Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R1 Galm_OS vs Guti_

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 11:28 am    Hozzászólás témája: R1 Galm_OS vs Guti_ Hozzászólás az előzmény idézésével

3-0 Galminak
BR
Isl
Ara

Sajnos a 3-ból 2-recnél megáll az aoc, olyasmi hibával mint amikor rossz patchen nézzük vissza a receket :s
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Nov. 18, 2008 1:42 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt vannak én szemszögemb?l a gamek de csak uccsó 2 van meg els? az nincs sajnos! hátha ezeke yook Smile

Ui: sajnos ennyi tellett t?lem:( meg hát ennél csak rosszabb leszek Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 2:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Guti nem én vagyok a cupon szerepl? Nagyi, ne hidd azt Very Happy Igen van nekem is ilyen nickem gp-n. Meg szted én így játszok? A másik meg, te el tudtál engem verni? Vagy ezt nem igazán vettem ki hogy mire céloztál. De nyomhatunk 1v1-et hogy kiderüljön mit tudunk egymással kezdeni Smile
Ha van fenn Nero 7-esed akor töröld le, mert az bebasz a színeknek.
És hogy vlmi a gamel kapcsolatban is legyen, mért adtad fel az arabiat? Valahogy nem vili :\
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 2:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meglesem ?ket. Guti te meg foglalkozz inkább a gamekkal, ha odafigyelsz biztos tudsz jobb is lenni! Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz: hát azt arra mondtam nekem volt egy id? mikor jobban ment és akkor te nem játszottál és arra mondtam hogy lehet igen! most mivel huncupra is alig van id?m így nemtudom mennyivel leszek szarabb de mint innen is kireült most nagyon nem megy!
fentvan Nero 7... és az tenne be a színekenek?? de letörölni meg ha letörölném mivel írjak dvdt? Very Happy
1v1r?l pedig 7végén talál tolhatunk párat de nem ígérem hogy 1-2nél többet tudok játszani sajnos

Bone: igyekszem csak hát mostanában mindenre van id? csak aocra nem sajnos talán ha vége a nyárnak akkor megint teljes g?zzel csak hát addig....
és veled is szívesen tolnék 1v1et ha van rá kis id?m rád írok!

Gl & Hf mkinek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 4:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nero 7 nagymértékben odatesz, más program is, de a 7-es Nero tutira. Tedd fel a Nero 6-ot, az is olyan jó mint a 7 Razz De nem biztos hogy ha törlöd a 7eset akkro jó lesz. Mert sok helyre beírja magát és egy uninstall sajna nem visz le minden szemet Sad Ha van rendszervisszaállítási pontod akkor azt próbáld meg, de vigyázz mert akkor más is megy. Újratelepítés után érdemes mindig rendszervisszaállítási pontot csinálni, vagy minden program telepítése el?tt.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 9:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem a receket! Hát Guti nem vok veled megelégedve Very Happy Az islandsot majdnem meg nyerted csak kés?n fejlesztetted a hajóidat és gyakorlatilag volt olyan hogy fele annyi hajója se volt mint neked. Csak nem találtad meg azokat a pontokat a szigetén ahol az ecot lehetett volna zavarni. Ha meg nem hátrálsz a hajókkal amikor több volt akor letaroltad volna... Az arabot én se értem mért adtad fel. Abból még nyerni is lehetett volna! Meg nem tudom ez a lovazás nekem nem szimpi... hogy csak azokat gyártasz feudban... kéne mellé ijjász vagy skirm úgy üt?sebb lenne és a speroktól se kell elszaladni... Amikor betámadod a fánál a parasztokat Razz 8 lóval és jön két spear azt el szaladsz velük mert 8 lóból 4 meghalna ezért nem jó sztem... csinálj mellé mást is azt lóval egyik oldalról a többivel a másik oldalról támadsz vagy egyszerre csak vigyél mást is Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 11:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom subi énse vagyok vmi h??? de elégedett yoo szarul megy mostanság dehát sajna kisebb gondom is nagyobb Sad szeptembert?l újra teljes mellszéleséggel lesz aoc addig megpróbálok nem noob lenni Very Happy megfogadom tanácsidat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 11, 2007 10:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajánlom a figyelmetekbe a burn4free progit,ha nero szórakozik Razz csak el?fordulhat h vírusnak nézi az exe fájlt némely vírusöl?xD
recet meglessük
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség