Kérjük,hogy adója 1%-val támogassa az Autó Sport Klub Rum sportegyesületet! ADÓSZÁMUNK:18895636-1-18
2008-11-16 18:03:36
2008. Évvégi díjkiosztó
Írta: Đóri
Mint minden évad végén idén is megrendezésre került a roncsderbys évvégi díjkiosztó. 2008. november 8-án gyültünk össze a veszprémi HEMO étteremben. A rumi csapat nagy létszámmal képviselte magát! 18 órára gyülekeztek a pilóták , szerelők és azok barátai, családtagjai. Vacsorával indult az este, ami nagyon finom és bőséges volt. Ezt követően átvonoltunk a színházterembe, ahol sor került az ünnepélyes díjkiosztóra. Főbíronk összefoglalta az év eseményeit, elmondta a pozitívumokat , a negatívumokat, hogy min kellene változtatni jövőre. Ezek után kategóriánként szólították a versenyzőket. A díjkiosztó után zenés mulatság vette kezdetét , táncversennyel, tombolával. 3 óra körül a rumi és szombathelyi csapat összeszedte magát, illetve tagjait. volt aki erre az időre kialudta már magát.( Gyurci) :D Így haza felé a buszon ugyan olyan jó volt a hangulat mint odafele ha nem jobb. Az idei évben még hátra van a házi díjkiosztó melyet a vezetőség 2008. december 6.-ra tervez. A pontos kezdésről mindeki kap majd meghívót. Találkozunk akkor is!
2008-09-28 19:42:46
2008. Marcali
Írta: Đóri
Az utolsó verseny Marcaliban került megrendezésre. Hideg,erős, őszies időben szurkolhattunk a még nyított kategóriáknak.Ezzel a versennyel csapatunk néhány tagja is előrébb került a pontversenyben pl: Zrínyi Árpi aki a 3. helyet szerezte meg összetettben. Suboritsné Andi a női kategóriában szintén 3.helyezett lett 2008-ban. Suborits Péter bajnoki címe még nem bíztos 100%-ig az Ifi 2-ben. Az évad véget ért, gratulálunk mindenkinek!
A télen, szereljetek, javítsatok,fúrjatok,köszörüljetek, pihenjétek ki magatokat. Gyűjtsétek az erőt , a pénzt találkozunk tavasszal!
2008-09-14 13:46:55
2008.Rum (hazai verseny)
Írta: Đóri
A szeptember 7.-én rendezett hazai verseny reméljük mindenkinek tetszett ezen az "új pályán" . Az ifjúsági III. kategóriában már a mi csapatunkból is állt versenyző rajthoz: Suborits Viktor. Ifj Pintér Péter ifjúsági I. kategóriában a dobogó legfelső fokára állhatott. Ezzel ő lett a csapat legeredményesebb versenyzője szeptember 7.-én. Többi futamban is kiéleződött a helyzet pl: női , ahol Suboritsné Andi és Tóthné Anita között csak 1pont a különbség. Az ifjúsági II. kategóriában Suborits Peti Marcaliban az első helyért küzdhet. A rumi versenyen csapatunk 24 pontot szerzett. Gratulálunk! Ezúton szeretnénk megköszönni mindekinek aki a verseny lebonyolításában a legkisebb segítséget is nyújtotta a csapatnak!
2008-08-25 11:59:08
2008.Királyszentistván
Írta: Đóri
A bajnokság soron következő futamát ismét Veszprém megyében tartották ezúttal Királyszentistvánon. A rumi flottából mindeki nagyon jó időt autózott. Fülöp Attilának sikerült egy borulást pordukálni. Tóth Péter pedig egy féltengely törés miatt nem tudta befejezni az első futamot. Más nagyobb kár nem keletkezett. A nap végén 18 pontot sikerült begyűjtnei. A következő verseny színhelye már hazai pálya lesz. Szeptember 7.-én Gratulálunk mindenkinek!