt vlmi végbél vlmi :S Szegény gyerek Sad
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 10:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most mi van veled? Meddig kell még ott rohadnod? Sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 11:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát remélem hamar visszajön :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 11:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én is Jobbulást kívánok!

Én legutoljára akkor voltam korházban amikor kiskoromban valamiféle aszmás rohamom lett és csak arra emlélszek hogy a rohammentőben valami öreg foszer dumál fölöttem, meg talán pumpálták belém az zoxigént.

Very Happy
De én csak 3 napig élvezhettem a korház vendégszeretetét, hál istennek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 9:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen, tényleg jol esik a biztatás Smile . Sajnos még mindig elég ramaty állapotban vagyok, mert ahogy mondtam elég sulyossal kerültem be és azt hát uygebár kemény antibiotikumos terápiával lehet kezelni, csak az a gond h allergiás vagyok az antibiotikumokra :S , ugyhogy pumpálnak belém minden szart amit csak tudnak csak hát nem éppen segit sokat Smile . A héten szerintem tuti h végig bennt leszek még mert nem engednek haza addig amig le nem csillapodik ez az egész, ülve alszok mert nem lehet feküdni, felforr már az agyam a sok láztol de azért megvagyok Very Happy . Tényleg jol esett a biztatás de sajnos ugy néz ki még egy darabig vendégeskedem itt Smile. Most szerencsére kicsit jobban vagyok azért is kértem meg aput h hozza be a laptopját, ha megint joban leszek kicst akkor majd irok még. gl&hf

csá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség