beltekiforum.hu

Nyírbélteki ez+az
Pontos idő: 2024.04.18. 18:42

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 00:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.25. 23:09
Hozzászólások: 1
szeretném az alkalmat kihasználni matek és fizika tantárgyakból órát adok 800 Ft/óránként, továbbá ezen tantárgyakból vizsgafelkészítést vállalok megegyezés szerint.
Ja! Miért nem beszéltek a fórumon az egészségügyről? Képzeljétek nem merek be menni a rendelőbe, mert egész nap ott kell dekkolnom.Inkább privát orvosi kezelésekre
járok.Úgy érzem Nyírbélteken lakom, de mégsem vagyok otthon.A Doki mint a mesében hol van , hol nincs. Kinéztem a szomszéd településen egy kis házat, megfogom venni , de nem azért mert itt a polgármester ezt, vagy azt csinálja, vagy roma, vagy magyar ember költözik a faluba. Értitek miért.Ja figyeljetek említitek, hogy ha roma a szomszédotok. Hát ki legyen ha csak az hajlandó megvenni a házat? Annak adom , aki megfizeti.

A témát átraktam a választásoktól ide.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 09:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 19:19
Hozzászólások: 21
Megbonthattad volna a hozzászolásod.Az elejét írhattad volna az adok-veszekbe

kovacs nóra írta:
Kinéztem a szomszéd településen egy kis házat, megfogom venni , de nem azért mert itt a polgármester ezt, vagy azt csinálja, vagy roma, vagy magyar ember költözik a faluba. Értitek miért.

Én nem értem ,akkor most miért néztél ki egy kecót Ömbölyön? :lol:
Most akkor mi nem stimmel neked?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 18:43 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.26. 18:04
Hozzászólások: 2
....


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eszticica 2010.09.28. 16:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.26. 23:08 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.03. 16:19
Hozzászólások: 43
Kedves Kovács Nóra is felvetett egy valós problémát, melyet remélünk, a következő kabinett megold. Nálunk sem jár időre az orvos, a munkahelyére és ezért a kedves betegnek ott kel szomorodni, míg csak 2x olyan beteg nem lesz.
A MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE VONATKOZIK AZ ORVOSRA IS akkor is, ha 10 faluban lesz körzeti orvos, ha képviselő testületi tag, akkor is ha vadásztársasági tag, és akkor is ha a Bécsi filharmonikusokkal jár turnézni.
A kisbolt, ha nem nyit ki 8:00 kor a munkaügyi felügyelet , úgy megbünteti, hogy öröm nézni.
Az alábbi linkeken a Kovács Sándor féle panaszok remekül kezelhetők:
Munkaügyi felügyelet:
http://www.ommf.gov.hu/index.html?akt_menu=206
Itt esetleg névtelenül is be lehet a különböző panaszokat jelenteni. Munkaidő nem betartása. ITTAS MUNKAVÉGZÉS. A közmunkások 1 órás műszaka 8nak elkönyvelve, a parképítők nem viselnek sisakot, és még sorolhatnám. Persze, ha a munkáltatód elfelejt bejelenteni arra is rettentő jó ez a link, vagy, ha nem adja ki a munkáltató a papírokat. Esetleg cserhágó tapasztalt userek megírhatnák az ebédidő ledolgozását 1 ingyen nappal című sztorit is... Érdekelné őket.
Magyar orvosi kamara:
http://www.mok.hu/info.aspx?SP=10
A jogi képviseleti részt kell keresni, és ott panaszkodni.

Ha nem tudjátok, mi jár ingyen a fogászati kezelésen :
http://ebf.hu/index.php?m=3.14.1

Fogászati ellátás

12. § (1) A biztosított - ide nem értve a megállapodás alapján egészségügyi szolgáltatásra jogosult személyt - a fogászati ellátás keretében jogosult

a) 18 éves életkorig, ezt követően a középiskola, szakképző iskola nappali tagozatán folytatott tanulmányok ideje alatt, valamint a terhesség megállapításától a szülést követő 90 napig teljes körű alap- és szakellátásra, ide nem értve a technikai költségeket,

b) 18 éves életkor felett sürgősségi ellátásra, fogsebészeti ellátásra, fogkő-eltávolításra és az ínyelváltozások kezelésére,

c) 60 éves életkor felett a b) pontban foglaltakon túl teljes körű alapellátásra és szakellátásra, ide nem értve a technikai költségeket,

d) az életkortól függetlenül az alapbetegséggel kapcsolatos fog- és szájbetegségek kezelésére, szakorvosi beutaló alapján fogászati góckeresésre,

e) a külön jogszabály szerinti fogmegtartó kezelésre.

(2) A megállapodás alapján egészségügyi szolgáltatásra jogosult személy a fogászati ellátás keretében térítésmentesen jogosult sürgősségi ellátásra.
Csak mert a drága fogDr.nő terhes kismamá(k)tól sürgősségi ellátásért már kért(volna) pénzt.
Ha valaki ilyesmivel találkozna, erre a jogszabályra hivatkozhat bátran és a fenti elérhetőségeken nyugodtan jelezze.
NEM MUSZÁJ MINDENBE BELETÖRŐDVE ÉLNÜNK


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.27. 18:13 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.15. 18:37
Hozzászólások: 9
És ehhez mit szóltok.
Egyik ismerősöm fogfájásra panaszkodva felkereste a fogászati rendelőt, hogy a Dr. Nő valahogyan, akár foghúzással is, de enyhítsen a fájdalmán. Ez is 2000 Ft-ba került, de csak azért, mert nem jelentkezett be előtte.
Kérdem én, ki az aki 1-2 héttel hamarabb tudja majd hogy fájni fog a foga!? Mert kb ennyi idő után tud fogadni.
A tanulság, légy előrelátó mert különben fizetsz!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.09.29. 20:01 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
smeagol írta:
És ehhez mit szóltok.
Egyik ismerősöm fogfájásra panaszkodva felkereste a fogászati rendelőt, hogy a Dr. Nő valahogyan, akár foghúzással is, de enyhítsen a fájdalmán. Ez is 2000 Ft-ba került, de csak azért, mert nem jelentkezett be előtte.
Kérdem én, ki az aki 1-2 héttel hamarabb tudja majd hogy fájni fog a foga!? Mert kb ennyi idő után tud fogadni.
A tanulság, légy előrelátó mert különben fizetsz!!!!!

Én ugyanezt a sztorit terhes kismamával hallottam,aki a férjével volt - ráadásul ennek az egész hepajnak, több fültanúja is volt, akik várták a Nyíradony - Nyírbéltek távolságot 1 óra késéssel megtevő Dr.nőt :ugeek:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 18:02 
Offline

Csatlakozott: 2010.10.01. 16:32
Hozzászólások: 5
ez a nő nem orvos egy állat ugy huz fogat hogy közben élvezi is


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 18:07 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.14. 09:19
Hozzászólások: 11
Legalább neki legyen jó :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.10.01. 18:16 
Offline

Csatlakozott: 2010.09.01. 16:55
Hozzászólások: 46
Szerintem ez nem gáz ,hogy egy orvos munka közben élvezi amit csinál!(mondjuk nőgyógyásznál érdekes lehet) ;)
Vagy lehet most rosszul fogalmaztál?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egészségügy
HozzászólásElküldve: 2010.10.06. 09:00 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.29. 09:20
Hozzászólások: 96
:lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség