Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC Találkózó 2007!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 30, 2007 3:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard kész!!Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 31, 2007 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah változás történt negatí irányban sajna a hétévégét illet?leg.
A srác nemtudott házat intézni, mert mindent több héttel, vagy akár honappal el?re lefoglaltak. Sejtettem hogy ez lesz.
Viszont volt egy Bé verzio. Siófoktól kb. 10 kilométerre van egy kis falu. A neve Nyim!
Ottan van nekünk egy házunk, kicsit régi építés?, nagymammé volt, de van ben 4 ágy, az egyik francia, meg baszott nagy kert is van hozzá.Jah eg nyugalom és csend, mert össz-vissz 300an laknak a faluban.
Nah oda tudnánk lemenni szombaton. Ezzel mondjuk ugrik a buli, de ott lent lehetne mittomén szalonnát sütni, meg inni mint gödény.
Nah ehez azonban kéne kocsi...Oda lejutni meg vissza...
Ki jön kocsival?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 31, 2007 11:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legjobb, hát mi technoval kocsival megyunk majd töle kell megkérdezni hogy mi^^ vonat álomás akkor csak 10kmre van gondolom?!
jah sé akor hánytol ? mert sztem nekunk d.u. jobb lenne leglábbis nekem Smile mert kiakarok nézni elöte kicsit falunapra Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 01, 2007 5:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RoX!
Én is délutánra gondoltam. Nem akarok korán kelni:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 01, 2007 10:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ki és mikor jön a szombati talira?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 12:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem akkor tényleg le tudunk vágódni Richardal meg jönne PöPeC is, nemtudom ki emlékszik még rá?! (Mondta hogy majd jönne még játszani szivesen!) Wink Biztosat nem tudok mondani mert a Peti szombat hajnalba jön a melóból és lehet a töke kilesz azt nem lesz kedve semmihez. :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne bassz, fel, mert jo lenne biztosra mondani a dolgokat, mert anélkül nehéz szervezni akármit is.
Mondjuk Pöpecr?l eddig nem volt szó, de jöjjön, ha akar, engem nem zavar, na csak azért mert ahova megyünk oda csak kocsival tudunk lemenni, szoval ezt is meg kell oldani valahogy. kocsival tuttom szerint csak techno jön, de ?t meg nem láttam már jo ideje. Még ittvan speedR is és ? is kocsival van szoval sztem ?t is megkérem ma hogy majd segítsen be.Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írtam már elöbb is h jönne dehát sztem mindegy nem? Ma megbeszéltük a családdal a programokat elvileg tudunk menni márcsak a péz a kérdés :S !
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 6:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem erre midnenképp érdemes egy kis pénzt szorítani! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó csak honnan? :S Sad Majd megpróbálok valamit! Eladok pár gramm jointot Laughing Laughing ! Huhh nem tudom hogy hogyan megyünk majd lehet csak én egyedül :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 2:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pár gramm jointot lol behugyozok:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 2:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy kunyi vmi olyat habratyolt h nekem kéne majd tescoba meg ilyen helyekre futkozni:)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Techno.
Hál istennek el?kerültél, szóval mivel kocsival vagy, ezért kéne hogy te menj tescoba, illetve te is, hogy legyen hova bepakolni a cuccokat.
Kaja,PIA, stb...
Még ma dumálok DRE-vel, hogy mikor tudna levinni pár embert, mert akkora kéne intézni dolgokat.
Mondjuk, lehet többen jöttök, mint amennyi ágy van, demajd megoldjuk szépen okosan:D
Számom, ha bármi van: 06202515581
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 5:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én elfekszek a szalmakupacon is bazz! Very Happy Én is szólni akartam 2Pac nak h lejöjjön velem de DRE is jó lesz ha ott lesz Laughing Egyébként a tescóba egy liter borsodi 150 ft úgyhogy az laza ám Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elfogyot...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 04, 2007 1:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megittad az összeset Shocked :O Van ám húzásod srác Wink !

Sajna nem tudunk menni a Petinek vasárnap már meló van! Én meg egyedül péznélkül már sehova... Crying or Very sad Bocsi! Sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 04, 2007 4:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyunk talin:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 04, 2007 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem jól érzitek magatokat srácok. Most egy kicsivel többen vagytok mint tavaly? Smile Jah és ha jöv?re lenne akkor arra mennék szívesen. És akkor tényleg vlmi értelmes ötlet kéne, mondjuk egy hétvégére balcsiparton vlmi kéglit bérelni Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 05, 2007 6:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah én már itthon vagyok, bár kicsit még másnaposan:D
Nagyon jo volt a tali! Alap Hogy jov?re is megszervezzük, mondjuk én egy elöbbiben is benne vagyok. Nagy élmény ez.
Voltunk egy páran az biztos, de a végére csak 7en maradtunk.
Pribynek, dobom majd képeket, aztán felteszi, vagy nemtudom mit csinál vele.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 05, 2007 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hallom jó volt a hangulat. Sztem a jöv? talit neki lehetne állni szervezni. Én arra gondoltam, már tavalyi tali el?tt is hogy Luinak úgy is sok spanjának van vlmi kecója, így egyet egy hétvégére (vagy ki mennyit akar) kibérelni. Aztán szépen mindeki felírná magát, meg id?pontot. És akkor Lui egyeztet hogy a hely és a f?k okés legyen, mindenki szépen befizeti az összeget vlmi utalás formáján. Aztán akkor megvan fixre ki hogyan. És akkor nem lesz olyan h vlki nem jön, betervezi h két hónap múlva x-edikén én AoC talira megyek Siófokra Smile. De ha vlki még se jön annak a pénze úszik, de ha lesznek beugrok kés?bb tudnának a helyükre jönni. Meg még anyit, hogy ha vlki nagyon a végén tudná csak eldönteni akkor gondolom van pótágy, vagy lehet nagyobb bodegát bérelni. A lényeg az, hogy fix hely legyen, fix id?ponttal mint egy nyaralás. Így aztán mindeki ahoz igazítja a programjait, nem mint eddig hogy pont fordítva Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség