beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.24. 05:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

El kell e ismernie Nyírbélteknek, hogy 800 éve itt van, és itt volt Trianon előtt is?
Hozzájárulnék a zsebpénzemmel, ha állna egy kettős kereszt a parkban, mint más, színvonalasabb településen. 0%  0%  [ 0 ]
Én azt se tudom, mi az a Trianon, így nem támogatom a projektet. 0%  0%  [ 0 ]
Én hajlandó lennék 10.000Ft al is támogatni akár, csak legyen egy Turulmadár is, ne csak egy kereszt. 100%  100%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulóra?
HozzászólásElküldve: 2010.10.30. 00:41 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:11
Hozzászólások: 12
Nem tudom, mekkora ereje van az aláírás gyűjtésnek Nyírbélteken, de úgy hallottam, hogy Kállósemjén, Érd után, kis falunkban is vannak lelkes emberek, aki úgy érzik, meg kell emlékeznünk Trianon fájdalmáról, és, hogy testvértelepüléseink a gúnyhatáron kívül rekedtek eme átkozott nap után. Szóval valakik aláírásgyűjtésbe kezdtek, hogy legalább "NEM FELEJTÜNK" feliratú táblával ellátott kettős keresztel emlékezzenek meg a parkban Trianon szégyenéről.
Ha HAZAFI vagy, ha hazánkból, egy tőről valónak érzed magad, írd alá TE IS a petícíót, és ha kell támogasd pár száz forintal, hogy mi is méltóképp megemlékezzünk 3x ekkora Magyarországról. Aki Magyar, Velünk van!
Csak annyit kérnék, aki az aláírást gyűjti e szent cél érdekében, juttassa el a hivatalba, és írja ide is ki amit a település kíván!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.09. 20:55 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Adjon az Isten!

Tisztelt Nyírbélteki lakosok, jobbikosok és jobbik színpatizánsok és minden ember aki magyarnak érzi magát
Megígértük az emlék művet és azon leszünk, hogy ezt meg is valósítsuk ehhez minden támogatónak kérjük a segítségét, hogy Nyírbéltekhez méltó Trianoni emlékművet állítsunk nem pedig egy fakeresztet. Ez nem kevés pénzbe fog kerülni amit egyedül nem tudok bevállalni ezért kérem a segítségeteket asztszeretném ha idelátogato magyartestvérek könybelábat szemekel érezék hogy velükvagyunk.EGY ISTENÜNK EGY HAZÁNK.

Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában
Hiszek egy isteni örök igazságban,
Hiszek Magyarország feltámadásában.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.09. 21:58 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Ha tudtok rá szerezni engedélyt, én bedobom a perselypénzem szívesen. Meg szólok a srácoknak is, hogy nem megyünk kocsmázni, meg ilyen baromságok, hanem bedobjuk a kalapba azt a pár ezret amit elherdálnánk.
Én azért csak elhívnám Tőkést is, hogy az avatás szép és emlékezetes legyen....
Gratulálok Tymcy a kezdeményezéshez!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.11. 08:15 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Támogatom én is az emlékművet de sztem értékes anyagból felesleges készíttetni, nehogy ezek a kutya norvégok elvigyék szuvenírnek Skandináviába :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.11. 15:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Egyetértek azzal nem az a hú de nagy érték
Viszont segítségeteket kérem szerintetek milyen legyen? Elképzelésetek van? Milyen anyag hogyan nézzen ki?
Én gondolkoztam olyanban hogy a kettős kereszt és a nagy Magyarország térkép mindenképp rajta legyen valamint (1920. jun.4.) Majd elképzelésem igyekszem lerajzolni és feltöltöm de ti is segítsetek elképzeléseitekkel előre is köszönöm
mindenkinek Szebb Jövőt!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.12. 14:15 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Na végre történik valami.
A helyi sírköveseket lehetne támogatni, hogy tartós de színesfémtelepen nem eladható és norvégok által sem elvihető műkőből készítsék el.
Feltöltök párat, ami igazán szemrevaló:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ha kell bele fa, van elég szaki arra is....


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.15. 21:00 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
köszönöm a tippeket:) akikre számíthatok hogy segítenek kérem keresen meg skypon ha tudnak a tymcy skype címen köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.21. 23:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Én inkább csak borítékba tenném, és bedobnám nálatok, ha nem baj! A csaliba így is basztatnak a csajok! Van má valami info? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.24. 17:43 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.05. 14:25
Hozzászólások: 23
Hamarosan többet tudunk még pontosan semmit! Milyen ügyben zavarnak a csajok a csaliba? (Ott több infóért kereshetsz nyugodtan!) De mi hint többet tudok írok mindent!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Trianon Emlékmű Nyírbélteken. Készüljön el az évfordulór
HozzászólásElküldve: 2010.12.30. 18:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Hát, hogy ne írogassak már hülyeségeket. Van az a kis szőke, főleg az piszkál, de én mondtam, hogy nem tágítok!
Remélem hamarosan lesz valami fejlemény!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség