SzerzÅ‘ Téma: Fontos információk a kalandról  (Megtekintve 83 alkalommal)

Nem elérhető Benedetto

  • Mekkmester
  • Frisshús
  • *****
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Fontos információk a kalandról
« Dátum: 2014. október 31. - 00:18:27 »
Szeretettel köszöntök mindenkit!

Az alábbiakban következik a Blessed Samhain kaland ismertetése, amelynek indítására a holnapi napon kerül sor. Ez úgy fog történni, hogy írok egy kezdőhozzászólást, és oda szépen mehet a többi. Ha kérhetem, olyan 19-20:00-ig érkezzen be az utolsó ember is. Nem vagyok az a kötekedős fajta, de a hozzászólási sorrendet nem igen szeretem megbontani; túl rendszerezetlen lészen tőle a játék, ha nincs sorrend.

Nos. Van egy karakterek mappa, oda kéretik nyitni egy topicot a karakter nevével. Nem kérek sokat, csak egy alapvető kinézeti leírást, jellemleírást, kort, foglalkozást. A kaland a jelen idejű USA-ban játszódik, méghozzá az alig négyezer fős kis községben, Bristolban, Vermont államban, annak is Addison megyéjében. Származási hely az USA-n belül és kívül bármi lehet, mindazonáltal, ha nem tősgyökeres ottani lakos, akkor kérnék egy kisebb magyarázatot, hogy miért vándorolt oda (teszem azt más országból jött zöldkártyával, és csak ott tudott letelepedni, stb...).

Mivel Bristol nem nagyváros, ezért elmondható, hogy szinte mindenki ismer mindenkit, de legalábbis hallott róla. A seriffet például mindenki ismeri, ahogy az egyéb hivatalos közegeket is. Van egy középiskolája, általános iskolája. Leginkább kertvárosi környezet jellemző rá, érthető módon.

Nagyjából ezeket kell tudni, a kaland közben minden szépen kiderül. Ó, tényleg, mielőtt elfelejtem. Ha lehet, akkor mindenki E/3-ban írjon. Az E/1 nem nyerő, főleg, hogy nem én akarom beleélni magam a másik karakterébe. Ez az egy dolog, amit tényleg nem igazán szeretek egy játékban. Kérem megértéseteket s együttműködéseteket ezen irányban :)
Mily' szép is az élet, ugye? Mész egyenesen előre, közben pedig letaposol mindent, és mindenkit, csakis a saját érdekeidet és karrieredet a szemed előtt tartva. Ez eddig szép s jó. Csak közben ne felejts el a hátad mögé nézni, öreg. Mert a letaposottak felállnak... előbb-utóbb...