beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.20. 07:02

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Minden rendben van kis falunkban?
Mé' há nincs rendbe? 7%  7%  [ 1 ]
Minden OK, Nyírbéltek én így szeretlek. 0%  0%  [ 0 ]
Itt ugyse fog változni semmi. 7%  7%  [ 1 ]
Egy kis változás azért jó lenne. 7%  7%  [ 1 ]
Gyökeres változásokra van szükség. 14%  14%  [ 2 ]
Tísztítótűz kell basz'. 64%  64%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 14
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.09.02. 17:20 
Offline
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:27
Hozzászólások: 23
Csak regisztrált felhasználó szavazhat.
Tehát ,hogy látjátok jó felé mennek a dolgok vagy elkelne egy-két változzás ,tessék szavazni!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.05. 13:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Biztos nagyobb rendben, mint Pilisen :cry:
Ha a Jobbikos képviselők azt fogják csinálni, amit ígértek, és nem alkusznak meg, nem húznak szét, nem lesz nagy az arcuk, akkor itt is minden rendben lesz.
Kiváncsi leszek tényleg létrehoznak e egy alapítványt és társadalmi munkában fogják a munkát végezni? Mert én ezért szavaztam Agócsra. Remélem nem csak kampányfogás volt a részükről ez a nemes gondolat, hogy kallódó gyerekeken, rászorulókon akarnak segíteni!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.05. 19:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
ADJON AZ ISTEN!

A jobbikos képviselők mindent elfognak követni hogy azt tegyék amit ígérnek! Javaslatokat megfogják tenni és harcolni fognak érte! Csak sajnálatos módra van olyan is a képviselő testületbe aki egyáltalán nem kellett volna szerintem mindenki tudja kiről van szó! De ha a képviselő testület többi tagja a jobbik javaslatait támogatni fogják akkor biztosan kifog alakulni egy jobb kis falucska amennyiben nem támogatják a javaslatokat a jobbikos képviselők harcolni fognak azért, hogy Nyírbélteket széppé, becsületessé és megélhetőbbé tegyék! Az alapítványt komolyan gondolták és bízzunk mindannyian abba, hogy a testület és a polgármester úr elfogadja a javaslatot. Én azt mondom ha mindannyian össze fogunk segíthetünk mi is a kis falunkon de ehhez össze fogás össze tartás kell!

SZEBB JÖVŐT!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.06. 11:03 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
ADJON AZ ISTEN!

Tomosi Gyula nevében: "szeretném megköszönni minden szavazó polgárnak azt, hogy elolvasták az Együtt Nyírbéltekért célkitűzésemet valamint szeretném külön megköszönni a rám adott szavazatokat.!"

SZEBB JÖVŐT!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.06. 22:00 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:51
Hozzászólások: 39
Mintha megnyugodott volna ez a fórum kicsit.
Én csak annyit szólok az egészhez, remélem mindenki megteszi azt amit ígért a kampány során, legyen az képviselő, vagy a Polgármester Úr is akár.
Mindenesetre gratulálok a bejutott képviselőknek, elsősorban a Jobbik képviselőinek, akik bejutásukkal történelmet írtak.
"Remélem ezért engem senki sem jelent fel, vagy ha igen kérje el az ipém, nem kell itt drága szakértői vizsgálat, hogy kiderüljön, hogy az igazi Szőke István vagyok"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.10. 20:43 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 20:27
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baracska
Mér nincs kávégép a hivatalba?
Enek a sukárcsávónak aziskolába is van : http://kaveautomata.tuti.hu/ it látam ahun irtok!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.12. 20:14 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28
Hozzászólások: 16
Tymcy írta:
ADJON AZ ISTEN!

A jobbikos képviselők mindent elfognak követni hogy azt tegyék amit ígérnek! Javaslatokat megfogják tenni és harcolni fognak érte! Csak sajnálatos módra van olyan is a képviselő testületbe aki egyáltalán nem kellett volna szerintem mindenki tudja kiről van szó! De ha a képviselő testület többi tagja a jobbik javaslatait támogatni fogják akkor biztosan kifog alakulni egy jobb kis falucska amennyiben nem támogatják a javaslatokat a jobbikos képviselők harcolni fognak azért, hogy Nyírbélteket széppé, becsületessé és megélhetőbbé tegyék! Az alapítványt komolyan gondolták és bízzunk mindannyian abba, hogy a testület és a polgármester úr elfogadja a javaslatot. Én azt mondom ha mindannyian össze fogunk segíthetünk mi is a kis falunkon de ehhez össze fogás össze tartás kell!

SZEBB JÖVŐT!

Ez jó duma volt öcsém. Csak az az érdekes a választások óta nem hallani a jobbikás képviselőkről, előtte meg zengett a falu az igérgetésektől. Én Miska bára szavaztam, meg Tibi bátyóra, mert én jót akarok ennek a virágzó településnek. Ha Tomosit is érdekelné a rá leadott szavazók sorsa, ha más nem, itt üzent volna nekik, hogy még mindig veletek vagyok. De e helyett szép csendben elkullog a hátsó padba Agóccsal, végül is megkapták amit akartak, és hamar be lesznek nevelve abban biztos vagyok. Az is teleírkálja a hülyeségekkel az üzenőfalát, de hogy szólna azokhoz akik megválasztották, arra nincs esze. Tomosi legalább közvetve megköszönte.
Mindegy, engem nem érdekel, hogy basszák el maguktól a falu kissebb felét.
Mindenesetre Elemér álitólag egy nagy bulit szervez a szimpatizánsoknak, szavazóknak, hogy támogatókat gyűjtsenek, hogy 2014ben ennél is jobb eredményt érjenek el. Ha tényleg lesz ilyen buli én is elmegyek, mert én is fontosnak találom a beilleszkedést!
Na csúnyább jövőt jobbik kosok!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.13. 11:30 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.13. 11:24
Hozzászólások: 1
Kedves Mindenki!
Tegnap felállt az új testület. A képviselői juttatásokról történő szavazáson 6 igen a jövedelemre, 1 nem. A nem nem jobbikos képviselő volt!!!!Ennyit a haza és falu szeretetből végzett társadalmi munkáról! Az ülés nyílt volt, a jegyzőkönyvet bárki elolvashatja.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.13. 14:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
maniokagyoker írta:
Kedves Mindenki!
Tegnap felállt az új testület. A képviselői juttatásokról történő szavazáson 6 igen a jövedelemre, 1 nem. A nem nem jobbikos képviselő volt!!!!Ennyit a haza és falu szeretetből végzett társadalmi munkáról! Az ülés nyílt volt, a jegyzőkönyvet bárki elolvashatja.

Elsőre én is elkeseredtem, mikor ezt a sorokat olvastam. De azt mondták, ha fel kell venni a zsozsót, létrehoznak egy alapítványt, mármint a Jobbikos képviselők és abba teszik a pénzt és abból támogatják a kallódó pl. F.Sanyi gyerekeit is.
Ennek következtében ők társadalmi munkában végzik a képviselősödést.

Szóval én várnék mondjuk 1 hónapot a kárörvendés, számonkérésig, esetleg meghallgatnám Janit, és Gyuszit. Persze, ha átk*rták a jó népet, viseljék a szemrehányást, stb.
Én azért bízom benne, hogy a maniókaGyökérnek nincs igaza.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Minden rendben van kis falunkban?
HozzászólásElküldve: 2010.10.13. 18:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
maniokagyoker írta:
A képviselői juttatásokról történő szavazáson 6 igen a jövedelemre, 1 nem. A nem nem jobbikos képviselő volt!!!!


Na fogadok az az egy Elemér testvérem volt.
Ő pénz nélkül akar tenni a faluért,ahol tud segít önszántából.
Mindig is azt hangsúlyozza a soron ,hogy ne azt kérdezzétek testvéreim mit tesz értetek az önkormányzat ,hanem azt hogy ti mit tehettek az önkormányzatért.
Szóval ha nem vennétek észre mi már régóta így élünk Nyírbélteken.
Próbáljátok ki egyszer milyen is az ,hogy adni nem mindig csak kapni.
Így tovább Elemér,büszkék vagyunk rád.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség