Schuster Lóránt a Budapest Parkban újra színpadon...

szombat

Tom Jones Győr
Beatrice Szatmárnémeti
P. Mobil Szelidi tó
Kiss Forever Band Szelidi tó
Pokolgép Agárd
Bikini Jászalsószentgyörgy
Péterfy Bori Zamárdi
Irie Maffia Zamárdi
Quimby Zamárdi
Edda Biri
Hooligans Barba N. Track
Lord Alsóőrs
Zorall Alsóörs
Időgép Alsóőrs
Republic Nyírlugos
Piramis + Magyarfenes
Fenyő Miklós Margitsziget
Ian Anderson Kongresszusi KP.
Ismerős Arcok Agárd
Ossian Esztergom
   

Illés '50 Péterfy Bori
december 28 augusztus 23
Papp L. Sportaréna Zamárdi
   
Kiss Forever Band Kyruszaurusz
augusztus 23 szeptember 12
Szelidi tó Budakeszi
   
Időgép Fenyő Miklós
augusztus 23 augusztus 23
Alsóőrs Margitsziget

 

 

Nektek szól, csak nektek szól, új generáció...

Miért maradt el a Székesfehérvári  P. Mobil koncert...

A pedofilnak kikiáltott 30 éves lemezborító...

 

P. Box - Cserháti '60 - A P. Box alapítvány...

Charlie: Meghalt a Rockzene...

augusztus 23 - Irie Maffia

augusztus 23 - Péterfy Bori

szept. 5 -Beatrice

szept. 5 - Animal Cannibals

szept. 5 - Private Colt

szept. 5 - Somló Tamás

szept. 6 - Akela

szept. 6 - Omen

szept. 6 - Kormorán Memory Band

szept. 6 - Ganxsta Zolee & Kartel

szept. 6 - Napoleon Boulevard

szept. 7 - Zanzibar

szept. 7 - Black Box

szept. 7 - Török Á. & F.F. Miki

Csopak - '14 08 2-3-4

EAST  '14 07 19 - Óbuda

P. mobil

Pandora's Box

Balázs Fecó

Edda Művek

Karthago

Lord

Bikini

Ismerős Arcok

Deák Bill Gyula

 

 

 

Robin Williams  1951-2014

Bajor Imre  1957-2014

 

 

 

 

 

      

 SPORTARÉNA BACKSTAGE BALATONPARK
szept. 9 - Blondie szept. 5 - Queen Emlékzenekar
okt. 18 - Kylie Minoque szept. 13 - B.52  
nov. 2 - Michael Bublé szept. 20 - EGO Project
dec. 28 - Illés '50 szept. 25 - TriÁsz  
  okt. 9 - ős P. Box  
  okt. 10 - ZBB  
  dec. 5 - ZBB  
     
SZEPTEMBER FESZTIVÁL CLUB 202 OLD MAN'S
szept. 5 - Beatrice szept. 26 - Pandora's Box
szept. 5 - Animal Cannibals    
szept. 5 - Somló Tamás    
szept. 5 - Private Colt    
szept. 6 - Akela    
szept. 6 - Omen    
szept. 6 - Kormorán M. Band    
szept. 6 - Ganxsta Zolee    
szept. 6 - Napoleon Boulevard    
szept. 7 - Zanzibar    
szept. 7 - Black Box    
szept. 7 - Török Á & F.F. Miki    
     
PECSA VÁROSLIGETI SÖRSÁTOR BUDAPEST PARK
okt. 11 - Martin Barre aug. 24 - Private Colt szept. 6 - Quimby
okt. 26 - Accept aug. 27 - Unisex szept. 13 - Tankcsapda
nov. 23 - Colosseum aug. 28 - Gesarol  
nov. 24 - Epica szept. 4 - ős P. Box  
     
     
     
AGÁRDI POPSTRAND BARBA NEGRA TRACK JOSEFINA
aug. 23 - Pokolgép aug. 23 - Hooligans
  szept. 5 - Lord  
     
     

VÖRÖS ISTVÁN RUDÁN JOE ős P. BOX
aug. 28 - Siófok szept. 4 - Városligeti Sörsátor
   aug. 29 - Pécs szept. 7- Népliget
  aug. 30 - Keszü szept. 13 - Rood 66
  szept. 6 - Pécs okt. 9 - BackStage
    okt. 10 - Mezőkövesd
    okt. 11 - Kazincbarcika
     
DEMJÉN FERENC KORMORÁN PIRAMIS +
aug. 24 - Magyarkanizsa aug. 23 - Magyarfenes
szept. 20 - Csenger   aug. 30 - Szombathely
    szept. 27 - Kecel
     
EDDA BIKINI ISMERŐS ARCOK
aug. 23 - Biri aug. 23 - Jászalsószentgyörgy aug. 23 - Agárd
 aug. 24 - Kőrösszegapáti aug. 24 - Szatmárnémeti (RO)  
 aug. 28 - Várpalota aug. 29 - Siklós  
aug. 29 - Rozsnyó (SK) aug. 30 - Esztár  
aug. 30 - Sitke    
     
     

DÁTUM: FELLÉPŐ: HELYSZÍN: INFÓ: Ft. KEZD:
- Aug. - - - - -
  23 Beatrice Szatmárnémeti      
  23 Szelidi tó Motoros Találkozó    
  23 KISS Forever Band Szelidi tó Motoros Találkozó    
  23 Pokolgép Agárd      
  23 Bikini Jászalsószentgyörgy     21.oo
  23 Péterfy Bori & Love Band Zamárdi Nagyon Zene Fesztivál   00.oo
  23 Irie Maffia Zamárdi Nagyon Zene Fesztivál   18.45
  23 Quimby Zamárdi Nagyon Zene Fesztivál   20.3o
  23 Edda Biri     19.3o
  23 Hooligans Barba Negra Track     20.oo
  23 Lord Alsóőrs Zorall Sörolimpia   22.oo
  23 Zorall Alsóőrs Zorall Sörolimpia   20.oo
  23 Időgép Alsóőrs Zorall Sörolimpia   17.oo
  23 Republic Nyírlugos     20.oo
  23 Piramis + Magyarfenes (RO)      
  23 Fenyő Miklós Margitsziget Szabadtéri Színpad    
  23 Ian Anderson Kongresszusi Központ     20.oo
  23 Ismerős Arcok Agárd Popstrand   20.oo
  23 Ossian Esztergom   2500,- 18.oo
  24 Private Colt Városligeti Sörsátor Ingyenes! - 19-oo
  24 Edda Kőrösszegapáti     20.3o
  24 Demjén Ferenc Magyarkanizsa Vajdaság   20.oo
  24 Edda Kőrösszegapáti     20.3o
  24 Bikini Szatmárnémeti (RO)     21.oo
  25        
  26        
  27 Unisex Városligeti Sörsátor Ingyenes! - 19.oo
  28 Kalapács & Rudán Siófok Akusztik   20.oo
  28 Edda Várpalota     21.oo
  28 Gesarol Városligeti Sörsátor Születésnapi Buli   18.3o
  29 Beatrice Méhkerék      
  29 Bikini Siklós     21.oo
  29 Edda Rozsnyó (SK)     20.oo
30 Kiss Forever Band Weyer (A)      
  30 Beatrice Mikepércs      
  29 Republic Szeged     17.3o
  30 Korál Budai vár      
  30 Piramis + Szombathely      
  30 Bikini Esztár     20.oo
  30 Rudán Joe Keszü     19.oo
  30 Republic Várfalva (RO)     20.oo
  30 Vida Rock Band Meggyeskovácsi Vida '65 - Szülinap!    
  30 Edda Sitke Rockfesztivál   21.3o
  30 Kalapács Sitke Rockfesztivál   17.oo
  30 Ossian Sitke Rockfesztivál    
31 Kiss Forever Band Zeliezovce (SK)      
  31 Beatrice Marosvásárhely (RO)      
- Szept. - - - - -
01 Kiss Forever Band Faak am See (A)
02  Kiss Forever Band Faak am See (A)      
  03        
  04 ős P. Box Városligeti Sörsátor Ingyenes! - 19.oo
05 Private Colt Népliget SzeptFeszt - R66GP - 18.oo
05 Beatrice Népliget SzeptFeszt - BORS - 20.oo
05 Animal Cannibals Népliget SzeptFeszt - CARD - 17.3o
05 Somló Tamás & Barátai Népliget SzeptFeszt - BKIK - 20.oo
  05 Lord Barba Negra Track     20.oo
  05 Queen Emlékzenekar BackStage     20.oo
  05 Ossian Csókakő      
06 Akela Népliget SzeptFeszt - Rock On - 19.oo
06 Omen Népliget SzeptFeszt - Rock On - 20.45
06 Kormorán Memory Band Népliget SzeptFeszt - BORS   14.oo
06 Ganxsta Zolee & Kartel Népliget SzeptFeszt - BORS   18.3o
06 Napoleon Boulevard Népliget SzeptFeszt - BORS   18.3o
  06 Balázs Fecó Band Budapest Park     20.oo
  06 Rudán Joe Pécs     16.oo
06 Shadow Hungary Band Rákoscsaba Aranykút Fesztivál 16.15
  06 Mobilmánia Rákoscsaba Aranykút Fesztivál   18.oo
  06 Gesarol Rákoscsaba Aranykút Fesztivál   20.3o
  06 Republic Dombegyháza     20.oo
  06 Radics Gigi Harkány      
  05 P. Mobil Csókakő     20.oo
  06 Omen Gyál      
  06 Quimby Budapest Park   1000,- 20.oo
  06 Gesarol Aranykút Fesztivál     20.3o
  06 Ossian Tószeg Szabadtéri Színpad    
  06 Lord Pétfürdő     20.oo
  06 P. Mobil Komló Komlói Napok   19.3o
  06 Neoton Balatonboglár      
07 Török Ádám & F.F. Miki Népliget SzeptFeszt - R66GP - 21.oo
07 Black Box Népliget SzeptFeszt - R66GP   18.oo
07 Zanzibar Népliget SzeptFeszt - BKIK   20.3o
  07 Balázs Fecó Band Tatabánya      
  07 ős p. Box Népliget SzeptFeszt.   21.oo
  07 Edda Békés     20.oo
  07 Republic Kovászna (RO)     20.oo
  08        
  09 Blondie Papp L. Sportaréna     20.oo
  10        
  11 Zöld a Bíbor Band Városligeti Sörsátor     19.3o
  12 Kyruszaurusz Rock Band Budakeszi Polgármesteri Hivatal   19.oo
  12 Radics Gigi Diósd     19.15
  13 B-52 BackStage     20.oo
  13 ős P. Box Rood 66 Csepel    
  13 Tankcsapda Budapest park     20.oo
  13 Republic Tállya     20.oo
  13 Ossian PeCsa Szabadtéri Színpad    
  13 Lord Győr ETO Park   20.3o
  13 P. Mobil Kiskunfélegyháza      
  13 Neoton Ócsa      
  14 Edda Kengyel     20.oo
  15        
  16        
  17        
  18 Gesarol Városligeti Sörsátor     19.oo
19 Kiss Forever Band Karcag Motoros Találkozó
  19 Republic Maroslele     20.oo
  19        
  20 Keresztes Ildikó SYMA Csarnok Jubileumi koncert   20.oo
  20 EGO Project BackStage     20.oo
  20 Demjén Ferenc Csenger     20.oo
  20 Ossian Karcag Szabadtéri Színpad    
  20 Neoton Nyírmada      
  21        
  22        
  23        
  24        
  25 TriÁsz BackStage     20.oo
  25 Richie Kotzen A-38 Hajó      
  26 Kyruszaurusz Rock Band Szamovár Vodka Bár Mester u. - Ferenc krt.   21.oo
  26 Pandora's Box Club 202 Cserháti '60    
  26 Ossian Rácalmás Szabadtéri Színpad    
  26 Lord Bük     21.3o
  27 Piramis + Kecel      
  27 Neoton Eger      
  27 Republic Kisújszállás     20.oo
  28  Republic Tárnok     21.oo
  29        
  30        
- Október - - - - -
  01        
  02        
  03 új MINI Glob Royal Óbuda      
  04 Zeffer & Kékesi & Závodi Glob Royal Óbuda      
  05        
  06        
  07        
  08        
  09 ős P. Box BackStage     20.oo
  10 Zöld a Bíbor Band (ZBB) BackStage     20.oo
  10 ős P. Box Mezőkövesd      
  10 Omen Szombathely      
  10 Ossian Hódmezővásárhely Sportcsarnok    
  11 Martin Barre PeCsa     20.oo
  11 Zöld a Bíbor Band (ZBB) Eger      
  11 ős P. Box Kazincbarcika      
  11 Omen Budakalász      
  11 Ossian Veszprém Sportcsarnok    
  12 Ossian Zalaegerszeg      
  13        
  14        
  15        
  16        
  17        
  18 Kylie Minoque Papp L. Sportaréna     20.oo
  18 Lord Csorna     20.3o
  19        
  20        
  21        
  22        
  23 Romantikus Erőszak Club 202      
  24 Zöld a Bíbor Band (ZBB) Esztergom      
  24 Ossian Nyíregyháza Sportcsarnok    
  25 Omen Kiskunfélegyháza     21.oo
  26        
  27        
  28        
  29        
  30        
  31 Korál Forever BackStage     20.oo
- Nov. - - - - -
  01        
  02 Michael Bublé Papp L. Sportaréna      
  03        
  04        
  05        
  06        
  07        
  08 Wisdom Barba Negra      
  08 Gesarol Csekovszky Müv. Ház      
  09        
  10        
  11        
  12        
  13        
  14        
  15 Omen Kiskunfélegyháza     21.oo
  15 Ossian Komárom Csokonai Müv. Ház    
  16        
  17        
  18        
  19        
  20        
  21 Lord Tatabánya Roxi Music Klub   21.3o
  22        
  23 Colosseum PeCsa     20.oo
  24 Epica PeCsa     20.oo
  25        
  26        
  27        
  28        
29 Omen Dürer-kert
  30        
- Dec. - - - - -
  01        
  02        
  03        
  04        
  05  Zöld a Bíbor Band (ZBB) BackStage     20.oo
  06 Korál Forever Budakeszi      
  06 Ossian Miskolc Sportcsarnok    
  06 Lord Barba Negra     22.oo
  07        
  08        
  09        
  10        
  11        
  12        
  13 Ákos Papp L. Sportaréna     20.oo
  14        
  15        
  16        
  17        
  18        
  19        
  20 Omen Debrecen Roncsbár   21.oo
  20 Ossian Szombathely Sportcsarnok    
  20 Lord Szombathely Sportház   22.oo
  21        
  22        
  23        
  24 - - KARÁCSONY - -
  25   KARÁCSONY    
  26 Neoton Debrecen KARÁCSONY    
  27 Ossian Székesfehérvár Sportcsarnok    
  28 Illés '50 Papp L. Sportaréna Beatünnep    
  29 Ossian Cegléd Sportcsarnok    
  30 Neoton Pécs      
  30 Ossian Békéscsaba Sportcsarnok    
  31 Gesarol Csekovszky Müv. Háza SZILVESZTER