Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 86
Látogatók tegnap:231
Összes látogató: 1391908

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Van, aki ebből ipart űz!- avagy hogyan lehet 5 mondatban ennyit csúsztatni?

Az Eger Labdarúgó Sport Kft. ismét egy lakossági igény megvalósulását segítette elő. A füves és műfüves pályák felújítását követően, az utómunkálatok miatt még törmelék, hulladék van elhelyezve több helyen – igaz, azok balesetveszélyt nem okoznak, megfelelően elkerítettek és az edzések, mérkőzések megtartását nem akadályozzák! A területek átvételét követően megkezdődött a keletkezett és felhasználásra nem került törmelék elszállítása. Klubunk több jelentkezőt megversenyeztetett, végül az önerős beruházás során úgy határozott, hogy a helyi Városgondozás Eger Kft. részére biztosít megrendelést, akik a szóbeli megegyezést és írásbeli formalitásokat követően a mai napon megkezdték a munkálatokat. – eddig a cikk. (forrás egerse.com)

 Látszólag ártalmatlan néhány mondat, ami akár igaz is lehetne… Lehetne, de nem errefelé… Mint mindig, ez esetben is több „téves” tényközlést tartalmaz az írás, melyekről ismét kénytelenek vagyunk lerántani a leplet:

 

  1. Milyen önkéntesség az, ahol - többszöri lakossági bejelentés alapján - az önkormányzat szólítja fel az ügyvezetőt (február első napján), hogy a tulajdonos (kezelő) és a bérlő (ESE) közötti szerződéssel még csak nem is érintett területen és igen hosszú ideje lévő, részben veszélyes hulladéknak minősülő, emiatt speciális kezelést igénylő balesetveszélyes hulladékot ugyan legyenek már szívesek (8 napon belül) a területről elszállítani?
  2. Ezt követően a klub február 11-én értesíti az önkormányzatot, illetőleg a kezelő sportiskolát, hogy a szemét egy részét (!) 2024. február 12-étől 2-3 nap alatt egy borsodi céggel szállíttatja el, míg a nagyobb tömegű hulladékot egy egri gazdálkodó – nem, nem a Városgondozás Kft. – fogja elvinni néhány héten belül.
  3. Eközben az önkormányzat – mivel a megadott határidőn belül nem történt semmi –megrendeli a Városgondozástól a szemét eltüntetését, melyet hétfőn (12-én) reggel meg is kezdtek.

 Szóval milyen önkéntesség is ez? Kit is versenyeztettek meg? Ki is nyert a versenyen? Ki intézkedett valójában? Milyen önerős beruházás ez? Magyarán, hogyan is történt mindez, tisztelt f.b. Úr? Arról már ne is beszéljünk, hogyan is volt elkerítve a terület a gyerekek elől?

 Mi így foglalnánk össze: ami f.b. szerint önerős beruházás, melyet pályáztatás előzött meg, valójában f.b.-ék által felhalmozott illegális és veszélyes hulladékot tartalmazó szeméthegy város általi eltakarítása, amit az ESE-nek ki is számláznak majd.

 Münchausen bárót letaszították trónjáról! 

És most lássuk mennyire nem volt balesetveszélyes, azaz mennyire volt elkerítve a gyerekek elől a veszélyes hulladék és törmelék!

Ebből akár kórházi kezelés is lehetett volna!

 

Hozzászólások
#1 | Kiss G. - 2024.02.14 05:58
Moccskos diósgyőr
#2 | Tamás L. - 2024.02.14 10:20
Lehet ez a *** nem is olvassa el. Drasztikusabb megoldást kell találni.
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.23 (??:??)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Tiszaújváros - Eger SE

Hazai győzelem

Döntetlen

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist