Programok,események a környéken.

Mindennapok problémái ,javaslatok,ötletek.
Kulturális és szórakozási lehetőségek.

Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: admin » 2010.10.05. 20:04

Hőlégballon Világbajnokság: programok (Debrecen, 2010. október 2-10.)

Csodálatos látványban lehet része azoknak, akik október 2-10. között Debrecenben felnéznek az égre, ugyanis itt rendezik a világ legjobb hőlégballonosainak találkozóját. A tizenkilencedik Hőlégballon Világbajnokságon az eddigi legtöbb induló, közel 130 versenyző mutatja meg különböző versenyszámokban a tudását és a színesebbnél- színesebb ballonját. Aki az egész napos eget kémlelésben elfáradt, esténként a debreceni Kossuth téren, a földön is megtekintheti a gyönyörűen kivilágított óriási léggömböket.
120-130 hőllégballon az égen.
http://kimozdulo.hu/holegballon-vilagbajnoksag-programok-debrecen-2010-oktober-2-10
admin
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.09.01. 15:27

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: givmiöfákingbir » 2010.10.06. 22:08

Én a csalira szavazok, mert ott hétvégi(emelt) áron mérik a pájinkát, és/de ennek ellenére nem bas.ák át a paréjt.
A társaság csudijó, az ember 13-70éves korig talál beszélő, csocsópartnert magának.
Azt hiszem szűkebb berkekben más értelmes program nincs is.
A másik kocsmák, hamar bezárnak, meg oda szokásos 1-8fő jár, nehéz közéjük beilleszkedni.
De nézzetek rám, én nem küszködök komplexusokkal :lol:
Avatar
givmiöfákingbir
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: Lakatos Winnetou » 2010.10.08. 18:20

Nekem a faluban per pill az Akác és a Hubertus presszók jönnek be a legjobban.
Mind a kettő csendes nyugodt hely,olyan kis club feelingje van.
Mindig van szabad asztal,nincs tolongás,jó a társaság(holt költők társasága) :D
A kiszolgálás első osztályú,az árakra sem lehet senkinek panasza,minden annyi mint egy éve.
Ebben az évben még egy balhé sem volt. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
Avatar
Lakatos Winnetou
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: givmiöfákingbir » 2010.10.29. 14:15

A Csudás változások szele mégiscsak megérintette a vakon tartott kis falunkat. Maradjon is ez csak így, hisz olyanok vagyunk mint egy nagy család! Mindenki mindenkit szemmel tart... :roll: Tessék örülni a Nyírbéltek honlapján meghirdetett eseményeknek!

http://nyirbeltek.hu/

Digitális Híd Fest
Tisztelettel tájékoztatom a lakosságot, hogy 2010. november 06.-án (szombaton) a TELEKOM szervezésében a Közösségi Házban de. 10 órától Digitális Híd Fest kerül megrendezésre.
A rendezvény keretén belül 1,5 óra időtartam alatt lehetőség nyílik különböző művészeti egyéni és csoportos fellépésekre.

A rendezvényt Novák Péter vezeti.

A rendezvényen történő részvételről 2010. november 03.-ig (szerda) de. 12 óráig kérünk visszajelzést a Polgármesteri Hivatal fsz.4.sz. irodájában Takács Sándor Vendelnénél.
A visszajelzésben szíveskedjen közölni milyen kategóriában, milyen időtartamban ad elő műsort. (vers, próza, szólóének, társastánc, hobby bemutatása, honismereti produkció stb.)

A rendezvény szervezők 10 db számítógépet helyeznek el a Közösségi Ház pódium termében, ahol lehetőség nyílik internet használatával kapcsolatos ismeretek megszervezésére és azok gyakorlati használatára játékosan, illetve vetélkedő formájában de. 9 órától várhatóan 17 óráig.



Tisztelettel:
Csik Mihály sk.
polgármester

PostHeaderIcon Közérdekű javaslatok, bejelentések
Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy a honlapon " közérdekű javaslatok, bejelentések " oldalon lehetőség nyílik a közérdekű, javaslatok, bejelentések megtételére.
Kérjük a lakosságot, hogy a közérdekű javaslataikat, bejelentéseiket névvel és címmel, e-mail elérhetőséggel ( ha van ) szíveskedjenek megtenni.
A névtelen bejelentéseket nem tudjuk orvosolni.

PostHeaderIcon TÁJÉKOZTATÁS
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a Nyír-Flop Kft. az őszi lomtalanítást Nyírbéltek Nagyközség közigazgatási területén 2010. november 24.-én, szerdán végzi.
Kérjük a lakosságot, hogy az elszállítandó hulladékot úgy helyezzék el a közterületen, hogy a jármű és gyalogos forgalmat ne akadályozza, a begyűjtő szállító eszköz által jól megközelíthető legyen, továbbá ne járjon baleset vagy károkozás veszélyének előidézésével.
Tájékoztatjuk továbbá a lakosságot, hogy "Tilos veszélyes hulladékot a lomok közé kirakni, mivel az sok esetben nem azonosítható, és a csomagoló anyagok sérülése miatt mind a környezetre, mind az ember egészségére megnövekedett kockázatot jelent."
Köszönettel: Kertész Gáborné jegyző
Avatar
givmiöfákingbir
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: Lakatos Winnetou » 2010.10.29. 18:56

Nekem a kisebbik középső lányom a Lakatos Tifani Dzsenifer már be is nevezett,gyönyörű furulya játékával akarja elkápráztatni a zsűrit , itthon már így is csodájára járnak a környékről. :oops:
A nagyobbik fiam a Lakatos Kevin Ronaldó is nagyon gondolkodik az induláson , ő különleges bűvészmutatványokat tud bemutatni képes akár hatalmas tárgyakat egy szempillantás alatt eltüntetni. Én csak kis Kopperfieldnek hívom itthon. Már csak az asszony meg én törjük a fejünket, mivel rukkoljunk elő. Na alig várom a nagy napot,hogy végre kitörjünk ,ha már a megasztárról meg az xfaktorról lemaradtunk .
Avatar
Lakatos Winnetou
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: sukárcsávó » 2010.10.29. 23:40

hozatok literpájinkát megiszomegyperc, vinetú hónap átmegyekosztiszunk he? eccünkrá kuraftumuj
Avatar
sukárcsávó
 
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.09.29. 20:27
Tartózkodási hely: Baracska

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: sukárcsávó » 2010.10.29. 23:42

nemafijjamgeccizzet vinetú
Avatar
sukárcsávó
 
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.09.29. 20:27
Tartózkodási hely: Baracska

Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: bobi33 » 2010.11.18. 19:59

bobi33
 
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55


Re: Programok,események a környéken.

HozzászólásSzerző: OMG » 2011.01.20. 18:36

2011. január 22-én ,szombaton a Közösségi Házban a népdalkörösök újévi bált tartanak. Kaja,pia, zene ,nóta.hajnalig tartó mulatság.Jegyek ára =?? gondolom a hivatalban meg tudják mondani.
OMG
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.12.01. 17:23


Vissza: Mindennapok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron