beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.16. 22:12

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 14:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Szívesen :D
Már miért ne lehetne esélye a Káplár Úrnak? Tény, hogy nem agitálta a falu lakosságát kellő aktivizáltsággal, de ő legalább nem fenyegetőzik össze vissza, és nem 16 éves szellemi színvonalon lévő programja van. Persze egy másik hozzászólásban a kedves Jobb user, némi köz igényeket vetett papíra, ha (ne)adj Isten ismét M. bácsi lépne színre, remélhetőleg befejezi a feljelentősdit, vagy bárki aki színre lép fogad meg belőle tanácsot, mert igen is szükség lenne mezőőrökre akik nem komálnak a khmkhm :oops: emberekkel, és még sorolhatnám.
Szóval az igények és a problémák általunk megfogalmazódtak. Kérdés az, hogy a T. Önkormányzat felfogja e ezt, hajlandó e ezeket megvizsgálni, és főleg orvosolni, vagy csak addig jut fejben ez a dolog, hogy nyomtassuk ki és ezzel szítsuk a balhét? Jelentsünk fel mindenkit, aki ki meri nyitni a száját?
Igen, remélem a következő kabinet kiszegeli a hivatalban a bejárattal szemben, ki és mennyiért kapta meg a volt állatorvosi rendelőt?
Az iskolaportásról pedig valóban keringenek pletykák, hogy szeretne ismerkedni. Ha valóban így van, nem tudom ez ellen lehet e tenni?
Probléma, baj, van egy rakattal, de úgy látom szeretnék félemlítéssel elhalgadtatni a parasztokat. Pedig tény és való, hogy az egyik falunapon én sem értettem"valakit" hogy mit beszél, mert"biztos gyógyszer hatása alatt állt" miközben beszélt a közhöz. Lentről ez másképp nézett ki :lol:
szóval givmiafákingbir de ha kell kérek neked is. :geek:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 14:49 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
premiergl00 ezt tényleg komolyan gondoltad hogy egyforma arányban vannak hülye gyerekek a magyar és roma gyerekek között?? Erről a saját szemeddel meggyőződhetsz csak el kell jönnöd megnézni pl a második vagy a harmadik évfolyamot. Itt szép számmal találsz majd imbecill de inkább degenerált roma gyereket nem egyet de nem is kettőt. Tavalyi évben esett meg a sztori -lehet hallottál róla-mikor is a kis elsős lúrkó összesz.rta magát órán majd a k.kit szépen szétkente magán.Azt hitte ez a bárhol bármi amit kenni kell :lol: ( Bocs a nosztalgiázásért csak most beugrott ez a 80-as évekbeli reklámszöveg, ebből is látszik hogy öregszem)Na szóval akkor azért megnéztem volna a toleráns arcodat ha történetesen ez az eset a Te gyermeked osztályában esett volna meg.Hazaküldték a gyereket erre anyuka felment az iskolába hogy miért nem kísérte el valamelyik gyerek a wc-re.Mert az ő kisfiának joga van ahhoz hogy egy tanuló órán kísérgesse, pátyolgassa, de az én gyermekemnek nincs joga hogy normális körülmények között tanuljon, mert Ő csak egy magyar gyerek ,nyírbélteki viszonylatban sokkal kevesebbet ér mint egy ork-mint ahogy smeagol nagyon helyesen kifejtette. Mondanom sem kell hogy azóta a kis Eistein büszke másodikos lett ugyanis anyuka nem engedte hogy megbukjon mert az ő fiacskája aztán olyan okos mint a nap.És ez csak egy szösszenet, gondold el egy osztályban van 3 ilyen ,,gyerek”Szinte látom magam előtt Opre Melániát,-Isten nyugosztalja a kedvenc tanárom volt- Ő aztán nagyon tudná ezeket a kis nyálcsorgató gnómokat tanítani . Most mondaná el naponta ötvenszer a kedvenc nagymonológját azt a bizonyos ,,toronyórát-lánccal” kezdetűt . Bennünket azért tudtak ezek a ,,nagy öregek” tanítani (-egyrészt mert nem volt ennyi fogyatékos roma) – mert abban az időben a tanárnak még mindig igaza volt. Ha hazamentem hogy Kovácsné-Kaszárné adott egy körmöst vagy egy kokit a hatalmas gyűrűjével, még anyámtól is kaptam egy fülest hogy miért rosszalkodok pedig én aztán igazán jó gyerek voltam :) A tanárnak volt tekintélye is. Manapság a 12 éves roma azt mondja a tanárnéninek hogy de megb.sznám tanárnénit. Próbálta volna ezt Bényeinének mondani.Azért ilyet magyar gyerek nem mond, én legalábbis még nem hallottam róla.Ezt a Magyar Bálintot meg a golyóinál fogva akasztanám fel ha a kezem közé kerülne.Ezzel a fene nagy demokráciával.Vissza kell állítani a poroszos szigort mert a tanár kezében nincs semmilyen eszköz amivel a rendet tudná tartani.Ilyenkor nagyon visszasírom a Kádár –rendszert) Na szóval egy osztályban van alaphangon 4-5 fogyatékos vagy magatartás-zavaros gyerkőc akiknek a 90%-a roma akkor csak nem a fehér gyerekkel van a legtöbb gond.Figyelj most őszintén Te tényleg Bélteken élsz??Hihetetlen.. én még ilyen harcos rajvédőt nem láttam kis falunkban. Nem tudom hány éves vagy de ha egy hétre beültetnéd a gyermeked vagy az unokád a bélteki iskolába másként látnál mindent.És ezt tudom javasolni minden képviselőnek és polgármesternek hogy csak képzeljék ezekbe a padokba kedvenc unokájukat és aztán mondják hogy itt nincs semmi probléma, a roma ugyanolyan mint a nem roma.Sztem Tilda tanárnéni volt ilyen toleráns mint Te meg is hálálta egy kedves tanítványa :cry: A magyaroktól vársz még több segítséget és megértést? Máris viszem le a megtakarított pénzem a Zrínyi utcára.A romák nagy részének -tisztelet a kivételnek- ha nyújtod a kisujjadat elszaladnak az egész karoddal :D Valóban több toleranciát kellene tanusítani a cigányoknak a magyarok felé hogy ha már eltartjuk őket legalább húzzák meg magukat.Azt szoktam hallani és persze tapasztalni is hogy minden ADÓFIZETŐ polgár mint pl én a saját családomon kívül eltart még egy roma családot is, csak reménykedni tudok hogy nekem nem Lingurárék jutnak :lol: És lehet hogy neked mindegy hogyan alakul a lakosság összetétele, de nekem aki megrögzött lokálpatrióta vagyok nagyon nem..Hidd el azóta hanyatlik a falu mióta ideköltöztek Hevesből, Borsodból és a Guszevből. Miért kellett megengedni hogy 80négyzetméteren 30-an éljenek? Ezt a kérdést Ömbölyön nagyon szépen el tudták intézni , a bélteki hivatal miért nem vette erre a fáradságot? A bélteki származású cigányokkal lényegesen kevesebb a gond de annyira ebbe a dologba azért nem látok bele. A kisrezedafalu nagyon nagy igazságokat írt le(csak majdnem hülyét kaptam a rengeteg ponttól) amiket végülis tudott mindenki csak itt nem szabad kimondani mert hát akkor mit fog szólni az árja nép??Tegnap azért a szemfülesek kinyomtatták és osztogatták az iskolában, sztem azért hogy ma minden gyerek frissen üdén jószagúan menjen iskolába ha már ezt így leírták a zinternetenKár volt törölni a hozzászólását egyelőre még szólásszabadság van.Azt hiszem röviden ennyit akartam mondani. Még megkérném gzeno= önjelölt Grétsy László tanárúrat hogy a helyesírási hibáimat feltétlenül javítsa ki, ugyanis nekem még mindig nem sikerült megszereznem a diplomámat a könyvtár –ruhatár szakon Ő ebben is előttem jár De nem baj csak addig is TANÍTS MESTER :D Még annyit hogy a romák között is vannak azért már szép számmal akik akarnak tanulni ezt elismerem de ez olyan fehér holló kategória.Azért tisztelet a kivételnek :) Akkor hát fel a fejjel hátha eljön a JOBBIK idő


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára racist 2010.09.29. 18:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 14:58 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.27. 06:02
Hozzászólások: 6
Mindannyian mások vagyunk. :roll:


A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára nagykozsegi 2010.09.30. 19:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 15:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
U bammeg :D
Ezt elég felfogni :D
De az tuti, hogy Elemér holnap ezt fogja lobogtatni, plusz feljelentenek mindenkit a falu Jobbik felén :D
De az igazság olyan mint a sunyi fing : Csukott szemmel is hallható csak orron keresztül :lol:
Szóljunk kanisanyinak, ő már szakérti a tüntetéseket, vonuljunk fel transzparensekkel :lol:
Pl. Egyenlő bánásmódot MINDENKINEK! :twisted:

Azt az áldott jó lelket megimitátoroznám :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 15:14 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Bocs hogy egy kicsit hosszú lett :D


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 15:15 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
racist írta:
Bocs hogy egy kicsit hosszú lett :D

Az enyém is :oops: :lol: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 15:18 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Nekem a hozzászólásom lett hosszú Te kis poénos :D


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 15:36 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.27. 06:02
Hozzászólások: 6
:)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagykozsegi 2010.10.01. 16:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 19:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
Hát tegyem ki egy pár napra a lábam gombázni,oszt itt meg mindenki írogat mint aki begalócázott.
Mi bajotok van nektek? Még jó ,hogy a soron megkaptam ezt a förmedvényt,akárki írta ezért megfizet. Hogy mered leírni azt a szót ,hogy cigány te aljas?
De most úriember leszek és szépen leírom neked te retek,hogy mi igen is adunk a higéniára,még melegvízünk is van,tehetek én róla ,hogy mire mindenki sorra kerül a kicsaládomba mindig elfogy.
Tegnap éjjel is azt mondja nekem az asszony :
-Te Winnetou ez túrós! :shock:
Mondom neki:
-Naná ,majd mákos. ;)
Az iskolát meg végkép nem szeretném ha belekevernétek,mikor ott minden fain. Fogadjunk az bánt benneteket, hogy mi megtehetjük hogy reggel este kocsival hordjuk fel a gyerekeinket ,oszt már alig tudtok a szekereitekkel eljárni köztünk. Az meg, hogy a portás gyerek mit csinál a jányaitokkal semmi közötök.
Nekem is a múltkor haza jön a kisebbik középső fiam a Lali, azt mondja apu hát nem bírom magamról levakarni ezeket a magyar csajokat,mondom neki te bolond vagy fiam. Hát rá két napra megyek a falun oszt ott nyomja a vakert 3 magyar kis csajnak .(hiába na csak apja fia).Hát vajon akkor erről is én tehetek vagy a fiú ,hogy a kis csajok teljesen odáig vannak a raj csávókért. Nem lenne itt semmi baj ha normálisan nevelnétek az agyon kényeztetett kölykeiteket. Már lassan mindjárt kitaláljátok ,hogy vissza kell állítani a C osztályt,na azt nem az én gyerekem nem fog annyi hűlyével járni ,hogy jól visszatartsák a fejlődésbe mint annak idején engem. Azért gürizek álló nap ,hogy nekik jobb legyen,apropó holnap FIZETÉS a hivatalba megyek is szovelni az elsők között akarok lenni.
Na csá ti meg csak okoskodjatok itt tovább.

(holnap valószínű nem leszek, csapunk egy kis murit,biztos el leszek fáradva.)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Vannak problémák az iskolában vagy az óvodában?
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 20:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
nagykozsegi írta:
:D :P :D :P A humor, a jókedv, mindent orvosol!

meg a givmiöfákingbir az is :roll:
Holnap is mentek sütizni a hivatalba? :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség