U-16 Serdülő

1. forduló

2009.09.12.

Szombat

10.00

Pilisi LK

Nagykáta SE

2-4

2009.09.12.

Szombat

10.00

Tápiószecső

Ceglédbercel 11-1

2009.09.12.

Szombat

10.00

Sülysáp Szenmártonkáta 6-2

2009.09.12.

Szombat

10.00

Albertirsa SE Törtel 8-0

2009.09.12.

Szombat

10.00

Nagykőrös

Pánd 2-2

2009.09.12.

Szombat

10.00

Jászkarajenő

Monorierdő 0-3

2. forduló

2009.09.19.

Szombat

10.00

Monorierdő Nagykőrös 7-3

2009.09.19.

Szombat

10.00

Pánd

Albertirsa SE 2-7

2009.09.19.

Szombat

10.00

Törtel Sülysáp 1-7

2009.09.19.

Szombat

10.00

Szenmártonkáta Tápiószecső 0-13

2009.09.19.

Szombat 10:00 Ceglédbercel Pilisi LK 5-3

2009.09.19.

Szombat

10.00

Nagykáta SE

Jászkarajenő 4-1

3. forduló

2009.09.26.

Szombat

10.00

Pilisi LK Szenmártonkáta 11-1

2009.09.26.

Szombat

10.00

Tápiószecső Törtel 14-0

2009.09.26.

Szombat

10.00

Sülysáp Pánd 18-1

2009.09.26.

Szombat

10.00

Albertirsa SE Monorierdő 2-0
2009.09.26. Szombat 10.00 Nagykőrös Jászkarajenő 1-2

2009.09.26.

Szombat 10:00

Nagykáta SE

Ceglédbercel 4-0

4. forduló

2009.10.03.

Szombat

10.00

Nagykőrös

Nagykáta SE

0-4

2009.10.03.

Szombat

10.00

Jászkarajenő Albertirsa SE 1-1

2009.10.03.

Szombat

10.00

Monorierdő Sülysáp 4-0

2009.10.03.

Szombat

10.00

Pánd Tápiószecső 0-20

2009.10.03.

Szombat

10.00

Törtel Pilisi LK 0-3

2009.10.03.

Szombat

10.00

Szenmártonkáta Ceglédbercel 2-1

5. forduló

2009.10.10.

Szombat

10.00

Albertirsa Nagykőrös 5-1

2009.10.10.

Szombat

10.00

Pilis Pánd 10-0

2009.10.10.

Szombat

10.00

Tápiószecső Monorierdő 11-0

2009.10.10.

Szombat

10.00

Sülysáp Jászkarajenő 5-1
2009.10.10. Szombat 10.00 Ceglédbercel Törtel 2-1

2009.10.10.

Szombat

10.00

Nagykáta Szentmártonkáta 6-1

6. forduló

2009.10.17.

Szombat

10.00

Albertirsa Nagykáta 2-1

2009.10.17.

Szombat

10.00

Nagykőrös Sülysáp 1-4

2009.10.17.

Szombat

10.00

Jászkarajenő Tápiószecső 0-7

2009.10.17.

Szombat

10.00

Monorierdő Pilis 3-0

2009.10.17.

Szombat

10.00

Pánd Ceglédbercel 1-12

2009.10.10.

Szombat

10.00

Törtel Szentmártonkáta 1-0

7. forduló

2009.10.24.

Szombat

10.00

Pilis Jászkarajenő 1-4

2009.10.24.

Szombat

10.00

Tápiószecső Nagykőrös 4-1

2009.10.24.

Szombat

10.00

Sülysáp Albertirsa 2-2

2009.10.24.

Szombat

10.00

Szentmártonkáta Pánd 9-2

2009.10.24.

Szombat

10.00

Ceglédbercel Monorierdő elh.

2009.10.24.

Szombat

10.00

Nagykáta Törtel 1-0

8. forduló

2009.10.31.

Szombat

10.00

Albertirsa Tápiószecső 0-5

2009.10.31.

Szombat

10.00

Jászkarajenő Ceglédbercel 2-0

2009.10.31.

Szombat

10.00

Monorierdő Szentmártonkáta 3-0

2009.10.31.

Szombat

10.00

Pánd Törtel 0-6

2009.11. 1.

Vasárnap

  9.00

Pilis Nagykőrös 0-1

2009.11. 1.

Vasárnap

10.00

Sülysáp Nagykáta 3-1

9. forduló

2009.11.07.

Szombat

10.00

Pilis Albertirsa 2-6

2009.11.07.

Szombat

10.00

Törtel Monorierdő 1-3

2009.11.07.

Szombat

10.00

Szentmártonkáta Jászkarajenő 1-6

2009.11.07.

Szombat

10.00

Ceglédbercel Nagykőrös 3-1

2009.11.07.

Szombat

10.00

Nagykáta Pánd 23-0

2009.11.08.

Vasárnap

10.00

Tápiószecső Sülysáp 1-1
10. forduló
2009.11.14. Szombat 10.00 Albertirsa Ceglédbercel 5-3
2009.11.14. Szombat 10.00 Nagykőrös Szentmártonkáta 5-3
2009.11.14. Szombat 10.00 Jászkarajenő Törtel 0-2
2009.11.14. Szombat 10.00 Monorierdő Pánd 12-1
2009.11.15. Vasárnap 10.00 Tápiószecső Nagykáta 4-1
2009.11.15. Vasárnap 10.00 Sülysáp Pilis elh.
11. forduló
2009.11.21. Szombat 10.00 Pilis Tápiószecső 1-10
2009.11.21. Szombat 10.00 Pánd Jászkarajenő 1-8
2009.11.21 Szombat 10.00 Törtel Nagykőrös 0-0
2009.11.21. Szombat 10.00 Szentmártonkáta Albertirsa 0-3
2009.11.21. Szombat 10.00 Ceglédbercel Sülysáp 4-0
2009.11.21. Szombat 10.00 Nagykáta Monorierdő elh.
12. forduló
2010.03.20.

Szombat

10.00 Nagykáta SE Pilisi LK 7-0
2010.03.20 Szombat 10.00 Ceglédbercel Tápiószecső 0-9
2010.03.20 Szombat 10.00 Szenmártonkáta Sülysáp 0-7
2010.03.20. Szombat 10.00 Törtel Albertirsa SE -
2010.03.20. Szombat 10.00 Pánd Nagykőrös 2-4
2010.03.20. Szombat 10.00 Monorierdő Jászkarajenő 1-4
13. forduló
2010.03.27. Szombat 10.00 Nagykőrös Monorierdő -
2010.03.27. Szombat 10.00 Albertirsa SE Pánd -
2010.03.27. Szombat 10.00 Sülysáp Törtel -
2010.03.27. Szombat 10.00 Tápiószecső Szenmártonkáta -
2010.03.27. Szombat 10:00 Pilisi LK Ceglédbercel -
2010.03.27. Szombat 10.00 Jászkarajenő Nagykáta SE -
14. forduló
2010.04.03. Szombat 10.00 Szenmártonkáta Pilisi LK -
2010.04.03. Szombat 10.00 Törtel Tápiószecső -
2010.04.03. Szombat 10.00 Pánd Sülysáp -
2010.04.03. Szombat 10.00 Monorierdő Albertirsa SE -
2010.04.03. Szombat 10.00 Jászkarajenő Nagykőrös -
2010.04.03. Szombat 10:00 Ceglédbercel Nagykáta SE -
15. forduló
2010.04.10. Szombat 10.00 Nagykáta SE Nagykőrös -
2010.04.10. Szombat 10.00 Albertirsa SE Jászkarajenő -
2010.04.10. Szombat 10.00 Sülysáp Monorierdő -
2010.04.10. Szombat 10.00 Tápiószecső Pánd -
2010.04.10. Szombat 10.00 Pilisi LK Törtel -
2010.04.10. Szombat 10.00 Ceglédbercel Szenmártonkáta -
16. forduló
2010.04.17. Szombat 10.00 Nagykőrös Albertirsa -
2010.04.17. Szombat 10.00 Pánd Pilis -
2010.04.17. Szombat 10.00 Monorierdő Tápiószecső -
2010.04.17. Szombat 10.00 Jászkarajenő Sülysáp -
2010.04.17. Szombat 10.00 Törtel Ceglédbercel -
2010.04.17. Szombat 10.00 Szentmártonkáta Nagykáta -
17. forduló
2010.04.24. Szombat 10.00 Nagykáta Albertirsa -
2010.04.24. Szombat 10.00 Sülysáp Nagykőrös -
2010.04.24. Szombat 10.00 Tápiószecső Jászkarajenő -
2010.04.24. Szombat 10.00 Pilis Monorierdő -
2010.04.24. Szombat 10.00 Ceglédbercel Pánd -
2010.04.24. Szombat 10.00 Szentmártonkáta Törtel -
18. forduló
2010.05.01. Szombat 10.00 Jászkarajenő Pilis -
2010.05.01. Szombat 10.00 Nagykőrös Tápiószecső -
2010.05.01. Szombat 10.00 Albertirsa Sülysáp -
2010.05.01. Szombat 10.00 Pánd Szentmártonkáta -
2010.05.01. Szombat 10.00 Monorierdő Ceglédbercel -
2010.05.01. Szombat 10.00 Törtel Nagykáta -
19. forduló
2010.05.08. Szombat 10.00 Tápiószecső Albertirsa -
2010.05.08. Szombat 10.00 Ceglédbercel Jászkarajenő -
2010.05.08. Szombat 10.00 Szentmártonkáta Monorierdő -
2010.05.08. Szombat 10.00 Törtel Pánd -
2010.05.08 Vasárnap   9.00 Nagykőrös Pilis -
2010.05.08. Vasárnap 10.00 Nagykáta Sülysáp -
20. forduló
2010.05.15. Szombat 10.00 Albertirsa Pilis -
2010.05.15. Szombat 10.00 Monorierdő Törtel -
2010.05.15. Szombat 10.00 Jászkarajenő Szentmártonkáta -
2010.05.15. Szombat 10.00 Nagykőrös Ceglédbercel -
2010.05.15. Szombat 10.00 Pánd Nagykáta -
2010.05.15. Vasárnap 10.00 Sülysáp Tápiószecső -
21. forduló
2010.05.22. Szombat 10.00 Ceglédbercel Albertirsa -
2010.05.22. Szombat 10.00 Szentmártonkáta Nagykőrös -
2010.05.22. Szombat 10.00 Törtel Jászkarajenő -
2010.05.22. Szombat 10.00 Pánd Monorierdő -
2010.05.22. Vasárnap 10.00 Nagykáta Tápiószecső -
2010.05.22. Vasárnap 10.00 Pilis Sülysáp -
22. forduló
2010.05.29. Szombat 10.00 Tápiószecső Pilis -
2010.05.29. Szombat 10.00 Jászkarajenő Pánd -
2010.05.29 Szombat 10.00 Nagykőrös Törtel -
2010.05.29. Szombat 10.00 Albertirsa Szentmártonkáta -
2010.05.29. Szombat 10.00 Sülysáp Ceglédbercel -
2010.05.29. Szombat 10.00 Monorierdő Nagykáta -