beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.19. 18:04

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.02.26. 08:05 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
racist írta:
Csak egy kérdésem lenne a mai farsanggal kapcsolatban..Ki volt az az .... tanárnő aki zsidrákoknak öltöztette be az osztályát???


Na eddig mindig azt hallottam ,hogy sok volt a cigány tánc meg a cigányos téma .Erre szegény tanárok megpróbálnak változtatni oszt nektek ez se jó.Hát komolyan mondom nem tudok rajtatok eligazodni!
Mer minek kellett volna be öltözni?parasztnak,szittyának,kurucznak!
És tessék leszálni Schwarz Ráhel tanárnéniről,nagyon szépen felkészítette a kis osztályát!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.03.01. 09:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Meghirdették a létszám stop-pot. Elküldték a közmunkásokat, plusz, ha valaki kilép, annak a helyére sem lehet senkit felvenni a "köz" szférába.
Remélem, hogy rosszul hallottam, hogy valakinek ezt sikerült kijátszani és felvetetni magát az egyik köz intézményünkbe úgy, hogy más állását veszélyezteti? Mert ha igen, ez újabb ékes példája a hatalommal való visszaélésnek...
Várjuk a fejleményeket és a friss híreket.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.03.01. 16:31 
Offline

Csatlakozott: 2010.12.01. 17:23
Hozzászólások: 9
Farsang: az őszi megjelent " iskolakép ma " írás óta,/ami félelmetes volt,és nyílván igaz/, :o ezért keltett nagy felháborodást bizonyos körökben,szóval azóta figyelem a mozgást itt-ott.nem vagyok egyik politikai oldal képviselője sem, én nem a zsidótáncon akadtam ki, de inkább nem kritizálom a műsort,mert csak a munkája van benne a tanároknak,főleg ezzel a mai gyerekanyaggal,de itt mindig megjegyzi mindenki,hogy természetesen "tisztelet a kivételnek",így ezt én is hozzáteszem!!Szóval ne ironizáljatok,ne fajgyűlölködjetek,csak nézzük legközelebb a mókát./egyébként utánanéztem és több produkció fenn van a neten,íme:



más iskola is előadja gond nélkül,akkor meg ?/ béltekre is jó egynek.A szombati udvarfeltöltés meg elmaradt a hó miatt,na gondoltam,az ég sem akarja ezt a sárgahomokozást.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára OMG 2011.05.12. 14:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.03.02. 10:56 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Nekem semmi bajom azzal, hogy a cigókat, zsidóknak öltöztetik, bár nem tudom lehet e ezt még fokozni :lol: De jó műsor volt, helyi viszonylatban :lol:
1200 rászoruló ember van ebben a faluban, akinek munka kellene, de e helyett a falu pofája leszakad, hogy ilyen módon, ilyen embert álláshoz lehet juttatni. Van bőr az arcon vastagon az biztos, ki is vetetem a húgom az oviból anyuval.
Kiváncsi leszek ez rajta lesz e a következő választási szórólapon...."A nagy munkanélküliség ellenére mégis sikerült bejuttatni a kedves .....em, az ....dába, ezáltal teremtettünk új munkahelyeket. Ja és má 99mft van a súlyadó befizetése után a kasszában...."
:oops:
Akkor már biztos nincs ideje irkálni a hülyeségeit... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.03.02. 21:06 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:51
Hozzászólások: 39
Sajnos csak a tombolára érkeztem, és nem is nyertem semmit, de úgy láttam, a gyerekek igyekeztek kitenni magukért és a szülők is jól érezték magukat.
A büfében jelképes összegért lehetett szendvicset stb. vásárolni. Az összképet csak az rontotta, hogy 12 mp re letettem a sapkám, és valaki akinek nem volt ilyenje, magáévá tette. Ez kicsit elvette a kedvem, mivel az is kölcsönsapi volt, és meg sem fordult a fejemben ,hogy valakinek ez ekkora örömöt okozhat, hogy a jövőben ezt a sapkát hordhatja.
Egyébként gratulálok a szervezőknek, biztos nagy munka volt tető alá hozni ezt az egészet.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2011.03.07. 21:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 20:27
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baracska
anyád a cigo gyászutwe moreséró! elemír monta a töbi purgyé palesztiny legyik


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség