beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.25. 11:18

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: A fenyegetőzésekről
HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 21:39 
Kedves rusnyacica! C :D Sak miattad regisztráltam. :lol: Drága cica.Mit mentettél le?Mit nyomtattál ki? És honnan? Ugyan drága,ezt te sem gondolod komolyan,hogy egy A/4-es lappal bemégy majd a rendőrségre,és elmondod,hogy kérem egy fórumozó oldalon ezek és ezek jelenetek meg.Na te valami felbérelt ember vagy,akinek dolga elhallgattatni a népet itt.Ki kinek a nevében ír? No akkor most ezzel te is rágalmaztál embereket ugye ,hogy gyanúsítgatod itt a magyart és nemmagyart.Akkor baby az összes parodistát jellentgethetik,akik parodizálnak embereket,Érted miről beszélek?és az még megy is a tvben:Irigy hónaljmirigy pl.Azon személyek szemmel láthatóak is.Ez a fajcserés támadás meg a te gondolataid szüleménye.És nem is tudod bizonyítani.Ejnye!! Vagy másik verzió: szóval te vagy a papírhordó a faluban, aki nyomtatgat és terjesztget.AHA! Akkor ez közizgatás,Na akkor én meg ezért jelentelek majd fel.ok? :twisted:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miaumiau 2010.10.03. 18:04-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: A fenyegetőzésekről
HozzászólásElküldve: 2010.09.30. 23:54 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.30. 23:28
Hozzászólások: 1
Figyelj miaumiau!

Tévedsz az elemer tényleg adott idenekenk papirtcsak őnem akar balhét ti lejártok miket, de nem ő a rusacica, töben vagyunk, ezt ugy irom , hogy atobiek nem tudnak rola, mefrt nem engedik hog yén is irjak, de ha én megtudom hogy te ki vagy


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: A fenyegetőzésekről
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 05:49 
demon!tudom én,hogy nem a lázítás miatt adta,hanem a kampány miatt,hogy majd vasárnap sok szavazatot kapjon:),mert ő most megmutatja,hogy igenis megvéd titeket.tudom én,és még sokan is.na mi lesz? na mi lesz? júj,de félek! :)írjál kérlek nyugodtan.miért nem engedik?fogják a kezed? :lol:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: A fenyegetőzésekről
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 08:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Én nem értem ezt a rasszista hülyeséget rusnyacica részéről, aki nyilvánvalóan polgármesterfun. Úgy tesz, mintha Tildát nem r- gyilkolta volna meg, mintha a a r-ról szóló sztorik, szarkenés, tanárfenyítés, segélyekért kocsival való feljárás, közmunkaidő 1/8 olása, ttanárokkal való tiszteletlen beszéd és viselkedés, a határbeli betakarítás"besegítése", mintha ezek nem így lennének...
Hát, ha ezért kell jelentgetni, akkor tessék. Legalább meg tudjuk ki is a rusnyacica :lol:
Szerintem, nem a falu bal oldalán él, és a rusnyaság a korára is utal, mert lehet régen szépcica volt, gondolom ezt azért is, mert annyira a régi vágású dolgokhoz ragaszkodik, és bár ő is látja a problémákat, Misi bácsi fun, tehát tini nem lehet, és mivel 1-2 dologgal tisztában van, ezért erősen köthető a hivatalhoz, illetve a főnökhöz, vagy ott dolgozik, vagy valamelyik közintézményben magasabb beosztásban, vagy rokoni kapcsolat is lehetne talán.
Szóval egy 40-50 éves anyatigris, aki számitógépes és szociális ismeretekkel rendelkezik :roll:
Csak nehogy feljelentsék, mivel megszólta a szülőket, hogy a r gyerekek divatosabban öltözködnek a m gyerekektől...
Már nem találom ezt a hozzászólást, de Photosoppal, és/vagy honlapszerkesztővel pont olyan hiteleset lehet"gyártani", mint amilyet elmentett, vagy kinyomtatott :ugeek: :ugeek:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség