beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.24. 06:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Minden rendben van kis falunkban?
Mé' há nincs rendbe? 7%  7%  [ 1 ]
Minden OK, Nyírbéltek én így szeretlek. 0%  0%  [ 0 ]
Itt ugyse fog változni semmi. 7%  7%  [ 1 ]
Egy kis változás azért jó lenne. 7%  7%  [ 1 ]
Gyökeres változásokra van szükség. 14%  14%  [ 2 ]
Tísztítótűz kell basz'. 64%  64%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 14
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2011.01.24. 09:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Kedves Elszármazott.

Szerintem nem érezted a hozzászólásomban az iróniát.
Hidd el az elsők között lennék aki ha lenne rá lehetőség elolvasgatnám a jegyzőkönyveket.
Annak örülök ,hogy mint ELSZÁRMAZOTT is így szívén viseled a volt kis falud sorsát. Mindig megdöbbenek mikor hozzád hasonló elkerült emberekkel beszélek mennyire képben vannak a falu dolgaival kapcsolatban,volt már rá példa hogy ilyen embertől hallottam új dolgot a faluval kapcsoltban, csak lestem,hogy ő jobban tájékozott mint én aki itt élek. Szóval én örülők,hogy megtaláltad a kis fórumot,írásodból következtetve nem egy buta ember lehetsz,így reméljük hasznos tagja leszel a fórumunknak.
Azt veszem észre Misi Bácsi nem nyerte el a tetszésedet,a Jobbikos képviselőkkel egyetemben.
Ha vannak konkrét javaslataid, ötleteid légyszives osztd meg velünk, hátha nyitott fülekre talál.
Nyugodtan írhatsz a polgármesternek is javaslatokat,biztos forrásból tudom ,hogy olvassa a fórumot.
Szóval üdv a rezeda illatú kisfalud fórumán.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2011.01.24. 22:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Az igazság az, hogy rettenetes módon leszarnak bennünket. Nyíregyházáról járatják és tankolják a jegyzőt, a Nagy Gabit, meg Encsencsről, az gyogyi vezetőjét Debrecenből, és most pályáztatnak/tak http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a
akit az Isten tudja ismét honnan szalajtanak.
Különböző nyugdíjasok is dolgoznak a nyugdíj mellett, nehogy Isten adj, a fiataloknak legyen munkahely, és ne kelljen innen is menekülniük, mert nincs munkahely. Bármily fájdalmas és csúnya kimondani, de elcigányosodik a falu, mert a fiatalok munkahely hiányában mennek innen, mert nem pont közmunkásként képzelik az életüket, ők meg orrba szájba kapják a segélyeket, a közgyógy ellátást, a leszázalékolást, és milló más segélyt.
Leszarnak minket.
Felveszik a nagy pénzeket, majd választáskor megint előveszik, hogy engem le akartak járatni szöveget, a falu meg mint a birkacsorda ismét megszavazza őket, mert hát ha nem rájuk akkor kire???
Hónapok teltek el, Elemér, hogy milyen csodás módon kapta meg az állatorvosi rendelőt, még homály fedi, hogy N.G. kiknek és hogy játszott át önkormányzati földeket, azt is.
Mindenen homály ül. Akikben bíztunk, képviselők pedig lapítanak, mint szar a fűben. Hallani ezt, azt, de a közmunkások még mindig nem dolgoznak, a faluban változás még semmi sem történt.
Az, hogy mi lesz velünk, leszarják. Majd 3 és fél év múlva ismét meghívják ebédre és kirándulásra a mi pénzünkből a nyugdíjasokat, az innen kimásolt szövegű szórólapokkal telenyomják a falut.
Pedig nem mi osszuk meg a falut, hanem azok akik a sorsáról döntenek, dönthetnek, de nem tesznek semmit.
A vezírnek meg gratulálok a 2 havi illetményéhez, nagyon megérdemelte karácsonyra, mikor is ismerek olyan magyar családot, aki hideg házban karácsonyoztak kisgyerekkel, mert nekik megalázó segítséget kérni 1 forintot, 1 gugli tüzifát is.
Reméljük nem kellett segítség a beosztásához elköltéséhez. Mindenesetre nekem kisülne a szemem, ha abból a kevésből is el akarnék venni több százezer forintot.
Nem is kattogok ezen tovább. Ezzel a fórummal, vagy e nélkül, minden ki derül, Jobbikos képviselőkkel, vagy azok nélkül, küzdünk tovább.
És őszintén üdvözlöm az elszármazott -at. ;)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2011.03.04. 19:12 
Offline

Csatlakozott: 2010.12.01. 17:23
Hozzászólások: 9
http://www.barikad.hu/lecsap_szalai_ann ... 3%B3val-20


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2011.03.05. 21:04 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
OMG írta:
http://www.barikad.hu/lecsap_szalai_annam%C3%A1ria_%E2%80%93_megb%C3%BCntetik_az_echotv-t_mert_szaniszl%C3%B3_kimondta_az_igazs%C3%A1got_-_vide%C3%B3val-20


Most ennek mi köze Nyírbéltekhez?
Há azt ne mondjátok má,hogy itt van valami probléma velünk!
Na majd írok bővebben mer látom mán megint elszaladt a csikó a magyarokkal, pár napra kiteszem a lábam az unoka hugom szülinapjára oszt itt egyből balhéztok, nesztek egy kis bemutató:
http://www.youtube.com/watch?v=kWILtbxZRmQ&feature=channel_video_title


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2011.07.07. 13:02 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Egy értékelést a kerülők munkájáról megnéznék, mert megy a garázdaság a határban, lopják az emberek megtermelt javait, és ahogy hallottam vezetőink csak széttárják karjaikat.
25millióért kell nekünk egy park, de a tulajdon védelme, a közbiztonság az nem. Mint ahogy a Trianon emlékmű elkészültét is akadályozzák(?) Gondolom, ha Kintekuntánk, vagy Jákobnak kellene, az már állna réges rég.
Gratulálok.

Apropó. Miért álltak a kissebségieka napokban, mercivel, opellal, fordal a hivatal előtt? Megbeszélés volt, vagy segélyosztás?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség