Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC Találkózó 2007!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 12:03 pm    Hozzászólás témája: AoC Találkózó 2007!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos kérem szépen, 2007. Augsztus 4.én Lesz megrendezve az ezévi találkozó, Siófokon. :hu:
Ez egy szombati nap, ha jól sejtem a jöv? hét szombatja(márpedig jól sejtem). A Tali egy Házban egy nyaralóban lesz megrendezve. A ház még nicsen teljesen lefixálva, de két haverom nyaralóját is megkérdeztem, és mindketten mondták, hogy valószín?leg jólesz. Szóval efel?l nem kell aggódni. Úgy terveztem, hogy lesz pia, kaja, és szépen eldumálgatunk, aztán este, ha van kedvetek meg lehet menni bulizni. Napközben meg lehet csobbani egyet a Balatonban. Wink Laughing
Házban aludni is lehet, szóval eljöttök szombaton, aztán majd vasárnap hazamentek.

Ki jönne el??
Question
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hírré csináltam, hogy minél többen lássák Smile
Én megyek Very Happy
(Esetleg Lui csinálhatod te is mint én régen, hogy beleszerkesztgeted a hszbe, hogy ki jön eddig Smile )
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 5:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejhaa Shocked ! Ez Váratlanul jött! 4. jó lenne nekem vagy mégse? Shocked Most terveztük be haverokkal a kövi szombatot... Még meglátom addig mi lesz! De lehet akkor nem tudok menni! Rolling Eyes :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 5:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg is haragudtam volna ha nemjössz Priby! Very HappyVery Happy
Végre én is teszek valamit a magyar aoc közösségért! Segítek lerészegedni!Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 6:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
Ejhaa Shocked ! Ez Váratlanul jött! 4. jó lenne nekem vagy mégse? Shocked Most terveztük be haverokkal a kövi szombatot... Még meglátom addig mi lesz! De lehet akkor nem tudok menni! Rolling Eyes :S

Gyerünk már Subi! Haverokkal bármelyik hétvégén lerészegedhetsz! Ilyen meg csak egyszer van egy évben! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 26, 2007 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ide sztem csak az irjon aki biztos jön hogy összetudjuk számolni mégis kire számitsunk

megyek! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 27, 2007 1:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a pont.
Akkor Eddig Kunyi, Priby Én!Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 27, 2007 1:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én remélem, hogy el tudok menni Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 27, 2007 4:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közbe rájöttem hogy szabad a kövi hétvége Very Happy Úgyhogy végülis elnézhetünk sztem Richard is akar!! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kailsaka



Csatlakozott: 2007.06.17. Vasárnap 15:16
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 27, 2007 5:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is jo a 4-e Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 9:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ott leszek Wink
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hejj
asszem idén se fog menni.meghalt egy volt osztálytársam és a temetés 4.én lesz... mentem volna,de így...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 7:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, ezt meg lehet érteni. Részvétem.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 7:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

guti is val?szín? ottlesz Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 7:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyes helyes:) amugy akkor hogy is lesz a kecó? meg merre lesz vagy valami? kell e vmit vinni?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen kell vinnünk pár dolgot techno
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 10:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naja majd Lui remélem beszámol az ilyesmi részletekr?l ha már biztos a ház Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 29, 2007 11:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jo hogy felhozod a dolgot, Priby, holnap d?l el a dolog, akkor mndja havarom apja, hogy mi a helyzet a házzal, hogytudott e szerezni.
Mondjuk ha azt nézzük, hogy Ez eddig az elmult 5 év legjobb szezonja, és gecisokan vannak minden nap, és szinte minden ház le lett foglalava sokkl el?re, így netszes a dolog, de én bizakodom. Mg ha nem lesz ház akkor is össze tudunk valamit ütni, valami okosságot:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 30, 2007 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Építünk magunknak, 30 fa kell csak hozzá, és 5en elférünk benne. Hányan leszünk? Aki meg hunnak érzi magát, annak úgyse kell.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 30, 2007 1:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség