Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

HyM_Akeles_xR vs [KX]snatch

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játék megbeszélések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 9:45 am    Hozzászólás témája: HyM_Akeles_xR vs [KX]snatch Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi Mate! What time would you be fine for you? Usually from 7 p.m is OK for me, but from Friday I will be busy.
If you have any other idea if it is OK, don't hesitate to contact me.
I have no MSN, but you can reach me via mail: snatch@asroma.hu
Regards, snatch-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 12:14 pm    Hozzászólás témája: ^^ Hozzászólás az előzmény idézésével

csa! Ez a gyerek 1 buzi. Mar 2x is egyeztettem idopontot,de nem jott soha. Nem is jelzett, miert nem tud jonni. De ird meg pls h megis tudnal vele jatszani. thx Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 1:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oksa, meglatom mit sikerul kihoznom a dologbol. En keresni fogom. Majd megirom mit sikerult.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 7:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igzn most lepett be, megkerdezem tole wtf Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HyM_Akales_xR
Vendég





HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello all ! i msn adress akalesgkhn@hotmail.com add me msn adress . or send to mail. i all day on igz client;)
Vissza az elejére
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 09, 2007 8:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thank you for your reply Akales Smile

nah, lezsiroztam nektek Very Happy (persze nem tuti Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 10:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Latko! Én megegyeztem vele a csütörtök estében. Ha gondolod ma vagy holnap letolhatjátok a második fordulót el?tte. Igz-n vagy mailben eléred. Nekem tegnap azonnal válaszolt.

(I have agreed with Akales and we will play our games in Thursday evening.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 10:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naja, addig en is el jutottam h az idopontot egyeztessuk,de amikor eljott az ido o sehol sem volt Twisted Evil szal majd kiderul Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 10:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja igen, ez közben nekem is beugrott, hogy akkor nem jelent meg, amikor kellett. Azért zargasd megint, hátha most meg is jelenik id?ben Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 10, 2007 8:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg 1x megprobalom,de utana szarom ,nekem jo az admin win is Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 11:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahh, akkor most az a helyzet, hogy megbeszeltem Akalesel a jatekot tegnapra, majd delutan irtam neki egy mailt, hogy este 9-fel10 korul mehetne is. Nem valaszolt. Mivel irta anno, hogy igzones-ra jar, felmentem oda es lattam, hogy online, de szinte azonnal lepett is. Ezt kovetoen irtam neki megint egy mailt, hogy hol erem el es mikor tudnank lejatszani, erre ejfelig, amig fent voltam nem kaptam valaszt. Elobb neztem a leveleimet, akkor sem volt valasz. Dontse el a jatek szervezoje, hogy most mi legyen, de Latko sem hiaba mondta, hogy elerhetetlen a srac. Egyszeruen keptelenseg vele jatszani. Nekem meg ma este is jo, ma is keresni fogom, de ugy erzem, hogy nem sok esellyel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 11:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valószín?leg az lesz a legjobb, ha kizárjuk. Mostmár én is azt veszem észre, hogy nem akar játszani. Csak akkor tudnám mér nevezett?
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 12:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az Very Happy Zárd ki Wink Végre vlmi PFS
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 12:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jól van Very Happy
Akkor elmondom neki, hogy ne akarjon többet játszani PFS Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 5:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon megváltoztál Priby. F?leg olyan kemény lettél mnit a vatta.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 5:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kabbe PFS
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 13, 2007 10:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bonehead írta:
Nagyon megváltoztál Priby. F?leg olyan kemény lettél mnit a vatta.


11111, h?re keményedik Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 14, 2007 7:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te se vagy jobb, ne élj tévhitben PFS
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játék megbeszélések Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség