beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.19. 21:18

Időzóna: UTC + 1 óra




Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ha most vasárnap lenne a választás TE kire szavaznál?
Csik Mihály 42%  42%  [ 10 ]
Káplár István 50%  50%  [ 12 ]
Muszta János 8%  8%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 24
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 15:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
Pár barátom értékeli a programokat:
http://www.youtube.com/watch?v=eXHCaPu7UIc


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.23. 22:57 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28
Hozzászólások: 16
Misi bácsinak több esze van, mint az összes FAJTÁTOKNAK együttvéve! Hát normális amit csináltok? A demokrácia ellen lázadtok! Nem igaz, hogy Muszta Tanár Úrral a vetélytársával kirándult egy buszon Ópusztaszerre, meghívta és leitatta a nyugdíjasokat! Aljas rágalom! Ne szavazzatok Káplár Pityura, mert csak sok faszságot írogat a programjában! Mit ért ő a zöldségtermesztéshez! A köcsög jobbikos paraszt is mi az annyának írogatja az igényeket? Meg ki kéri ezeket? Én nem ismerek senkit, aki romániába menne a testvérfaluhoz kirándulni, se aki megnézne egy színházi előadást itt bélteken. De olyat ismerek, aki Bangó Margittal, Meg a fekete szemekkel elbulizna reggelig a falunapon! Nem fesztivál kell, hanem, 3napos falunap!
Szavazzatok a régi rend Őrére!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.24. 22:12 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:51
Hozzászólások: 39
Én direkt nem szólok már semmihez, mert azon kívül, hogy holnap mindenki rólam beszél, nem sok hasznát látom.
Antifesztivál: De ez az előző hozzászólást kicsit erősnek találom. Mi az, hogy fajtánk??? Válogasd már meg a szavaid ember. Én elhiszem, hogy azért kampányolsz , akiért odáig vagy, de ez már beteges, ahogy viselkedsz! Ha meg véletlenül valamikor is kiderülne, hogy ezt a szép hozzászólásaid nem te találtad ki, hanem súgták, szerintem éghet majd az arcod. Bár a nélkül is. Amennyit magyarázkodol, és beszélsz össze vissza, csak összezavarod a jó népet . Vagy talán ez a célod?
Jobb: Nekem se lenne rossz, ha minden intézmény tőlem venné a munkaruházatot, vagy közmunka, stb, és nem is fogom ezzel nyaggatni a következő vezetőket sem. Viszont jólesett, hogy az árvíz idején nem Kállóba mentek esőkabátot venni, hanem lejöttek, és ami volt pár db, mind megvették tőlünk.
Üdv: István


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 00:40 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.24. 23:18
Hozzászólások: 3
A polgármesternek közigazgatási ,sőt jó ha államigazgatási ismeretekkel rendelkezik. A mindenkori polgármesternek és képviselő-testületnek elsődleges feladata a helyi önkormányzat által kötelezően működtetett alapellátási intézmények, mint iskola , óvoda, közvetve egészségügyi ellátás zavartalan működtetése.
A jelenlegi országos helyzetet nézve, több önkormányzat eladósodott, helyi iskolákat kellett bezárniuk, amiért részben az érintett önkormányzat is felelős, mert a mindenkori polgármesternek , képviselő testületnek a település pénzével mérlegelve, ésszerűen kell gazdálkodnia.
Nálunk a közintézmények nem szenvednek anyagi hiányt. A polgármesternek nem feladata az oktatás, viszont az oktatáshoz szükséges feltételek megteremtéséhez való hozzájárulás igen. Egyébként a minőségi oktatás biztosításáért, viszont a mindenkori iskola igazgató felel. Nem kioktatásképpen írtam , csak érzékeltetni szeretném, hogy valóban vannak nálunk problémák , de azok nem eget rengetőek,ezeket kell és lehet is kezelni.
A település jelenlegi polgármestere képes a település fejlesztésére, sőt a polgármesterjelöltek között a legmegfelelőbb. Az elmúlt években bizonyított, szemmel láthatóan fejlődik a település. A munkahelyteremtés még kormánynak sem könnyű, aki viszont gazdálkodik, termelő munkát végez az tudja, hogy nem megtermelni nehéz az árut, hanem eladni. Ezt a problémát nem varrhatjuk Csik Mihály polgármester nyakába. Véleményem az, hogy a jelenlegi Polgármesterhez dinamikusabb képviselő testületre van szükség, olyan testületre, melynek tagjai nyitott szemmel járnak a településen, a problémákat észreveszik és azt ha nem is tudják kezelni, akkor intézkedést kezdeményeznek. Nem célszerű az intézmények vezetőit megválasztani, volna elég tenni valójuk, nem szabad őket a képviselői teendőkkel is leterhelni, persze ez az én szerény véleményem.

Hajrá minden bélteki lakos szavazzuk meg ismét Csik Mihály polgármestert!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 14:14 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.25. 13:33
Hozzászólások: 4
Egyetértek a gzenoval. Véleményem az hogy azt nem látja meg az ember amit nem akar. Nyírbéltek olyan fejlődésen ment át amire évtizedek óta várunk. Apáink,nagyapáink lovasszekerekkel hordták össze a téglát a kultúrház megépítéséhez ami korábban az összeomlás szélén állt. A jelenlegi polgármester nagy erőfeszítések árán felújíttatta azt, ismételten hasznát tudja venni a helyi lakosság. A nyírbélteki lakosok mindig békességben éltek egymás mellett, utalva akár a romákra. Most úgy érzem hogy valaki aki talán egy bekerült visszaélve a technika lehetőségével megpróbálja összeuszítani a lakosságot. Lehetnek az emberek bármilyen beállítottságúak mindaddig ember számba vehetőek, míg emberként viselkednek. Ha valakinek a jelenlegi polgármester,valamint a képviselő testület munkája nem felel meg, akkor azt személyesen vitathatja. Könnyű fantom néven okosnak lenni, a problémákat mindig vitában illik megoldani. Ha nem jól működött valami ne kritizáld,míg nem mondod meg hogy kell, vagy lehet jobban működtetni.A nyírbélteki lakosok alaposan gondolják át, 4 év sokat jelenthet Nyírbéltek életében, ne hátráltassuk a falu fejlődését szavazzuk meg a jelenlegi polgármestert.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára admin 2010.09.27. 07:12-kor.
nem valós állítás


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 18:05 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37
Hozzászólások: 9
Van igazság abban amit írtok, de viszont azon is el kellene gondolkodni, hogy mit kellene tenni ezzel a sok bekerült roma társainkkal. Én nem nézem jó szemmel, hogy úgy juttassák a falut egy kis pénzhez, hogy minden jött ment embernek megengedjék hogy nyírbélteki legyen. Az sem baj ha egy lakásban ő már a 20.
Tudok még egy kis munkát a Polgármester Úrnak. Rátermettebb embert kiosztani a közmunkásokhoz. Nehogy már pénz járjon annak, aki a 6 vagy 8 órás munkaidőből, fikarcnyit sem dolgozik. Sőt eljön a 10 óra, és a legtöbben már úton vannak hazafelé. Nem hiszem el, hogy a hivatali dolgozók közül senki nem veszi észre, hiszen ez mind a szemük előtt történik. Mindtől megvonnám a segélyt. Kell egy kis elrettentő példa. De én úgy látom a mostani polgármesterünk és hivatali dolgozói előnyben részesítik a romákat. Hiszen belőlük van a legtöbb pénz!
Én azért gondolkozom még a szavazatomon. Olyan falut szeretnék, amelyben én is annyi tiszteletet, segítséget kapok majd mint most a kisebbség!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 18:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Szívemből szóltál smeagol, pontosan ezeket szerettem volna én is írni...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 18:25 
Offline
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:27
Hozzászólások: 23
premiergl00 írta:
Ha az adminisztrátornak a jelenlegi polgármester,valamint a képviselő testület munkája nem felel meg, akkor azt személyesen vitathatja.

Tisztelt Premiergl00 felhasználó!
Az iménti hozzászólásodban megszólítva éreztem magam, gondolom az adminisztrátor utalás nekem szól.
Átnéztem az eddigi 14 darab hozzászólásom és sehol sem találom bennük az utalást a jelenlegi Polgármester vagy Képviselőtestület munkájára vagy akár valamelyik jelöltre is. Ha pontosan átnézed Te is , látni fogod ,hogy én csak kezdeti témákat vettettem fel azokat is lehetőleg kérdő mondatokba foglalva. Mint Admin arra vállalkoztam, hogy ezt a fórumot pár ismerősöm kérésére elkészítem és megpróbálom a felületét felügyelni. A tartalomba semmilyen hozzászólást nem teszek, azokért a felhasználók mint Te a felelősek. Természetesen Te is tudod hogy egy fórumban szükség van adminra és moderátorokra,nehogy egyes viták mondjuk anyázásba torkoljanak.
A mi kis fórumunkban még moderátor szerepkör sem lett kiosztva , mivel erre még eddig nem volt szükség. Tisztelettel megkérnélek ,hogy a hozzászólásodban említett állításom légy szíves másold ide vagy ha ilyet nem találsz kérlek töröld az előző hozzászólásodból az erre vonatkozó sorokat.

premiergl00 írta:
Könnyű fantom néven okosnak lenni, a problémákat mindig vitában illik megoldani.

U.I.: Furcsa dolog megszólni valakit anonimitása miatt mikor Te is pontosan olyan anonimitást élvezel, :oops: szerintem a fórumozok zöme tudja ,hogy ki vagyok de bárkinek megírom privátban ha érdekli. 8-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 19:13 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Én ezen a fórumon egy embert láttam a saját nevén hozzászólni, bár nagy lendületett nem adott ennek a fórumnak, de hát ő tudja, nem igaz?
Viszont örülök, hogy egyre több ember szól minden témához. Kiváncsi leszek így lesz e 2 hét mulva is e.
Nem tudom rám esett e a célzás, különböző hangnemekben, de én csak arra szeretném felhívni a figyelmet, amit mint tudatlan huszonéves aki nyitott szemmel bicózik a faluban és józanabb a haverjaitól a csaliban, esetleg meresztgeti a lapaj fülét a Görög mise után, hogy nagyon szép amit az előző hozzászólók írtak, és szép, hogy védik, akit helyesnek gondolnak stb.
De arra, hogy mennyit fog érni a lakása, háza, ha tudjukkik költöznek a szomszédba, arra miért nem válaszol? Miért nem feszegeti, hogy az elmúlt években, hogy alakult az iskolákban óvodákban a különböző népességek aránya, és mi várható azoktól a gyerekektől, akik NEM roma származásuak, de kénytelenek meghúzni magukat a kissebség által többségben lévő osztályban? Milyen morál, értékrend fejlődik ki abban a gyerekben? Mennyi esélye lesz, hogy elvégez egy főiskolát, és nem munkanélküli vagy bűnöző lesz? Arról miért nem beszél, hogy a parkot senki sem kérdezte meg a lakosságtól, akarják e feltúratni? Isten tudja mennyi pénzből átépíteni? És minden beruházást szinte úgy lebonyolítani főleg idén, hogy a Bélteki vállalkozók ne vegyenek részt benne? Szakad alattam szét a Kossuth utcán a bicó, sok utcán nem lehet végigmenni a járdán. A szemétszállítási díjat pedig rákényszeritik mindenkire , behajtható, ha nem fizeted cimszóval. A gépkocsik súly, és a cégek adóit, ki kapja? Nem anyámnak osszák ki, az biztos.
És még sorolhatnám, a VALÓS problémákat, melyek nem uszitás, csupán tények.
Tisztelt lakosok, én elnézést kérek a BéltekFeszt nevében is, ha uszitásnak veszitek a fent említett de nem teljesen listázott dolgokat. Ha úgy érzitek, ez kamu, amit leírtam, ha úgy érzitek, a BéltekFeszt kamuzott, ha úgy érzitek, minden kurvajó, kérlek, ne szavazzatok a Jobbik Magyarország képviselőire, se a függetlenekre, se Káplár Pistire. Hagyjatok mindent úgy, ahogy van, és 4 év múlva olvassátok el az előző hozzászólásokat, és csodálkozzatok, hogy akiknek nem érdeke mindent jobbá tenni, már rég nem Bélteken élnek, mert valami csoda folytán az ő ingatlanjaik is 30000Ft-nál nem érnek többet...
Lehet választani, és nem rajtam múlik a választás kimenetele, de az igen, hogy aki benyalta az ingyen kaja promóciós értékét, annak ellenére, hogy 2 polg.mest. jelölt is részt vett rajta, na az, meg fogja érdemelni a következő éveket.
Én nem veszek szavazatokat senkinek, és nem is fogok.
És én minden falunapon folyamatos összefüggő mondatokra is képes lettem volna, ha valaki beszélgetni akart volna velem. De sajnos csak a haverjaim voltak azok :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Polgármester jelőltek
HozzászólásElküldve: 2010.09.25. 21:06 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.25. 13:33
Hozzászólások: 4
Jobb!
Nem áll jogodban arra biztatni a lakosságot,hogy ne szavazzanak a Jobbik képviselőire,persze meg Káplár Pistire.
Mit képzelsz magadról?Ha neked nincs is értelmes jövőképed a jobbik képviselőinek,Káplár Pistinek attól még lehet.Ha csak ennyire telik tőled,akkor inkább ne szólj többet a hozzászólásokhoz!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 48 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség