beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.25. 12:54

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

El kell e ismernie Nyírbélteknek, hogy 800 éve itt van, és itt volt Trianon előtt is?
Hozzájárulnék a zsebpénzemmel, ha állna egy kettős kereszt a parkban, mint más, színvonalasabb településen. 0%  0%  [ 0 ]
Én azt se tudom, mi az a Trianon, így nem támogatom a projektet. 0%  0%  [ 0 ]
Én hajlandó lennék 10.000Ft al is támogatni akár, csak legyen egy Turulmadár is, ne csak egy kereszt. 100%  100%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.02.22. 17:34 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Alakul a trianoni emlékmű terv rajza amenyiben többet tudunk jelzünk!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.02.23. 21:57 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 16:38
Hozzászólások: 7
Jól hangzik, csak az a baj, az emberek elvesztették a maradék hitüket is, mivel a választások óta"kínos csend" van. A bélteki Jobbik nem is tudom, létezik e még? Ki az elnöke? Hallatja valahol a hangját, toboroz új tagokat, tart rendesen taggyűlést, összefogja a falu jobb felét? Na mindegy, remélem ez az emlékmű sokak szívében feléleszti a reményt,(ha elkészül) hogy mi még nem Pilis vagyunk : http://www.szon.hu/sajat-magat-jelentet ... 2-03035650 ahol a fatolvaj cigány feljelenti saját magát..
Bár ilyen egyszerű lenne a megoldás, de tartok tőle, messze nem az. Társadalmi munkában homokot hordani, mikor "egyesek" százezres nagyságrendű karácsonyi juttatást szavaztatnak meg maguknak? 360Ft-os gázolajnál, én inkább beletankoltatnám az illetővel, hogy legyen neki is része a társadalmi munkából, ne csak majd választás idején ezzel hencegjen..
És az ülési jegyzőkönyvek még mindig homályban vannak, legalább is amelyek napi szinten érdekelhetnék a lakosokat..
Nincs hit, se turul madár. Ármánykodás, kihasználás, parasztvakítás az továbbra is.
Azért remélem sikerül ezt össze hozni.
Mármint a Trianon emlékművet.
Szép estét!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.02.24. 23:54 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Nagyobb baj az szerintem, hogy az önkormányzat pénzén tanítattnak ember(eke)t, olyan diplomához juttatva így, aminek semmi köze a hivatalhoz, az olyan embereket meg nem akik falubeliek, és előrelépés lenne számukra a közszférában a magasabb végzettség. Akire én gondolok konkrétan nem is bélteki csak itt dolgozik, de minek? Azt sem értem a kulcspozíciókban miért más településről gyütmentek ülnek? Encsencs, Nyíregyháza, stb, jó pénzért, a béltekiek meg mennek világgá, mert nincs munka. Nem beszélve arról, hogy csudálatos módon mostanság szinte minden munkát Nyíregyházi cégek kapnak. Na biztos nem azért, mert az egyik kulcspozícióban lévő személy Nyíregyházi, és biztos eddig nem is hallott ezekről a cégekről, csak véletlenül pont olyanok keverednek béltek pénzének közelébe...

Megmondom én mi az undorító ebben a faluban, és ettől csodálkozok hogy a tisztelt illetékesek képesek tükörbe nézni reggelente, és nyugodt lelkiismerettel aludni:
-Társadalmi munkát kérnek, adományt kérnek olyan személyektől, cégektől, vállalkozóktól,
akiket magasan leszarnak, csak az adójuk kell,
akiknek nem ad semmit ez a falu,
akiket nem támogat,
akiktől az önkormányzatnak eszébe sem jut a beszerzéseit intézni,
akiket eszében sem jut semmilyen beruházásba bevonni
akiknek ezek által semmilyen lehetőséget sem teremt az önkormányzat, munkahelyteremtésre, illetve az elvándorlás megállítására.

Mert, a kulcspozícióban lévő emberek szívükben nem Nyírbéltekiek, csak élősködő piócák, ripacsok, akik a falu vagyonát elkótyavetyélik, át játszák, és meg sem fordul a fejükben, hogy Béltekiekkel tegyenek a Béltekiekért ,hogy így gyarapodjon a falu és a falusiak vagyona. 90Mft vóttvalamikor, meg a nagykarácsonyi pofátlan illetmény, amiből lehet(ne) finanszírozni.
De szarnak rá, szarnak rád, szarnak mindegyikőnkre, csak a súly, és egyéb kivetett adókra nem. Ez a falu egy nulla lett, és az emberek megérdemlik a további szopást, mert ők ennek hittek.
Mert van akinek Debrecenből, Nyíregyházáról állják a benzinpénzét napi bejáráshoz Nyírbélteki munkahelyére, és ez akkora üzlet... nem nekünk, mi csak finanszírozzuk, mert ebben a faluban nem lehet még egy olyan végzettségű ember, aki ezeket a kulcsposztokat betölthetné, és máris 2 család nem költözne el innen.... ja és a napi 100km benzinpénz is megmaradna.
Na mindegy, megyek holnap a csaliba és jól bebaszok, mert ez a bélteki politika is olyan mint a fa*zom. Haszna semmi.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.03.05. 08:11 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
http://www.youtube.com/watch?v=uB82Jcuj5x4
ezt mindenki figyelmébe ajánlom


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.03.05. 19:39 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.04.01. 13:39 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.04.01. 13:43 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Itt van két emlékmű rajza szeretnénk ha megírnátok melyik lenne a megfelelő kis falunkba
A címerek a második emlékmű oldalaira kerülnek ezek a magyar tartomány címerei!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.04.08. 06:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Szerintem mindkettő jól néz ki. De inkább a másodikat választanám, csak a tartomány címereket nem értem, miért kerülnek rá, és vagy árpádsávos zászlóval felül, vagy kettős keresztel.
Egyébként gratulálok az elképzelésekhez.
Üdv: Fáking


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.04.14. 18:27 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 16:44
Hozzászólások: 8
givmiöfákingbir írta:
Hát, hogy ne írogassak már hülyeségeket. Van az a kis szőke, főleg az piszkál, de én mondtam, hogy nem tágítok!
Remélem hamarosan lesz valami fejlemény!

Hát szerintem azért nem ÁLL veled szóba az a kis szőke, mert nem tágítasz !


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 22:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Pedig szombaton is megitattam vele 2 konykos kólát, meg 2 nagyfröccsöt, de így se akart sötétbe tapogatózni :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség