Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Technologiák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 10, 2006 8:35 pm    Hozzászólás témája: Technologiák Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát itt arról lenne szó, ha vlki nem tud egy technologiát pontosan vagy egyáltalán h micsinál az megkérdezi Smile Vagy ha van tippetek írjátok le. Nah van egy technologia amir?l sejtésem van, h mi lehet de nem tudom pontosan. A piacban van a neve Guildes (Reduces the commodity trading fee to 15%). Ez micsoda? Rolling Eyes Mire jó?
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 10, 2006 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én úgy tudom hogy a marketen belüli kereskedelem összegét változtatja.elvileg a minimum 14ről 17re növeli a minimumot.szal ha leadsz pl 1k kaját nem 140et hanem 170et kapsz érte Razz legalábbis én ezt tapasztaltam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 11:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedvezőbb áron (kicsit több) tudod eladni a cuccaidat, mert 17 alá nem süllyed, és a vételi ár se emelkedik a csillagos égig, csak mondjuk a Holdig, ha valamiből sokat vásárolsz.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Reduces the commodity trading fee to 15%. ~ Az árucikkek kereskedelmi illetékét 15%-ra mérsékli.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 11, 2006 10:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó jó, tudom mit jelent, csak h pontosan mit is csinál. Mondjuk hasonlóra gondoltam, de kössz srácok most már minden világos. Ennek akkor van értelme ha váltani akarok, de nem szoktam, úgyhogy nincs sok értelme Smile
Még van aszem technologia, de most így nem tom...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 10:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a hunok unique tech-jét nem vágom pontosan. Ha jól értelmezem, akkor kétszer annyi ideig tart wonderrel, vagy relicekkel nyerni az ellenfélnek? Mert ha ez, akkor elég haszontalan egy tech.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 11:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg fele annyi a spies/treasun tech.szóval hasznos az ha tele vagy pakolva golddal és még fél tonna parét kell megkeresned Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 12:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
meg fele annyi a spies/treasun tech.szóval hasznos az ha tele vagy pakolva golddal és még fél tonna parét kell megkeresned Very Happy


Yéé ez eddig fel sem tűnt Very Happy Nem nagyon szoktam foglalkozni ezzel a technologiával Smile Vlki egyszer mondta h tök felesleg azt hagytam is xD
De ezután micsinél érdemes megcsinálni Very Happy Mondjuk ki az aki micsin hunnal van? Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 1:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akinek van 300k aranya paladinokra :Damúgy sztem nagyon senki....émg erősített kőfal sincsen:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 1:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

micsin minek kő fal? Very Happy

Ez nem technologia, hanem egységbonusz, mégpedig a szaracénnak. Market trade cost only 5%
Nem értem ezeket a kereskedelmi szarokat Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 3:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kőfal tud figyelmeztetni ha máshol próbálnak áthatolni és ad pár másodpercet h odavonszolj pár katonát Razz erre jó másra nem:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falazni a full noobok szoktak, körbefalazák egész pályát lol, erre elpazarolni a kővet. tradet érdemes elfalazni, többit meg minek, ha erősebbek úgyis nyernek, ha nem kikapnak.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igaz meg a jók nem is michiznek csak a ráérnek 3 órára Very Happy
amúgy nekem is van 1 kérdésem:maya képesség h az erőforrások x%al tovább tartanak.na ez most az h pl egy 100 kajás bariból x%al többet nyernek ki vagy hogy lasaban fogynak a husik ha nem tépik ki belőlük?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 8:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állítolag
Resources last 20% longer
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de akkor sem értem h ezt hogy csinálják.ha maya az ember és lelő egy röfit akkor elég lenne akár 2 paré ishogy veszteség nélkül kibelezze v mi?
hijj most eszembe jutott erről h ki kéne belezni pár román bevándorlótVery Happy
najó ezt em ide.majd kéne csinálni 1 rasszista topicot^^bocs ha vki a normálisabbak közé tartozik Very Happy de én nagyon szókimondó vok^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt jelenti a maja cucc("20%al tovább tartanak az erőforrások"), hogy pl ha egy maja juri elmegy fátvágni, megszedi a maga 10 fáját, és elindul vissza vele, akkor a fában nem 90, hanem 92 fa maradt, tehát csak 8 fogyott 10 helyett. Így értsd azt, hogy tovább tart. Gazdaságosabban használják fel a cuccot. Very Happy És ez igaz minden resource-ra. Szerintem jó kis bónusz.Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 12, 2006 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó most márt akkor értem mért jó a maya boom Smile
Te hisz itt a sasos civek szakértője, most jut eszembe Peti rox ezzekkel a népekkel. Kössz a infot Wink
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 3:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

először ere gondoltam énis de aszidtem tévhit Very Happy de aztán a tévhit volt a tévhit Very Happy thx peti Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 3:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a maja bónusz már engem is érdekel egy ideje. Csak sosincs erőm lecsekkolni, h pl. ha egy maja otthagyja az általa megkezdett fát, akkor a többi nép favágói azt hogy szedik ki?
Mert ha a 100-as fát teljesen leszedi a maja, akkor az neki 120 egység fát jelent. Viszont ha csak egyszer visz belőle (10-et), akkor [120/10 = 12 --> 100/12 = 8 1/3 -->] az eredetileg 100-as fában marad 91 2/3 egység fa. Akkor most ezek a törtek felfele vagy lefele kerekednek - ha kerekednek? o.O
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 3:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó kérdés. nekem volt 1x olyan hogy 0 kaját írt ki bokorra és asszm maya voltam. nemtom már h adott -e kaját vagy sem de erre emléxem^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség