beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.19. 21:48

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.01. 19:36 
Offline
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010.09.01. 15:27
Hozzászólások: 23
Veri a kölyköt a tanár vagy fordítva ? Beszóltak a hívatalba? Teleszórták a gyerek fejét homokkal az oviban?
Há most mondjad,itt az alkalom.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.03. 11:55 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28
Hozzászólások: 16
Nem kell a kamu, miért vernék? Csodálkozok, hogy ezt a hülye témát, nem írta fel, az átkozott az iwiwre!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 18:31 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.26. 18:04
Hozzászólások: 2
...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eszticica 2010.09.28. 16:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 19:46 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37
Hozzászólások: 9
Eszticica, ha ismét megfordulsz egy roma családnál megkérdeznéd a kedvemért, hogy miből öltözködnek jobban mint mi,miből tudják oly szépen berendezni lakásaikat?!
Szívesen vennék leckéket, mert nekem tisztességes munka mellett is elég nehezen megy mindez.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 15:19 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.28. 15:00
Hozzászólások: 2
Én mán nem bélteken lakok,pesten de van még lent család.nem tudom mi van ott bélteken de ha odairták csak igaz


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára baloghbodizsar 2010.10.04. 21:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 20:44 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Hát mi van itt gyerekek?

Felpörögtek az események,jönnek mennek a kommentek.Mi a f*szomnak kell kitörölni amit már megírt valaki?
Mi van ,bélteken járt a gondolatrendörség? Még jó,hogy nem vagyok otthon.
Mi volt ez az iskola balhé? 1x olvastam csak ,nincs meg valakinek, hogy visszategye mert
már nem sok konkrétumra emlékszem.
A tanárokat meg nem bántani :lol: mikor annyit tanultak azér a kbaszott diplomáér a legkirályabb fősulin,
tessék egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU :shock:
Az admin-nak meg gratula, én már javasolni akartam ezt a reggelést.Hát nehogy már idejárjanak a heti pletyka témát összeszedni a helyi szócsövek!Én még kommentszámhoz is kötöttem volna a hozzáférést ,mint komolyabb helyeken.
Én már k.régen jártam a bélteki suliba de valami gebasz csak lehet ha pár ismerösömről is tudom ,hogy elhordják a gyerekeiket a szomszédos "városokba". Vagy béltekre meg hordják máshonnan a gyerekeket?
Most mi van, tényleg a postás az iskolaigazgató?Ica nénit vissza kell hívni a nyugdijból ,oszt majd rendet vág.
Istenem régi szép idők Tamaskovics,Opre Melánia,Sarkadiék,Pomucz,Bényeiné ezek nevek :!: ,a mai kölykök állítom 5 év múlva nem emlékeznek a tanáruk nevére sem. :evil: Igaz nem is itt nyomnak le 30 évet


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.28. 21:32 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.25. 13:33
Hozzászólások: 4
bobi33 nem minden hozzászólásod 100-as de a mosani kissé meghatott. Ha te ezejket a tanárokat ismered akkor az akkori tanulókat is ismerned kell.
Az akkori tanárok meg tudtak tanítaní mindenkit és származásánál fogva hajlandóak voltak oktatni. bobi33 a hülye gyek létszáma ugyanannyi a magyar és nem magyar gyerek között, annak ellenére ahogy többen mondják, hogy több cigány gyerek van mint magyar. Az akkori időszakban nem volt magyar és cigány, mí mind egy és ugyanazon olyan társadalmi csoporthoz tartoztunk akit a származása nem válaszhatott szét.
Most néhány pihent agyú megpróbálja a lakosság hovatartozásának összetételét összeuszítani.
Az egymás mellett élés szabályait egyes roma és nem roma emberek megpóbálják a helyi lakosság többségével megértetni, de ehhez több megértés, toleranciára van szükség. A település színvonalát, a családok biztonságát együtt a lakosság képes biztosítani. Az együttes szó alatt érdemes elgondolkodni.
Aki értelmesen gondolkodik annak mindegy hogy hogy alakul a lakosság összetétele négy vagy akár húsz év múlva, mindaddig nem lehet probléma míg mindannyiónk, roma és magyar emberként viselkedik.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 06:20 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.27. 06:02
Hozzászólások: 6
Engem csak és kizárólag a jövő gyermekei érdekelnek,és az iskolai élet, az oktatás.Én osztályokban tanítok,nem roma vagy magyar gyereket, csak diákokat,de az a fontos,hogy minden gyerek akarjon tanulni, és hagyja magát tanítani!!MINDEGYIK TEGYE EZT,ÉS HA LEHET KÉRNEM,AKKOR LEGYEN EZ ÍGY A MAI NAPTÓL. KÖSZÖNTEM SZÉPEN!


A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára nagykozsegi 2010.10.04. 20:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 09:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Azt szeretném kérdezni, hogy a Polgármester tanévnyitón, évzárókor szokott e beszédet tartani, illetve mondjuk havi egy alkalommal tesz e látogatást az iskolában?
Már csak azért kérdezem, mivel úgy látom ki lettek emelve a lényegek, hogy mik is a problémák kis falunkban, és olyan csodálkozva néznek a kinyomtatott problémákra, mellyel Elemér báttya úgy gondolja, hogy a maga malmára hajtja(ismét) a vizet, és körülhordozza a faluban álfelháborodással, mint a Betlehemet.
A problémák adottak, én inkább a megoldására koncentrálnék, nem arra, hogy a bélteki 2000 embert aki ugyanezt látja, akinek ugyanez a véleménye, mind jelentgetném, meg kiírtani akarnám stb.
Esetleg javasolnám, hogy a közmunkások által aláírt és ledolgozott órák valós nyilvántartásával kampányoljon, míg valaki a munkaügyi felügyeletnél nem kezdi az ő nevét is emlegetni. Esetleg kampányolhatna az adásvételi, vagy egyéb dokumentummal, hogy a volt állatorvosi rendelő mennyiért is került a tulajdonába.
Szóval nem kakaskodni, meg hívogatni az iskola igazgatót, hanem átmenni és szétnézni és megoldani a problémákat. Mert sajnos azok vannak. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 12:45 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.27. 06:02
Hozzászólások: 6
sajnos.. :P


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára nagykozsegi 2010.10.04. 20:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség