Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bad news, legalábbis nekem :/
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak meggyúgyulsz már. Nekem 2 hétig volt lázam meg ilyen szar betegségem aszittem be le is halok Razz Azt felépültem, nem hagyuk magunkat a baciknak, küzdj Mésza Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mésza: igaz így most nem sokat segít, de pl anyám foglalkozik ilyen tienssel vagy forever living producttal, ami ilyen aloe veras dolgokból készit cuccokat, amik nem gyógyszerek, szal nemigazán alergiás rá az ember, és én tapasztalatból is mondom, hogy sokat segít. Persze nem filléres dolog, de annyira nem is drága, hogy az egészséget ne érje meg. Szal ha van lehetősged ilyesmire, ajánlom nagyon!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 11:41 pm    Hozzászólás témája: Re: Bad news, legalábbis nekem :/ Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Energy_ írta:
Sajnos nem otthonrol hanem a korházbol irok, mivel, hajnalra teljesen belázasodtam és aztán meg reggel mentünk dokihoz, aki küldött a korházba ahol kiderült h elég sulyos, 9 cm átméröjü és elég mély tüdögyulladásom van, amihez az is hoizzásegitett h visszaesö vagyok tehát már nem elöször van tüdögyulladásom. A lényeg h elég komolynak tünik, annyira se engedtek már haza h bepakoljak pár cuccot és azt mondják h ha minden jol megy akkor szerdán talán hazamehetek már otthon kurálni magamat : /. Tehát kb 1 hétig nem leszek netközelben, ha meg 2 héten belül sem jelntkeznék akkor elföldeltek Smile
csak ennyit akartam, drukkoljatok h minél hamarbb meggyogyuljak Smile

csá



jobbulást Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 11:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ffff alergiás vagy az antibiotikumra? az kőkemény akkor mi a csöcsömet adnak neked?? az ülve alvás is überel mindent.... hát rotty nemtok mást mondani. kérj ős sejteket attol superman is talpra állt:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 14, 2006 10:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hijj de szar lehet ülve aludni plána ha tömik beléd a sok cucclit.
túl fogod élni szal no para^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 14, 2006 1:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt koleszba vanilyen ápolónő féle aztán, egyik reggel odamentem hozzá, hogy haza megyek.
Megkédezte miért?
Mondom mert 40 fokos lázam van.A nő ugy be parázott hívni akarta a mentőket, de én egyedül hazavonatoztam és még élek.
Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 6:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma reggel végre kiengedtek Very Happy . mivel allergiás vagyok az antibiotikumokra és elég nagy és mély a tüdögyuszim ezért keddtöl szombatig gyakorlatilag nem voltam magamnál, viszont szombaton végre találtak vmi szart amitöl jobban lettem, azzal kezeltek, aztán kisirtam h engedjenek végre haza mert azzal most már itthon is tudom magamat kurálni Very Happy azt mondták h kb még 2hét mire rendbejövök de legalább már itthon vagyok Smile . na csak ennyit akartam

csá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 7:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VÉGRE Very Happy
akkor jöhetsz te is vissza^^ egyre többen jönnek vissza a klánba Very Happy végén flak meg wolf is vissza akar majd jönni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ja minden régi embert szívesen látunk Very Happy Cool
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 8:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsodák? Very Happy
Végre Mésza megvagy. Ne menny ki a házból, próbálj mozogni azt csak rendbejössz.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig további jobbulást Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 8:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

télleg kösz Smile hát a mozgásbol nem tudom mi lesz, másfél hét alatt fogytam 9 kilot, egyelöre járni alig tudok Smile . de remélem h mostmár rendbejövök és akkor majd szétcsapok mindenkit Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 8:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég kemény betegeskedésnek tűnik a leírásaid alapján! :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú bah 9 kiló :S jeszus Shocked
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ars3nal



Csatlakozott: 2006.11.20. Hétfő 19:00
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Bóbébolt,Plus mögött

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Energy_ írta:
télleg kösz Smile hát a mozgásbol nem tudom mi lesz, másfél hét alatt fogytam 9 kilot, egyelöre járni alig tudok Smile . de remélem h mostmár rendbejövök és akkor majd szétcsapok mindenkit Laughing


az kemeny, ha 2 kilot fogyok már idegbeteg vagyok:c jobbulast
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó hát aki 1 év aaltt 20 kiló izmot felszed nem csodálom Very Happy
télleg rakjá fel képet magadról hátha befér az pár plusz kiló Wink Very Happy van ien topic
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó végre újra jól vagy Mésza Razz jó 9 kilo.. de most már visszafogod hízni, mivel otthon vagy. Ez igazán jó hír Smile Minél előbb gyógyulj meg teljesen!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 11:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

9 kiló Very Happy 50 lennék ha annyit fogynék Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol ^^ én még mindig 100 felett lennék ha 9 kilot fogynék de én csak örülnék neki persze ilyenkor nagyrészt izmot vesztesz ugyhogy igy nem jo fogyni Wink na de az a lényeg h már jobban vagy aztán majd ha ugy leszel h jáccani is tudsz rendesen akkro jáccunk pár gamát aztán nem lesz itten probléma
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ars3nal



Csatlakozott: 2006.11.20. Hétfő 19:00
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Bóbébolt,Plus mögött

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 5:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
jó hát aki 1 év aaltt 20 kiló izmot felszed nem csodálom Very Happy
télleg rakjá fel képet magadról hátha befér az pár plusz kiló Wink Very Happy van ien topic


nincs magamról képem mert nem vagyok egoista Very Happy majd egy év múlva lefényképeztetem magam egy kétajtós szekrény előtt Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség