Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Technologiák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 4:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja, ilyet láttam én is, Beszosz mutatott vmelyik magyar game végén egy nullás kőbányát. Le is bányásztam kemény nulla kőért. Very Happy Arra viszont sajnos nem emléxem, h volt-e maja a pályán...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 4:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A törteket általában felfelé kerekítik. Hogy megint a majákat említsem Very Happy, a falaik 50%al olcsóbbak, ami az 5 kőbe kerülő kőfalnál 2,5 kő lenne, de így 3. A brit TC fele fába kerül, 275 fele 137,5 lenne, de 138 fa. A maják által bányászott fában 92 fa marad. És ha másik nép jurija kezdi vágni, és kiszed belőle 10-et, akkor marad benne 82.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 4:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már ezért is szeretem majákat Smile Amúgy kőfalat eddig is tudtam, csak ezt a 20%osat nem :O Kimaradt belőlem
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 6:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a nagy Apolloos 120/10es stbt nem értem, mit beszélsz, de aszem jól mondod Very Happy Egyre érdekesebb ez a maya nép Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt mondta el, hogy ha egy maja paraszt kivág egy 100at érő fát, akkor 120at hoz a házhoz. 20%-kal többet nyernek ki mindenből, és ez nagy előny a boomban pl. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak 119et Smile elég ritkán látni olyat h vlmit 100%san kitermelnek.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 8:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyi dologra derül fény amikről én nem is tudtam xD Ez tök jó de most valaki elmondja nekem hogy hol lehet ezt kifejleszteni mert nem vagyok képben Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 9:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor 119 fát... de most gondold el goldnál, nem 800at szednek ki, hanem 960 (120%) olyan 950 körül. Az már elég sok sztem. Kőnél is sokat számít, főleg hogy kőfal még olcsóbb is.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 13, 2006 9:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez bonusz, ezt nem lehet kifejleszteni. Ez a maya egyik bonusza, nem olvasod a FA-t? Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
jegvocsok



Csatlakozott: 2008.11.07. Péntek 19:41
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 28, 2009 4:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit jön ide a tech.-es forumhoz.de a falazásrol annyit.h.pl.barbarossa pályán.1.rész.régen ugy védekeztem.h.gyorsan probáltam felfalazni
minden átjárot.hidat.vizmosást.stb.ahol át tudott jönni a miszter enemi.
de aztán fejlödtem.és rájöttem.h.sokkal jobb egy várat odarakni.mint
falat!pár lovag.s csak az ostromgépektol kell megvédeni a várat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 28, 2009 9:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anno én is úgy csináltam, hogy falaztam... és valóban így az egyszer?, mert hamarabb megvan mint egy várat odarakni és nem tudnak bejönni...
s?t! a sárgától egyb?l a legelején el tudod lopni az ereklyéjét Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bence



Csatlakozott: 2009.08.19. Szerda 22:15
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Itthon

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 28, 2009 10:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szvsz:az is jó,ha a fal mögött egy pap,ahol pedig ez nem megoldható,akkor a fal mögé kastélyt tenni....én midíg így teszek,persze ,ha nincs k?,akkor pár munkás egy ?rtoronyba Smile
A kastély legy?zi a gépet,mer küld lovasíjászokat,meg onagereket,meg gyalogosokat,néha skorpiókat...de harmadik korban nagy szolgálatot tesz a kastély....Nem vok vmi szakért? Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 29, 2009 7:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pedig lassan az leszel Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Milten



Csatlakozott: 2009.09.05. Szombat 22:13
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 06, 2009 4:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Legjobb trükk Smile az hogy Falt építel és íjászokat állítasz oda ha csinálsz gate-ot akkor fontos legyen lezárva. Meg katapultokat küldessz oda a falhoz meg legyen közel a castle és akkor nehezen jutnak be.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 06, 2009 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

treb a másik oldalrol vagy eg y onager azt hello Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség