Vizi-közmű társulás

Mindennapok problémái ,javaslatok,ötletek.
Kulturális és szórakozási lehetőségek.

Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: jani964 » 2010.12.29. 14:49

Tisztelt Polgártársaim!
Tisztelt Hölgyeim és Uraim !
Kedves Barátaim !

Szennyvízcsatorna bekötési hozzájárulás.

Remélem minden érintett értesült róla és tudatosult benne, hogy amennyiben még ebben az évben nem fizeti be az erre az évre vonatkozó befizetéseket, úgy elveszti a 30 %-os állami támogatást.

Kérlek benneteket Honfitársaim, szóljatok családtagjaitoknak, barátaitoknak, haragosotoknak, szomszédaitoknak és MINDENKINEK, hogy futás a postára.

2010 január 1-től havi 2.000 forintot kell befizetni és befizetésenként + 100 forintot.
Tehát aki most akarja befizetni visszamenőleg az egész évet annak most 24.100 forintot kell a kapott csekken befizetni.
Aki mondjuk már a felét befizette annak 12.100 forintja bánja.

Előtte azért érdeklődjetek ( de gyorsan ) az Önkormányzatnál. ( Kossuth L. u. 5 - 7)

Üdvözlettel Jani
jani964
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.10.02. 16:44

Re: Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: OMG » 2010.12.30. 15:05

Köszönjük Jani!!! Végre valaki megszólalt ez ügyben.én pl.a Takarékban tudtam meg,hogy el kell kezdeni fizetni a részleteketkb 2 hónapja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára OMG 2011.01.16. 15:23-kor.
OMG
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.12.01. 17:23

Re: Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: jani964 » 2010.12.30. 15:17

Szerintem december elején minden eddig nem fizetőnek, vagy elmaradásban szenvedőnek kellett volna küldeni egy figyelmeztetést.
És érthetően leírni, mi a teendő.

Kedves Mindenki ! Kívánok Mindenkinek amit kíván magának, ha az nem sérti mások érdekeit !

Jani
jani964
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.10.02. 16:44

Re: Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: givmiöfákingbir » 2010.12.30. 18:41

Kedves lakosság!
Megmondom a frankót, engem senki se kérdezett meg, akarom e a csatornát. mai napig fájó sebet hagyott ez bennem, melyet hónapokig tartó pszihiátriai kezelés oldott meg.
Aztán jött két némber, hogy a falu x százaléka aláírta, és, hogy majd nekem is be KELL köttetnem/fizetnem...
Aztán láttam iwin, hogy valaki ezeket a dolgokat (is) szóvá tette, és majd jól megkeresik az ipéjét, és amugy is az lejáratás a Polg. mester ellen, meg ez sem igaz.
Volt egy falugyűlés és "közvéleménykutatás" ahol már az aláírandó papírokat lóbálták.
DE.
A T. Önk. a falu lakosságát, gyakorlatilag semmilyen formában nem tájékoztatta, se semmi. Vagy lehet ez a normális? A googléban ha a cégr keres az ember, ez ellen a cég ellen volt már egy két ügy, amit én nem feszegetnék, Hajduonlineon cikk, amiben az inkorrektségről van szó, stb.
Én csak azt tudom mondani, remélem nem vész el ez a sok pénz, mert, ha jól láttam, A milliárdos projekteket kezelő cégnek volt már adóhátraléka is...
Legegyszerűbben a lugosi példát követném, majd ha kell, kifizetem a rákötést, stb, és majd akkor lesz csatornám.
Nem akarom kavarni a szart, aki akar, könnyen utána tud nézni ezeknek a dolgoknak.
Avatar
givmiöfákingbir
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20

Re: Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: bobi33 » 2010.12.30. 20:18

Kint van az elérhetőségük a nyírbélteki honlap kezdő lapján:
http://www.szennyviz-delnyirseg.hu/

Mondjuk itt jegyezném meg ,hogy a bélteki honlap is frissülhetett volna azzal a főlapon,hogy FIGYELJ PARASZT A SZENYVÍZ BEFIZETÉSÉRE .(elvégre minden normális nyírbélteki lakosnak ez a kezdő lapja a böngészőjében ,vagy nem?)
Még mindig a választási dolgok vannak kint.
Lassan fel lehetne tölteni a bizottsági és képviselő testületi jegyzőkönyveket is (had csemegézzen a lakosság), ne majd 2 év múlva mikor már senkit sem érdekel!
bobi33
 
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55

Re: Vizi-közmű társulás

HozzászólásSzerző: givmiöfákingbir » 2011.01.06. 21:19

Engem 2 év múlva is fog érdekelni "Bill Gates" mit is dolgozik oly szorgalmasan..... ;)
Avatar
givmiöfákingbir
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20


Vissza: Mindennapok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron