béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket)

Az egyik közösségi portálon megjelent felhasználó nagy port kavart írásait lehet véleményezni.

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: Jobb » 2010.09.08. 17:16

Ne szívd mellre öregem, de Macucáék előtt fogni a neted :shock: Most ellenőriztem :shock:
Jobban vigyázhatnál. :lol:
Más.
A BéltekFesztről valami hír? Azért ha valaki a Facebookon csinál ilyen reget, azt nem nagyon lehet töröltetni...
Még mindig nem beszéltük meg, hogy hülyeségeket beszélt e az illető, vagy egy ügyészségi feljelentéssel borulna a fél falu?
1. Kezdjük ott a beszélgetést, hogy az építkezéseknél Ovoda, Iskola, Park nem dolgoztak Bélteki vállakozók, munkások, többek közt ezt említette fel a fesztes csaj, hogy épp lenne elég szabad munkaerő bélteken akik szívesen dolgoznának a 100millió töredékéért -mi ebben a biznisz?. Én akármikor keróztam arra, nem láttam ismerős pofát. Más vélemény? Vagy csak még túl fiatal vagyok és tudatlan? Várom a hozzászólásokat, az admin meg törölhetné az antifasztet, mert nagyon véd valakiket, és nagyon műveletlen.
Avatar
Jobb
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: Lakatos Winnetou » 2010.09.08. 20:10

Nyugi öreg vegyél vissza minden meg volt pályáztatva. A helyi versenyzők meg gondolom megkaptak minden segítséget,ahogy ez elvárható! :oops:
És akkor mi van ha penészleki vállalkozó csinálja a parkot legalább nem egy STRABAG multi.
Amúgy itt minden el van tolódva egy falut, az encsencsi hivatalt meg Kovács Jóska bátyánk csinálja.
Gondolom még ilyen kis faluban is úgy működnek a dolgok mint egész MAGYARORSZÁGON ,hogy van az a bizonyos százalék(sikerdíj,ajándék,+munka) ami ugye jár.
Volt már rá példa MÁS FALUBAN :roll: ,hogy mikor összeveszett a vállalkozó a polg.mestel mindjárt elkezdett kiabálni ,hogy az bezzeg jó volt mikor ezt csináltam neked meg ezt vettem neked, hát kinek hiányzik ez ecsém? Attól függetlenül biztos lehetnek sáros ügyek pl önkormányzati tulajdonok értékesítése vagy bérlése (főld ügyek)amiket meg lehetne nézegetni az elmúlt 10 évben és akkor mi lenne ha valami kiderülne hát csak annyi hogy ez nem volt ám szép dolog fiuk. :cry: Tegyük szivünkre a kezünk ,ki nem élne vele ha abban a helyzetben lenne? Szerinted ki az a polg.mest jelölt aki azért indul (nem csak nálunk),hogy ok akkor én most önzetlenül (jó egy kis fizuért)dobok a falu szekerén.Ilyen nincs ,te se lennél ilyen.Gondolj bele szerintem havi netto 500.000 Ft össze jön egy ekkora falu polg.mestjének,mit baszhat el ,láttál te már Magyarországon tönkre menni önkormányzatot? Jön állam bácsi és kisegíti a szarban lévő önkormányzatot, meg veszünk fel hitelt majd valaki visszafizeti.Szóval a felelőség nem nagyobb mint bármely más területen(mondjuk pl a magánszférában ahol a vállalkozó a sajátját kockáztatja és ha az elment akkor nincs tovább,nincs pót költségvetés meg önhibáján kivüli okok).Négy év múlva meg azt mondják ecsém te nagyon elkurtad, nem választanak újra(Nybélteken mondjuk azért mert a közmunkást nem forgattad be közmunkára amikor akarta,oszt ezért a kurva anyád) akkor csak kerestél alsó hangon 24 :!: millió forintott+ jutalmak meg majd végkielégítés(igen ezt most számold ki te is a minimál béreddel :o oszt jónapot).Na most ennyit mond már meg hol keresnél nyírbélteken vagy máshol ja és nincs ám feltétel diploma ,nyelvvizsga,meg önéletrajz ,meg meghallgatás.Nézzél már szét csak a környéken milyen végzetségűek a polg.mestek meg mit csináltak előtte? Egyszóval barátom itt is bárki lehet polg.mest csak előtte egy pár évig mindenkivel szépen beszélsz,mindenkinek köszönsz, senkivel nem vitatkozol,mindenkinek azt mondod amit hallani akar és már te is vagy,még akár tanárbácsi is lehet ,pedig akit tanított (az egész falu)ismerik a képességit ,még akár ő is elporgármesterkedhetne :ugeek: és szépen minden menne tovább.Szóval cáfoljon meg bárki hogy ő úgyan nem, meg biztosan más sem, lehet érvelni és mindenki eldöntheti ,hogy kinek mit hisz el,de ez is mint minden a P É N Z R Ő L szól. :twisted: :twisted:
Avatar
Lakatos Winnetou
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: Antifesztivál » 2010.09.09. 19:55

Ecsém. Elég felfogni amit írtál. Na de persze, ez nem igaz. Bélteken nincs értlme és szorgalmas vállkozó, se gépkarbantartásra, se építkezésre, ezért lettek nem bélteki vállakozók kiválasztva. Vagy ki épitkezett volna? Gumisjani? Na mindegy. Oltogatjátok itt a hülyeséggel a parsztokat, közben meg már a fesztiváltól is okosabbak vagytok..
Lakatos te biztos a hivatalban dolgozol, és sejtem is ki lehetsz... Nem minden a pénzről szól testvér. Itt nincs maffia, se rejtegetni való. Mindenki meghozta a maga áldozatát a faluért, volt aki a"munkahelyét" hagyta el egy fontos gyűlés miatt, munkaidőben, kockáztatva, hogy a munkaügyi felügyelet megkérdezi merre járhat a kedves... Na mindegy. Nem kell kábítani a jó népet, a fesztivál megtalálása se terelés, mégha annak tűnik is.
Amúgy is. Még, hogy Bélteknek nincs kúltúrális élete! Minden évben van pászkaszkaszentelés, falunap, templombúcsú, és van néha szüreti felvonulás meg egy két bál. A többi kúltúra meg a TV-ből összeszedhető nem? Madarak és fák napja, Challenge Day, Tanár, Takarék barátságos focimeccs. Erre nincs igény...
Amúgy rájöttem, hogy a béltekfeszt, nem is csaj, hanem pasi, és szerintem Ferinek hívják, csak álnéven nyomul BéltekFe(ri)szt. Lenne egy két tippem melyik unatkozik egész nap 8-)
A lényeg, hogy itt minden rendben, aki mást hisz, az hülye. Vagy a hülye jobbikosok pöcsök elkábították!
Antifesztivál
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: Jobb » 2010.09.10. 15:12

Ez szép volt.
-És az közokírat hamisítás , vagy hűtlen kezelés, vagy mi, hogy a közmunkások reggel beírják magukat, aztán lelépnek? Vagy hetekig képtelenek 1 árkot kilapátolni, közben a zsozsó meg ömlik a zsebükbe? Mikor a falun keróztam a csali előtt mindig láttam valakit, aki kávézott...
Ez nem hatalommal való visszaélés, tudni erről, és hagyni? Mikor is a Közmunkás is csak munkás? Rá is a törvénykönyv vonatkozik? Csak mert 2 ember aláírja ezt a jegyzőkönyvet és a munkaügyi felügyelet megcsinálja a fél falut. De főleg azokat akik a törvénytelenségben részt vehetnek.
- Ezt írta a BéltekFeszt.
Tapasztalat, meglátás, észrevétel ezzel kapcsolatban? Vagy (ez is) le van szarva? :roll:
Ez is pénzkérdés?????????
Avatar
Jobb
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: bobi33 » 2010.09.14. 19:09

Na csak jó volt ez a beltekfeszt cucc a nyírbélteki honlap már is frissült .
Aktuális hírek, áramszünet,választás , látjátok földijeim csak meg kell írni a problémákat.
Úgy látom a béltekiek csak olvasni szeretnek ,írni már nem annyira.Mindenki csak idejön elolvassa a tutit de hogy hozzá is szólna azt már nem.
Bezzeg a kocsmákba meg az irodák mélyén mondjuk a magunkét de hogy azt le is írjuk az már nem döfi. :oops:
bobi33
 
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: smeagol » 2010.09.15. 19:14

Nem tudom te hol élsz Antifesztivál, de hogy nem Nyírbélteken az biztos! Még hogy itt minden rendben? :lol: :lol:
smeagol
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: bobi33 » 2010.09.15. 20:37

Oh kedves kis Kép
Há neked meg mi bajod van nyírbéltek falvával, csak nem itt is azt a kúrva gyűrűt keresed.
Elárulom neked itt van hobbitfalvánk Jókai-Zrinyi-Rákoczi útjainak aranyháromszögében a völgyzugoj felőli részen, a megye szélén.
Ha arra tévedsz keresd Sebők Zsákos Fricit vagy Balog Csavardi Sanyit ,ők majd mutatnak neked gyűrűt egyik szebb lesz mint a másik.(vigyázz a környék hemzseg az orkoktól )
És most ne gyere nekem azzal ,hogy de neked pont az kell. Kapaszkodj meg ,ezek azt is megszerzik ha kell átbasznak akár egy lidércet ,ha meg egy törpnél van azt leütik és csak elveszik.
Úgy hogy kis barátom ne keresgélj tovább ,utad véget ért ,ez itt a remények és megoldások földje.
bobi33
 
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: smeagol » 2010.09.16. 19:31

Úgy látom te valamit nagyon félreolvastál bobi33.
Én igen is szeretem piciny kis falumat, ha nem zavar tudom azt is hogy hol helyezkedik el.
Antifesztival próbálta elhitetni itt az emberekkel hogy ebben a faluban nincs semmi probléma. Igen is van, nem is kevés, erre reagáltam.
Azért ügyi vagy hogy így összehoztad ezt a kis "történetet".
smeagol
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: Antifesztivál » 2010.09.27. 14:26

Na jó gyerekek álljatok le, ez már nem vicces. Budaházyt miért kell belekavarni és a szkíta boltját?

http://www.google.com/search?q=http://b ... a=N&tab=iw

Nem tudom, miért nem értitek meg, hogy a Lakatos Wiettouék beillesztése a lakosságba a legfontosabb feladat?

Csak akkor lenne Béltek nyugodt falu, ha megtanulnátok befogadni. Az olaszliszkáról beköltözött családokat semm kell bántani.
Szeretet , egyetértés, haladás, Misi bácsi.
Antifesztivál
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28

Re: béltekfeszt az iwiw-n.(a polg.mest. megtette a lépéseket

HozzászólásSzerző: givmiöfákingbir » 2010.11.04. 22:02

Én aztat szeretném kérdezni: http://www.ketesaruk.hu/tarsoldalak/nyi ... ormanyzata
hogy az alábbi oldalnak van e írásos engedélye Nyírbéltek nagyra becsült logóját kirakni, esetleg, ha nem, fizetett e már büntetést?
Avatar
givmiöfákingbir
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20

ElőzőKövetkező

Vissza: BÉLTEKFESZT

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron