beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.03.28. 12:51

Időzóna: UTC + 1 óra




Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Ha most vasárnap lenne a választás TE kire szavaznál?
Csik Mihály 42%  42%  [ 10 ]
Káplár István 50%  50%  [ 12 ]
Muszta János 8%  8%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 24
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 21:06 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Ezt én nem értem.. Ki lázított kit és ki ellen? Akkor most mocskos lázító az Index az Origo a Haon ,Szon, az Mno és minden fórum ahol kommentelni lehet?
Ez nagyon érdekes felfogás..Kezdtem örülni hogy fejlődik kis falunk és valaki aki egy kicsit (vagy nagyon) ért a géphez vette a fáradságot hogy tolmácsolja a nyírbélteki emberek örömét és bánatát. Mindenesetre én azért szeretek ide járni mert olyan érdekes dolgokat hallok itt és nem kevés vicces dolgot írnak .Mint általában egy fórumon :)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 21:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
rusnyacica írta:
Tisztelt lakosság!
Ha valóban a falu fejlődését tartjátok szem előtt,akkor vissza kell választani a mostani polgármestert Csik Mihályt, mert neki nincs magánvállalkozása,a faluért vállalkozik ahogy már bizonyította is.Ha Káplár Pisti többet tudna tenni a faluért,akkor képviselőként is kissé jobban csipkedhette volna magát.Muszta tanár úr nagy tiszteletet érdemel,mert talán ő is többet tett a faluért,mint Káplár,de azért a tanár úr már nem alkalmas ennek a tisztségnek a betöltésére.
Szavazzon mindenki a tudásra a fejlődés érdekében!

Rusnyacica szerint aki nem polg.mest.fun, rasszistázódik a fórum, és mindenki mindenkit szid ezé, az admin ha nem ügyel oda jogi lépéseket fog tenni. pedig pont ő is megszólja Káplár Pista bácsit, holott pár éve, mikor még minden"jól működött" Káplár Pista bácsi 15Eft ot szavazott meg a polg mesternek, szóval csipkedte magát. Vagy nem? Nehogy K.I. tegyen jogi lépéseket becsületsértésért vagy ilyesmi. Ja mellékelem a linket : http://nyirbeltek.hu/index.php?option=c ... &Itemid=52 a legelső dokumentum az http://nyirbeltek.hu/images/2009_jegyzo ... t_ules.pdf
Nyírbélteken ez a feljelentősdi ez igazán trendi lett... Már csak 3napot kell kibírni gyerekek, és JOBB lesz a világ :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 16:37 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:11
Hozzászólások: 12
Aktuális: A demokrácia álarca lehull néha....
MOBY DICK DEMOKRáCIA áLARCA
(Mentes - Pusztai)

Nem ittam még annyit barátom
Vakul a szemem de tisztán látom
A sűrű füstben is mi lesz veled
Ha elveszíted végleg a fejed

A kirakatüvegbe ha repül a tégla
A demokrácia álarca néha
Lehull és nem véd semmilyen törvény
Ha kimondod azt hogy baj van
A demokrácia álarca lehull
Valahol a halálkanyarban

Te leszel a fűszer a darált hús
A hamburgerben egyszer
Halálba ringat elaltat
Bedarál felfal a rendszer

A kirakatüvegbe ha repül a tégla
A demokrácia álarca néha
Lehull és nem véd semmilyen törvény
Ha kimondod azt hogy baj van
A demokrácia álarca lehull
Valahol a halálkanyarban

Szétoszlatni könnyű a tömeget
Rendőr kutyákkal persze
De eljön a nap hogy fűbe harap
Az is aki minden este
Arról beszél a tévében
Kinek fürödne a vérében


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 20:33 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
egyazIstenegyaNemzet írta:
Aktuális: A demokrácia álarca lehull néha....
MOBY DICK DEMOKRáCIA áLARCA
(Mentes - Pusztai)


Mi ez a demokrácia álarca lehull, mi hull le honnan? ezt most nem értem ,hogy keveredik ez az önkormányzati választásokhoz,
hát pont a választások a demokrácia egyik alap pillére, de te tudod.
Szóval én is elmegyek szavazni és bárki lesz is a polgármester egyet eldöntöttem.
http://www.nyirbeltek.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=52

Ezeket a jegyzőkönyveket olvasgatva számomra az derül ki,nincs itt semmi probléma,minden testületi és bizottsági ülésen szinte minden szavazás teljes egyetértésben történik.
Már megnyitottam egy párat igaz,hogy csak 2008-2009 esek de azért feladnám a fórumozóknak feladatnak,hogy találjunk már bennük olyat amiben nem volt majdnem teljes egyetértés. Vagy az előző képviselőtestületben mindenki, egyformán gondolkodott mindenről?
Szóval én olyanokra fogok szavazni akik szerintem teljesen függetlenek a Polgármestertől, a Hivataltól,az Intézményektől. Akiknek nem kell tartaniuk attól ha eltér a véleményük a polgármestertől vagy képviselőtársától és ezzel esetleg valamilyen megkülönböztetés érné. Teljesen más korosztályból teljesen más beállítottságú, de a lényeg független emberek,nem kell félniük munkahelyi atrocitástól ,vagy bármilyen következményektől ha elmondják az általuk képviselt választópolgárok véleményét.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 12:01 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.30. 11:46
Hozzászólások: 2
Aki jobbat akar a faluban az Muszta Jánosra szavazzon !!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.03. 21:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 20:27
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baracska
Kösz elemér, hogy felvitél marad a segéjem


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 21:27 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Először is gratulálok a választásokon nyertes Polgármesternek és a Képviselőknek.
Másodszor elszomorít a részvételi arány és az,hogy 130 emberrel kevesebb ment el szavazni mint 4 éve.
Össze lehet hasonlítani a négy évvel ezelőtti választásokkal az adatokat amiből jól látszik ,hogy pl.a 3 körzetben is kisseb volt a részvételi arány de hajszálra ugyan az az eredmény született mint 4 éve(az első 6 helyezett)de a választási szabályok megváltozása miatt(csak 6 jelölt)ez megváltoztatta az egy főre leadott szavazatok nagyságát.
Csak egy kis matek és lehet gondolkodni a továbbiakon:
2006:
http://www.valasztas.hu/onkval2006/hu/10/10_0.html
Baljós árnyak.

2010:
http://www.valasztas.hu/hu/onkval2010/471/471_0_index.html
Az utolsó esély.

Azért szeretem a számokat mert,azokat nem lehet így is meg úgy is magyarázni az csak egyféleképpen van.Nem lehet magyarázni ,hogy ez ezért volt meg így, kérlek nézd meg a számokat.
A kettő áttanulmányozása és átszámolása után(na jó kell hozzá egy kis matek)2014-re meg lehet tenni a téteket.Mi lesz vajon a 3. rész cÍme?
Na de ne szaladjunk annyira előre, van még időnk,ráérünk még a szereposztással,de nem árt ha van egy jó forgatókönyvünk!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 22:12 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 16:38
Hozzászólások: 7
Bobi33 főguru, nekem nem megy a linked. Nem ezt akartad linkelni?
http://www.valasztas.hu/onkval2006/hu/10/10_0.html
és ezt?
http://www.valasztas.hu/hu/onkval2010/4 ... index.html
Az admin igazán lezárhatná a szavazós témát. Esetleg a személyes kapcsolatokban, lehetne Nyírbélteki Képviselő testület online rovatot nyitni, ahol követni lehetne, ki hogyan végzi a munkáját, beleértve a lógást, és a napi aktualitásokat, pl valaki bejégerezve látta a képviselő urat délben az ülés után. De ez csak egy javaslat, ha már ez egy problémamegoldó kibeszélőshow.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség