Ceglédbercel - Albertirsa 2:2

2010.03.14 11:00 Vasárnap, útjára indúlt az újra összeálló FELNŐTT csapat. Néhány hiányzóval de azért teljes csapatként álltunk ki Albertirsa öregfiúk csapata ellen. Érződött a két csapat közötti rutin különbség, az Irsai csapat helyenkét észrevehetően jóval rutinosabban okosabban oldott meg helyzeteket mint a hazai csapat. Azonban Király Balázs révén mégis a hazai csapat szerezte meg a vezetést az első félidőben, majd a második félidő eleján Király Balázs beadását követően Nagy Zsolt fejelt a kapuba ezzel már 2-0-ra vezettünk. A végére elfogyott azonban az erő és az öszhang. Az első gólt egy védelmi hibának köszönhettük, a második gólt pedig egy nagyon szép rutinos megoldásként érték el az Irsaiak, egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után, amivel véget is ért a mérkőzés.

Következő mérkőzésünket valószínűleg Nyáregyháza szintén öregfiúk csapata ellen vívjuk, a pontos információkról később adunk hírt!