beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.19. 23:31

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 40 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 09:12 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:32
Hozzászólások: 5
Sziasztok. Először is örülök annak , hogy tudunk kommunikálni egymással ismeretlenül is. Azt mondod nem gyűlölöd az egész cigányt , de ugy érzem nagyobb bennetek a hajlam arra , hogy egy sávba soroljatok minket mert cigányok vagyunk.Lehet sok mindenben igazatok van amit elmondtok mert mi is látjuk és tapasztaljuk azt amit ti , de akkor mikor azt mondjátok ogrék a gyermekeinknek (akivel szeretnék személyesen találkozni( nem gondolom azt hogy a ti gyermekeitek szebbek vagy okosabbak az enyéimnél vagy jobban neveltek. Azt kérditek miért van ennyi gyerek a romáknál? a választ én sem tudom mert nekem 2 gyermekem van és ugy látom a legtöbb családban sincs2-nél vagy 3-nál tőbb.Azoknál akinél annyira sok van én sem tudom a választ a kérdésedre talán öket kellene megkérdezned. Valami elgondolkodtat engem azt mondod nálunk van sokgyerekes de van nálatok is magyaroknál van olyan akinek 5-6 gyermeke van arról miért nem beszéltek? a választ gondolom ő magyar.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 10:44 
Nos, annyit fűznék hozzá,hogy igen van pár nagycsaládos magyar is bélteken,de 100/2-akinek max.5 GYEREKE van,de a inkább 3 .,no és ez a másik oldalon '100/10 r.család talán,akinek max. 3 van.Nem a gyerekszámmal van a baj,hanem azzal,hogy felelőtlenül kezdenek 13 évesen szülni, és 23 éves korára 7ig el is jut, míg a magyaroknál 23nál szüli az elsőt.és még ez mindig nem lenne baj,de megszüli,és ennyi.tarja.semmilyen illemre nem neveli.A KIVÉTELEK NE OLVASSÁK EZT!!!semmilyen segítséget nem tud adni az ilyen a gyerekének,mert még van,aki nem tud írni-olvasni sem./ azon gondolkodj már el,hogy ahol 15 ,de legyen csak a fele,lakik 1 szobában ott mi lehet .Felőlem legyenek családok, nagyok akár,de akkor emberi módon éljenek.Én nem élek olyan álomvilágban,hogy majd plKeszthelyen találok feleséget,és a gyerekeimet majd ott beiratom a legjobb iskolák valameikébe.De elmúlt heti komneteket olvasva ide nem szivesen iratnám be.Ezért kell megoldani a megjelent problémákat,nem rágalmazni a másikat,meg köpködni egymásra.változtatni kell azokon a dolgokon,amelyeken lehet.De mindenki maga tud tenni ezért,és nem ismétlem a tegnapi soraimat.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 13:35 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 13:18
Hozzászólások: 2
Na csá mindenkinek én egy törzsgyökeres magyar fiatal ember vagyok és csak azért szólok hozzá mert most már idegesit az ami itt folyik.Nekem nagy haverom egy cigány ember és jobban tisztelem mint bármelyik magyart nem büszke és nem egy olyan ember aki naplopó, gondolom tudjátok kiről beszélek a KISLECSORÓL Beri Zolikáról ő egy igazi fasza gyerek és mindig is az volt. Ha ti is Béltekiek vagytok tudjátok ki ő aki burkolni szokott biztos vagyok benne hogy mindenkinél burkolt már Bélteken és a környéken is én őt szeretném felhozni hogy igen is vannak olyan cigányok akik dolgoznak és a két kezükkel keresik meg a pénzt.Zolikának is van 2 gyereke és egy szép kisfelesége és aki Úgy tudom nem ide valosiíde ez látszik is rajta.Mindenkinek úgy kéne élni ahogyan ük élnek kislecsó nem iszik nem gépezik nem lop nem csal becsületesen él igy kéne mindenkinek élni, nem luxus kocsival jár nem kiőltözve felvenni a szociális segélyt , én mióta tudom az eszemet az a gyerek mindig ragasztós nadrágban van pedig biztos hogy van pénze mert sokat dolgozik, na őőőőőő egy jó példa arra hogy nem mindenki egyforma , én szeretem az olyan cigányt aki normálisan tud viselkedni a többit meg majd a gárdisták eleintézik ha nem változtatnak magukon vagy az élet megadja nekik amit megérdemelnek.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 13:51 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 13:18
Hozzászólások: 2
Azt elfelejtettem mondani hogy a lecsonak aza egész családja olyan az apja is egy normális ember az öcsét ugy nem ismerem csak az apját ö is egy jó ember és még nagyon sokan vannak ilyenek akik dolgoznak csak az a baj ez a kisebb csoport a naggya nem csinál semmi , tudom hogy járnak sokan a Gyusz bácsinak is dolgozni meg még sokmindenkinek ne itéljük el a cigányságot azért mert vannak köztük hölyék meg tolvajok gyilkosok köztünk is van ti is tudjátok.Látom van köztük normális pl a roma nő akinek már abban megnyilvánul az okosága hogy nem irt nevet mikor azt mondta vannak magyarok is akiknek sok gyerekük van és nem beszél ugy mint a legtöbben.na további jó nézelödést


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 15:40 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.02. 15:29
Hozzászólások: 1
8-) :lol: :twisted: :| :arrow: :evil: :evil: :cry: :D :) ;) :( :shock: :oops: :P :!: :?: :ugeek: :geek: :mrgreen: :|


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 20:11 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
magyar33 minden bélteki ismeri Lecsóékat. Ha minden roma olyan lenne mint ők nem lenne cigánykérdés.Ők azok a bizonyos ritka mint a fehér holló kategória.(az egyik)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.02. 21:02 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Na ugye ,hogy vannak rendes cigányok.
Akkor én is sorolnék párat szerintem
Varga Zoli - Balogh Sarolta - melóznak ,vállalkoznak,próbálkoznak!
Balogh Zoliék – hajnal 2-kor nagybani zöldségpiac, hetente kétszer ,háromszor, !
Budai minden nap 6-kor go melósokkal építőipar.
Balog Gyuszi bá+a fiai mennek ,csinálják építőipar.
Azt nem tudom ,hogy hívják amelyik zöldségeket termel már évek óta, de legalább próbálkozik.
Nem sokat ismerek név szerint de ezeket valószínű pont azért mert a normálisabbja.
Elemér is elismerte, annyiból jó volt az a papír,hogy megtudta mutatni a cigányoknak , tessék itt van ezt gondolják rólatok a magyarok.
Mondjuk én eddig azt hittem tisztában vannak vele. Szóval javaslom a szerkesztőnek nyisson egy új lapot ahol mindenki leírhatja milyen rendes romát ismer
és Elemér majd kinyomtathatja és széthordhatja ,hogy tessék itt van ezekről vegyetek példát ,ha így fogtok viselkedni ,dolgozni,élni nem lesz semmi probléma a cigánysággal.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 07:59 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
Én ezt nem értem :
http://www.valasztas.hu/ov10vt/kvj2.jsp?MAZ=16&TAZ=113
valamit valaki elírt :roll: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 13:39 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.04. 13:26
Hozzászólások: 1
Helló mindenkinek. Nagyon örülök hogy lecsót hoztátok fel példának én sem tudtam volna jobb embert felhozni ő tényleg olyan ember aki minden jót megérdemel amit mondtok róla mert annyit dolgozik, hogy valjúk be köztünk magyaroknál is ritka az ilyen. Szerintem mindenki róla vegyen példát mert ö velem egy idős és elmondhatja magáról nem a családjából él , mert nem szocpolból, nem számlázásból nem lopásból hanem a két kezével kereste meg mindennek az árát amilye van.Én nagyon tisztelem és egyet értek magyar33-al hogy egy becsületes ember.úgy tudom van 2 szép lánya és ahogyan mondtad magyar33 egy szép felesége ö tényleg nagyon szép legalább is nekem nagyon bejön jobban mint az idevalósi nők a Béltekiekre célzok bocsi .Nagyon tisztelem még az apját is mert az egy dolgos ember volt de úgy tudom már nem dolgozik mert valami baja volt , az öccse egy naplopó gyerek a húga meg nagyvilági életet él ezt mindenki tudja Bélteken.De még igy is ők a legbecsületesebb család szerintem is.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Cigánykérdés.
HozzászólásElküldve: 2010.10.04. 17:29 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:32
Hozzászólások: 5
Sziasztok, figyelj hazafi ne írogass olyat hogy szép felesége van a lecsonak mert nagyon megjárod szerintem ha ezt a lecsó elolvassa és rájön ki vagy ez csak egy tanács .


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 40 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség