beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.03.29. 01:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 40 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.05. 17:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
Még hogy nincs Nyírbélteken sportolási lehetőség:

http://www.youtube.com/watch?v=8-tcjgsOHSk

Azért az is elgondolkodtató milyen találatokat ad ki a kereső ha beírod hogy nyírbéltek:

http://www.youtube.com/results?search_query=ny%C3%ADrb%C3%A9ltek&aq=f


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.06. 14:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Kedves István!
Nem ezek voltak?
http://www.hirszerzo.hu/cikk.magyarorsz ... 33242.html
Érdemes végnézni a fotóalbumot a képre kattintva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kevés a szavazat a polgármesterjelöltekre srácok!
Húzzatok bele! Hogy győzzük meg így a falu apraja nagyját?
Kedves Jobbikos képviselők, tőletek is várnánk némi hozzászólást!
Szerintetek Nyírbélteken van kajmán probléma?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.06. 14:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Na olyat muatatok :lol: :lol: Nyírbéltek pár száz fős falucska.... Kire gondoltak vajon? http://www.adullam.eoldal.hu/oldal/sarpilisi-beszamolok
"Nyírbéltek2010. április 16-án, pénteken érkeztünk meg a szálláshelyünkre, Nyírbéltekre.
A kis, párszáz fős Nyírségi kisfalúban az Adullám Evangélista Szolgálat Nyírbélteki "Élő Víz" gyülekezetében Balogh Zsuzsanna Katalin megbízott lelkipásztornő és férje Dániel fogadott bennünket. A házaspár húsz éve szolgál a falúban. Egy külföldi keresztény missziós szolgálatnak - és saját anyagi áldozatuknak köszönhetően - megvásároltak egy épületet, amelyet az ÚR szolgálatába állítottak. Katika és férje innen kiindulva a környező településeken (4-5 helyen) is missziós tevékenységet folytatnak."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.06. 15:53 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Ne bassz' má Jobb olvasom ADULL itt a cigány topikba ,mondon na biztos valami felnőtt tartalom megnyitom erre meg ez.
Ezek nem csak imádkoznak már a jövőbe is látnak ha így haladunk tényleg pár 100 fős falucska lesz


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.07. 21:20 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28
Hozzászólások: 16
Nekem például több roma haverom is van, mind fürdik rendesen, és rendesen táplálkoznak is. Nem tudom mi bajotok van. Akkor vergődnek kicsit, mikor a segély van, de azt meg ki lehet bírni. A gárdát is hiába akarják kihivni. Elemér kiviszi a 300 emberét és megeszik a gárdát reggelire a regáliba.
Szóval nem kell sötétnek látni a jövőt.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.16. 20:07 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37
Hozzászólások: 9
Itt nem az a kérdés hogy esznek-e, hanem az hogy kiét eszik. Mert hogy nem abból élnek amit saját maguk teremtenek meg.
Szerinted meddig fogja elnézni a magyar társadalom, hogy a tisztességesen dolgozó szülő belerokkan a sok munkába és még így sem tudja megadni gyermekének mind azt, amit egy roma megad a sajátjának. Százezreket érő nyakék, milliós autó, a házukról nem is beszélek, és mindezt otthon heverészve.
És ha még segélyre is jogosult a kutya nem kérdezi meg tőle, hogy akkor miért van ilyen vagy olyan autója. A szerencsétlen asszony, aki egyedül iskoláztatja, neveli gyermeket semmi segítségre nem számíthat, pedig lehet hogy ő sem tud mit enni vagy éppen nem tudja befizetni a számlákat. Na ez a felháborító!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.09.16. 21:41 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.02. 14:28
Hozzászólások: 16
Nincs itt semmi probléma, csak eltúloztok mindent. A Béltekfesztet, pedig jó, hogy Misi bácsi elhalgadtatta megvannak rá a kapcsolatai. Ti is úgy dumáljatok itt, hogy nehogy másnap már a komandósok vigyenek.... Na mindegy. Béltek megújult honlapján minden ki van irva, amit tudnotok kell, a többi nem érdekes. Bélteken nem volt elég munkaerő a több milliós beruházásokhoz, ezért nem lettek meg hívva a bélteki vállakozók. Egyébként ha El. kap másik házat is fillérekért, nem csak a az állatorvosét, elintézi, hogy csend legyen továbbra is a faluban. Annyit meg megér a falunk nem? A szociban az igazgatónő, hogy mennyi benzinpénzt kap, és hogy kitől veszi a paírárut, ahoz senkinek semmi köze. Megéri a falunak, mert bélteken nincs ilyesmi művelt, és végzett igazgató. Igaz, mikor még encsencsen laktak, kevesebből kijött, de belefér.. Egyébként meg ne hergeljétek az embereket a megszokott életük ellen, mert elmaradhatr a karácsonyi 1000ft os vásárlási utalvány is.
Szóval, továbbra is Misi bácsi! Nem adjuk fel!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 16:53 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:32
Hozzászólások: 5
Sziasztok én egy roma nő vagyok. Először is szeretném leszögezni, hogy attól , hogy cigány vagyok nem vagyok bűnöző sem én sem pedig a férjem. Az a baj , hogy mindenkit egy kalap alá vesztek hiába dolgozik az ember sokszor többet mint egy magyar azt akkor is úgy nézitek mint a véres rongyot pedig nincs miért.Higgyétek el én is utálom azokat a cigányokat akik lopnak és kötekednek , de tegyétek már fel a kérdést magatokban hogy a magyarok közt nincsen olyan aki lop? mert szerintem van.A másik mindig a segély t mondjátok ti nem kaptok? szerintem többen kapnak magyarok mint cigányok szociális segélyt de azt nem mondják miért is? nem tudni.Figyeljetek ide utálhatjátok a cigányokat de ne vegyétek egy kalap alá az egészet mert olyankor nincsen igazatok mert ha magatokba néztek rá ébredtek , hogy van köztetek is olyan mint a cigány sőt még lehet rosszabb is.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 18:49 
Bár mindenki így gondolkodna! Teljesen igazad van! Természetesen vannak kivételek mindkét csapatban.amit meg is írtak minden hozászólás után.Nekünk ,magyaroknak is bírni kel a kritikát,de valjuk be,nehezen megy ez mindenkinek.Te egy értelmesebb roma nő lehetsz-már ha valós a személyed,- :P :P mert itt azért megy a móka is néha,/Lakatos Vinettunak jó a humora/.de akkor látjuk mi mind,hogy mi az igazság.Nos mindenki dolgozzon azon,hogy ez a sok kemény mondat,ami itt leirásra került,majd némelyik törlődött,talán és az indulatok elszabadultak kicsit,szerintem sokan megkönyebbültek,hogy legalább írhattak arról,ami bántotta őket.tehát éljünk úgy,hogy 5 év múlva ez ne ismétlődjön meg.Állambácsi a fő felelős,nem szegény Misi bácsi.Egyébként megkérek mindenkit,hogy hagyja abba a másik gyanusítgatását,fenyegetését,számoljon 10-ig,és mondja:holnaptól jobb leszek 1 fokkal.és tegye is ezt.akinek van gyereke nevelje meg,most volt az a hét,amikor áldottam az eget,hogy nem gyarapítottam még családom. :lol: Azon még elgondolkodtam,hogy éjszaka midenki itt olvasgat,nincs jobb dolga?:lol: miau.én vadászni indulok a hétvégi éjszakai bárokba.vasárnap jövök haza azért,a szavazást ki nemhagyom.Berágtam én is rusnyacicára,de már elszált a haragom,biztos neki is.Vasárnap még azt várom,hogy reggel Belme atya békére intse bárányait. :arrow: Jól teszi,ez a dolga."Vess el minden haragot a szivedből,békélj meg ." Látom megy itt a költészet is már,verseket is tesznek fel,meg dalokat,én egy verssel búcsúzom,amit még a békésebb időben tanított nekem kedves Lóczi László tanár úr!:
Arany János:A fülemile.részlet:
"Milyen szép dolog, hogy már ma
Nem történik ilyes lárma,
Össze a szomszéd se zördül,
A rokonság csupa jóság,
Nincsen osztály, nincs egyesség.
Hogy szépszóval meg ne essék,
A testvérek Összeférnek,
Felebarát Mind jó barát:
Semmiségért megpörölni,
Vagy megenni, vagy megölni
Egymást korántsem akarja.
De hol is akadna ügyvéd Ki a fülemile füttyét
Mai napság felvállalja!?
"


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 19:21 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
roma nő írta:
Sziasztok én egy roma nő vagyok.


Ha tényleg az vagy akkor te vagy az egyik kivétel.
Látod mennyivel másabb egy ilyen megnyilvánulás , mint az olyan ,hogy majd megkereslek.
Annyiban nincs igazad , hogy minden cigányos hozzászólásban meg lett említve,hogy vannak
kivételek,csak mindenki más arányt írt. Én is úgy veszem észre,hogy valóban köztetek is van értelmesek
akik tudják ,hogy valami nincs rendben. Bíztosan magyarok is kapnak segélyt, azt mondjuk kétlem ,
hogy ugyan annyian mint cigányok. De ha mégis szerinted miért az tűnik fel az embereknek és nem a magyarok.
Szerintem azért mert még azt sem tudják,normálisan felvenni megterítve a falu,fizetéskor mintha búcsú lenne,utána meg a dinom-dánom ,ezt látja mindenki, rá egy hétre meg volt pénz nincs pénz. Lehet egy magyar meg szépen csendbe felveszi,lehet még szégyelli is magát kicsit,hogy rá van szorulva , nem úgy mint egy cigány akinek ez már egy megélhetési forma ,biztos havi fix,erre alapozza a család alapítását. A magyar meg haza megy oszt szépen megpróbálja beosztani(már azok közt is amelyik normálisabb).Szerintem te is elgondolkozol mikor egy huszonéves cigánylány négy kisgyerekkel vonul felfelé,én valahogy nem tudom elhinni ,hogy minden cigány ennyire szereti a gyerekeket meg a nagy családot.
Tudja azt mindenki ,hogy vállalna a nem cigány is akár három gyereket ,de mérlegeli az azzal járó következményeket és sajnos le tesz róla. Egy cigány családban miért nem mérlegelik ,hogy hány gyereket vállalhatnak,hány gyereket tudnak normális körülmények között felnevelni? Ezt légy szíves mint normális cigány ,magyarázd el nekem.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 40 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség